--> Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar | SozRehberi

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar

Sevgilinize romantik sözler söyleyerek onu etkilemek istiyorsanız eğer sayfamızda bulunan gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar ile bu ite...

sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgilinize romantik sözler söyleyerek onu etkilemek istiyorsanız eğer sayfamızda bulunan gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar ile bu iteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz en anlamlı ve romantik mesajlar sayesinde sevgilinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz. Sevgilinizi mutlu etmek ve sizden daha çok etkilenmesini sağlamak istiyorsanız kesinlikle bu mesajlardan faydalanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan mesajlar sayesinde sevgilinizin kendini özel ve daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hislerinizi en iyi şekilde yansıtacak olan mesajları sayfamızda bularak gece yarısında uyumadan önce sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan diğer kategorilere de göz gezdirerek sevgiliniz için en güzel sözleri bulabilirsiniz. 

Sevgiliye en güzel sözler ile sevgilinizi mutlu etmek için kesinlikle sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel aşk sözleri ve sevgililer için en güzel sözler gibi kategorilerden de faydalanarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Eğer gece yarısı uyumadan önce sevgilinize güzel bir mesaj atmak ve onu mutlu etmek istiyorsanız kesinlikle en doğru yerdesiniz. Sizler için bir araya getirmiş olduğumuz en güzel aşk mesajları sayesinde sevgilinizi uyumadan önce oldukça mutlu edebilirsiniz. Bu mesajları tam da uyumadan önce atarak sevgilinizin mutlu bir şekilde uykuya dalmasını ve belki de rüyasında sizi görmesini sağlayabilirsiniz. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz gece yarısında sevgiliye atılabilecek en güzel mesajlar...

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları


~ Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim. Aşk dolu rüyalar diliyorum bir tanem. 

~ Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

~ Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Gece kuşları olduk sevgilim sadece geceleri uçan kuşların kanadında yolluyoruz sevda şiirlerini birbirimize.

~ En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim. 

~ Beni gecenin kara gözlerinde ara sevgilim. Çünkü gökyüzüne her gece seni anarak, yaşlı gözlerle bakan bir deli aşık benim sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Çayıma şeker niyetine kattığım, karanlık gecelerde hayaline sarıldığım, sevgilim, yârim, öbür yanım. İyi geceler sana.

~ İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

~ Gecelerin karanlığı ve sessizliği sevenlerin buluştuğu ve sadece onların seslerin duyulduğu bir dünyadır. Geceme uğrar bana iyi geceler öpücüğü verir misin sevgilim?

~ Gerçek dünyada yetmiyor senin varlığın. Rüyalarıma gel ısınsın üşüyen bu zavallı aşığın.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Renkli rüyalarına şaşırma sevgilim. Onları renk renk, emek emek boyayan benim.  Şimdi tutun gecenin kanatlarına, bırak seni uçursun benim hayal dünyama.

~ Geceler pusu kuruyor  bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim.

~ Ay ve yıldızlar sırdaşım benim. Biliyorum sana olan aşkımı bir kayan yıldız anlatır. İyi geceler sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Geceleri rüyanda olsa bile şöyle bir köşeye iliştir beni. Söz ne bir şey söyler ne rahatsız ederim seni. Hayallerinin dünyasında bile olmak yeter bana. Rüyalarda buluşalım. Geceleri sevgimizle aydınlatalım.

~ İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bir tanem rüyanda beni görmen dileğiyle.

~ Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Huzurlu bir gece, sen ve mehtap. Daha ne isterim bu dünyadan yanımda sen kadehimde şarap.

~ Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler. 

~ Gamzelerin aşıkların  düştüğü aşk kuyusudur. Gecenin karanlığında düştüm o kuyuya ve hiç çıkmak istemiyorum. Razıyım aşkının kuyusunda yaşamaya.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

~ En çok da sana iyi geceler çiçek kadın. Bu Eylül içinde tomurcuk açtığın, bana her sabah gülümseyerek baktığın, her zaman şarabı sek içtiğin ve hayata yeni bir ben kattığın için en çok sana iyi geçsin geceler.

~ İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece. Keşke şu an sesini duyabilsem. Yanında uyuyabilsem. Canımda Ötem…

~ Gecelerime ışık tutan, aydınlık saçan kadın… Sesin olsa da bana tatlı tatlı iyi geceler dese. Eyse yarın sabah da günaydın dersin. İyi geceler meleğim. Seni çok seviyorum.

~ Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

~ Uzaklarda olsak da sevgilim, gecelerin hayaline sarıl. Kanatlarına tutun hayallerinin ve bırak onlar seni bana getirsin.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Hüzünlerde umutlarda yatar gecenin koynunda. Bana iyi geceler dilediğin zaman umutlarla doluyor kara gecelerim.

