--> Komik Doğum Günü Mesajları | SozRehberi

Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum günü kutlamak oldukça eğlenceli olsa gerek. Gerek bir parti olsun ya da olmasın. Sevdiğiniz kişinin bir yaş daha almasını kutlamak ona...

Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum günü kutlamak oldukça eğlenceli olsa gerek. Gerek bir parti olsun ya da olmasın. Sevdiğiniz kişinin bir yaş daha almasını kutlamak ona verdiğiniz önemi ve değer.  Gösteriyor olacak. Hemen hemen herkes için doğduğu o gün oldukça önemlidir. Herkes hatırlanmayı ister elbette. Sizler de doğum günü kutlama mesajlarınıza önem veren biriyseniz özenle seçeceğinizi düşünüyoruz. Özellikle komik doğum günü mesajları arıyorum diyorsanız da sizlere yardımcı olmak için buradayız diyoruz.

Komik doğum günü mesajları ile onu güldürmeye mi hazırlanıyorsunuz? Hediye verin ya da vermeyin fark etmez. Bazen bir cümle bile onu çok mutlu etmeye ve güldürmeye yeterli olacaktır. Kişiler doğum gününde eğlenmeli ve gülmeli öyle değil mi_ sizler de onun bu mutluluğuna ortak olmak istiyor ve bir şeyler katmak istiyorsanız o halde komik doğum günü mesajlarını mutlulukla iletebilirsiniz.

Arkadaşa komik doğum günü mesajı, sevgiliye doğum günü mesajı, kısaca sevdiğiniz herkes için komik doğum günü mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Mesajınızı vereceğiniz hediyenin not kısmına da yazabilirsiniz, kısa mesaj ile de gönderebilir hatta yüz yüze söyleyebilirsiniz. Güzel bir kutlama yapmak ona kendini çok daha iyi hissettirecektir. 

Eğlenceli biriyseniz sizler için komiklik aslında çok doğal olmalı. Çevrenizde her daim bunu sizden bekliyor olabilir. Dolayısıyla sevdiklerinize komik doğum günü mesajlarını göndermekten hiç çekinmeyiniz. Ona uyum sağlayan ve hatta bezen onu anlatan bu komik mesajlar amacına ulaşacak ve onu güldürmeyi, eğlendirmeyi başarıyor olacaktır. Sizler de birbirinden güzel komik doğum günü mesajlarını, eğlendirici doğum günü mesajlarını derleyerek içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

En Komik Doğum Günü Kutlama Sözleri

~ Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

~ Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ İyi ki fırladın kardeşim. Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım. Nice mutlu yaşlara.

~ Bugün sana kafa tatili verdim git bir doğum gününü kutla sonra gel. Doğum günün kutlu olsun.

~ Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak arkadaşın doğum gününü kutlar.

komik doğum günü mesajları

~ Akşamdan pilavı pişirdim, gene karnımı şişirdim, çok mani diyecektim ama defteri yolda düşürdüm. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım.

~ Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla. En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

~ Her insan bir yıldızdır. Sen tam bir kutup yıldızı gibisin. Yalnız ama güçlü iyi ki varsın.

komik doğum günü mesajları

~ Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

~ Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara.

komik doğum günü hediyesi
Çok komik ve yaratıcı hediye fikirlerinden olan karikatürlü objeler ile sevdiklerinize yüz gülümseten bir doğum günü hediyesi oluşturabilirsiniz. Üstelik karikatürlü hediyeler tamamen sevdiklerinizin kendilerine özel olarak hazırlanıyor. 

~ A Sevdalım sevdalım üstünde tatlı ballım, baban seni vermezse ona çalım atarım. Nice nice mutlu yıllara.

~ Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

komik doğum günü mesajları

~ Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun. Hay seni doğurtan ebenin yanaklarından öpeyim.

~ Akşam oldu üşiyi, tavuklar ötüşüyi, kız daha evlenmedin, yüzlerin buruşiyi. Nice mutlu senelere doğum günün kutlu olsun.

~ Yeni yaşını kutlarım, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

~ Bir tutam saçı var biraz da keli, bazı günler normal; bazı günlerse deli... Mutlu yıllar sana kahramanım benim... Başlasın mı artık şu öpücük seli.

komik doğum günü mesajları

~ Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

~ Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun. Nice yıllara.

komik doğum günü mesajları

~ Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

~ Ak gülüm nazenimsin, ciğerim ezenimsin, beş vakit namaz gibi gönlümde gezenimsin. Nice yıllara sevgili dostum.

~ Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, IMF’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

komik doğum günü mesajları

~ Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun.

~ Bu gün sana kafa tatili verdim git bir doğum gününü kutla sonra gel. Doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu hale geldin iyi ki doğdun…

~ Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara.

komik doğum günü mesajları

~ Allah senin bin türlü iyiliğini versin. Nice nice yıllara…

~ Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

~ Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, kar beyaz tüylerinde dostluk, kıçında bok var. Seni doğurtan ebenin yanaklarından öpeyim. Doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ Bal kaymak gibi geçsin bütün yeni yaşların, ok gibi kirpiklerin yay misali kaşların, ceketimin sol cebinde pırlantalı taşların. Doğum günün kutlu olsun.

~ Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun.

komik doğum günü mesajları

~ Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Seni seven arkadaşın.

~ Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün! Artık güzel sürprizler seni bekler.

~ Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek. Nice nice yaşlara.

komik doğum günü mesajları

~ Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

~ Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olur. Seni unutmayan bir dost…

komik doğum günü mesajları

~ Bugün ayın on dokuzu, niye doğdun Allah’ın takozu, doğum günün kutlu olsun aman kestirme öten horozu.

~ Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara arkadaşım.

komik doğum günü mesajları

~ Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

~ Hacı ortam varsa gelelim yoksa iyi ki doğdun gözlerinden öperim. Nice mutlu yıllara.

Sen Doğduğunda Neler Oldu Kartları
Doğum günü için en yaratıcı hediyelerden biri olan Kişiye özel doğum günü kartları ile sevdiğiniz kişiyi doğduğu tarihe götürecek ve belki de Onun bile hiç bilmediği enteresan bilgilere sahip olmasını sağlayacaksınız. Doğum günü kartları 50 adet doğum günü tarihine özel bilgilerle hazırlanan sıra dışı bir hediye alternatifidir. Kartlar üzerinde örneğin sevdiğiniz kişinin doğduğu tarihte ekmeğin kaç lira olduğu, hangi filmin Oscar ödülü aldığı, Başbakanın kim olduğu, Türkiye Nüfusunun kaç olduğu, Ay'ın hangi pozisyonda olduğu gibi şaşırtıcı bilgiler var. Siz de bu sürprizli ürünü doğum gününde sevdiğinize, eşinize, arkadaşınıza hediye ederek şaşırmasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Eminiz ki bu enteresan hediye jestiniz karşısında sevdikleriniz hem çok mutlu olacaklar, hem de basacaklar kahkahayı! 

~ Başkasının seni ezmesine izin verme! Aslında sen ehliyet alsan? Bence onları ezersin:))) nice yıllara…

komik doğum günü mesajları

~ Ay doğar aşmak ister, aı yanak yaşmak ister, benim deli gönlüm, yâre kavuşmak ister. Seni çok sevdiğimi unutma nice mutlu yıllara.

~ Yapraklara dallara, yeşillere ballara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ Pastan süslü, doğum günün kutlu olsun. Yanında değilim ama doğum gününü kutlarım. Nice nice yaşlara.

~ Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

~ İnanmıyorum bir yaş daha mı büyüdün, yaşlandın sen artık ya göçme vaktin geldi senin. Ama üzülme ya birkaç doğum gününü daha kutlarsın herhâlde.

komik doğum günü mesajları

~ Eski yaşını şutlarım, doğum günümü kutlarım. Seni hiç unutur muyum kanka. Nice nice yaşlara.

~ Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

komik doğum günü mesajları

~ Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

~ İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma! Seni seven en yakın arkadaşın doğum gününü yine unutmadı bak. İyi ki doğdun nice yaşlara…

komik doğum günü mesajları

~ Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara.

~ Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

komik doğum günü mesajları

~ Minareden atlarım doğum gününü kutlarım. Canım arkadaşım nice nice mutlu yıllara. İyi ki varsın.

~ Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

~ Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekıeri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

~ La bugün neydi mühim bir gündü ama neydi. Hatırlayamıyorum. Noel değil, 23 Nisan değil neydi. Hatırlarsan bana yaz. Doğum gününü unuttum sandın demi, nice yıllara…

~ Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

komik doğum günü mesajları

~ Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

~ Günaydın şimdi yeni uyandın bu mesajı geç anlayabilirsin ama sonunda küfür edip güleceksin ” ebene sağlık “. Nice nice yaşlara iyi ki doğdun.

~ Dünyadaki en güzel et, erkeğin başındaki ettir bence. Yani bu kadar kadın yanılıyor olamaz demi aşkım. Yıllar yılı başımın etini yemen dileklerimle doğum gününü kutlarım.

komik doğum günü mesajları

~ Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unutur muyum kankam benim. Ampulün icadının 25. Yıl dönümü kutlu olsun.

~ Doğum günün mübarek olsun canım…

~ Hem içten hem dıştan tüm içtenıiğimıe doğum günün kutlarım. Allah senin gibi bir