~ Geceler de düşmanlarda çat diye çatlasın. Gül dudaklım beni seviyor ya dünya yansa umurumda değil. İyi geceler aşkım.

~ Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim. 

hediye

~ İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, iyi geceler bir tanem, rüyanda beni gör olur mu? 

~ Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek dileğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

~ İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın. Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler. 

~ Sana olan sevgim ve özlemim ölçülebilseydi, karanlık geceleri kaplar, geceleri gündüze çevirirdi. İyi geceler bir tanem.

~ İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim. İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere. 

~ Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. İyi geceler meleğim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Güzel rüyalarında güle oynaya gez benim için, sen uyurken tatlı rüyaların koynunda, bu garip uykusuzluk çeker gecenin ıssız soğuğunda.

~ Yatağıma uzanırım. Gözlerimi beyaz tavanda gezdiririm. Orada sadece seni hayal eder, rüyalarınla avunurum. Kimse bilmez aşığın halini, onun hayalinin sevgiliyle dolu olduğunu.

~ Ben seninle var oluyorum. Sensizliğin bana göstereceği tek yol cehennem olur. Geceleyin yükselen yıldızlara bakarak hayalimdesin sevgilim.

~ Buğulu camlara, sahildeki kumlara adını yazıyorum. Gecenin koyusuna sakladım adını sadece sırdaşım yıldızlara fısıldıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi geceler diliyorum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Aklımda, fikrimde sensin. Ne olur sevgilim güzel bir söz söyle de şu karanlık geceyi senin gibi bir güzelle bitireyim.

~ Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece iyi geceler diliyorum.

~ Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

~ Yalnızlığıma bir karabasan gibi çöken gecelerde senin tatlı hayaline sığındığımı sen hiç bilemeyeceksin. Seni ne çok sevdiğime sadece yıldızlar şahit sevgilim. İyi geceler.

~ Telefonuma gelen bir tek mesaj beni mutlu ediyor o da senin iyi geceler dileyen mesajın oluyor.

~ Düşüncelerime, hayallerime ve gecelerime ilham veren sevgilim. Sensiz gecelere rastlar şair olmaya giden yolum. Seninle doğdum ben, sadece seninle var oldum. İyi geceler ilham perim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle. Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım. 

~ Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerine bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.

~ Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.

~ Derin rüyalarda seninle olmak için erkenden yatıyorum ama nerede ben de o şan.  Gündüz başkaları ayırır bizi, gece uykusuzluk denen canavar.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.

~ Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

~ Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.

~ İçtiğim meyin ya da sigaranın kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın gecelerde savrulan yalnız bir aşığım kapını çalan.

~ Geceler yine giymiş kara matem giysisini. Geceler ve ben yokluğuna yas tutarız. Uzaklarda olsam da bil ki;  her zaman aklımdasın sevgilim. Sana en güzel günler ve geceler dilerim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ İyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.   

~ Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum canım sevgilim. İyi geceler Sultanım… 

~ Seni düşünmekten uykusuz kalıyorum. Ona değil de sevgilim, rüyamda seni göremiyorum ya ben ona yanıyorum.

~ Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu? Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim. 

~ Yıldızlara bakıyorum. Senin gözlerini görüyorum. Bulutlar kapatıyor gökyüzünü bazen o zaman çok sıkılıyorum. Yıldız gözlü sevgilim. İyi geceler dilerim.

~ Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim.

~ Uykusuz gecelerime insaf et, bir gülüşünü ihsan et ben de dalayım rüyalar alemine. En azından seni rüyalarda bulayım. Bir tatlı sözünle artık huzur bulayım.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonusz ve sensiz gecede. iyi geceler sevgilim.

~ İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın. 

~ Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

hediye

~ Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim. 

~ Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım. 

~ İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

~ Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

~ Gecelerin koyu sessizliğinde sadece sana söylediğim şarkılar gelir kulağına dikkatli dinlersen geceyi. Şu karanlık dünyamı aydınlatan bir ay gibi doğuyorsun. Gecelerimi aşkınla hep sen dolduruyorsun.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ O güzel yüzün küstürmüş ayı, yıldızları. Bu gecede karanlık gökyüzü. Olsun senin ay yüzün doğar gecelerime, iyi geceler dilerim güzel yüzlü sevgilime.

~ Gecenin ortasında oturmuşum, sen rüyalarda gezinirken ben aşk yorgunu olmuşum. İyi geceler meleğim dilerim gündüzleri buluşamadığımız yollar rüyalarda birleştirir bizi.

~ Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

~ Başını her gece koyduğun yastığı seninle paylaşmaktan başka bir gayesi yoktur bu umutsuz aşığın. İyi geceler sevgili meleğim.

~ Gözlerimin her daldığı yerde seni düşünüyorum. Geceler sarınca şehri, şu yalnızlıkta sana olan aşkımı bir tek yıldızlı geceye söylüyorum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana iyi geceler dilerim.

~ Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.

~ Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim.  Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim.

~ Herkes bulutları bir şeylere benzetir. Ben doğanın her güzelliğini sana benzetir orada kendimi bulurum. Gece olunca bu şehirde seni ararım doğanın her bir zerresinde. İyi geceler sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

~ Güneşle düşeyim ilk ben aklına. Gecelerle ısıtayım seni sana olan derin aşkımla. Gökyüzünü üstüne örteyim. Yıldızları saçlarına takayım. İyi geceler sevgilim.

~ En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular. Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler. 

~ Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler. 

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Beni hayallerine tutsak eden kara gecelerin sonu elbet çıkacak seninle parlayan gün yüzüne. Tek umudum budur sürdüğüm bir merhem gibi dertlerime.

~ Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

~ İyi geceler güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

~ Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Gökyüzünden aldığım yıldızları kolye yapıp takayım beyaz gerdanına. Yıldızlar utansın senin beyaz, güzel boynunda. İyi geceler bebeğim. İyi geceler sana

~ Geceleri ettiğim dualar sabaha kadar seni korurlar. Gündüzleri hep yanındayım. Tanrım seni bütün kötülüklerden kollasın. İyi geceler sevgilim.

~ Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

~ Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Günümün aydınlığı, gecemin mum ışığı… Benim melek yüzlü sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

~ İyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik, eğer sevgilinize uyduysa ve ona sabah güzel bir sürpriz yapmak isterseniz günaydın mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

~ Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler. 

~ İyi geceler öpsün seni bu geceler. 

~ Seni öyle seviyorum ki; geceleri kâbus görürsen diye korkuyor, hep senin için dua ediyorum. Tatlı rüyalar bir tanem.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ Gözlerimin yakınında olmasan da, uzak diyarlardaki hayalini sevdiğim. Gecelerdir bizi buluşturan aynı sessizlikte içten içe söylenen hasret türkülerimsin.

~ Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

~ Ne zaman yalnız hissetsen ve beni özlesen. Geceleri seni düşünen bir aşığın dünyanın bir ucunda yaşadığını bil sevgilim. İyi geceler.

hediye

~ Gece karanlık sokaklarda sarhoş yürüyorum. Bir ay birde yıldızlar anlıyor derdimi biliyorum. Gül yüzlüm sana iyi geceler diliyorum.

~ Yıldız kayarken hemen bir dilek tut sevgilim. O kayan yıldızda benim sana olan aşkım yazılı. Kim bilir belki gerçek olur hayaller. Acı benim yüreğimde hasretin dolaşır gecelerimde. İyi geceler sevgilim sen beni hiç özlemesen de.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular. 

~ Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.

~ Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, iyi geceler sana.

~ İyi geceler dilediğim meleğim, bu hayatta bir tek sen ol  yeter. Ne bileğimi bükebilir düşmanlar, ne de uykularımı kaçırabilir karabasanlar.

sevgiliye iyi geceler mesajları

~ En azından rüyalarda bak yüzüme, geceler sırdaşım oldu derdimi sadece geceler biliyor. Bana hep umut veren sadece senin hayalin oluyor. İyi geceler sevdiğim.

~ En güzel aşk şiirlerini geceleri yazdım senin için. Sensizlik beni saran ilhamımdır. Bu aşk şiirleri hep yokluğuna yazılan aşk ağıtlarıdır. İyi geceler sevgilim.

~ Madem sen yoksun bu şehirde. Dolunaya bakar seni anarım. O yüzden her gece gökyüzüne bak sevgilim. Uzaklarda bir aşık senin adını söyler gökyüzüne bakarak her gece.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar
Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOxxmwWgEHR3-mrVlX_RUH7Z0BgLweePePnoeaLHpWSC4Q1Xyhv87ZeWGd0yD_QiIewRJ3lgKPKZa1bwYM8uulBimZ1o9p8OKPKcB78BSLzx5ETUS1THhTfETtlAHxfmZbV0VQQkGkdSCh/w640-h426/iyi_geceler_mesajlari_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOxxmwWgEHR3-mrVlX_RUH7Z0BgLweePePnoeaLHpWSC4Q1Xyhv87ZeWGd0yD_QiIewRJ3lgKPKZa1bwYM8uulBimZ1o9p8OKPKcB78BSLzx5ETUS1THhTfETtlAHxfmZbV0VQQkGkdSCh/s72-w640-c-h426/iyi_geceler_mesajlari_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/10/gece-yars-sevgiliye-atlacak-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/10/gece-yars-sevgiliye-atlacak-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy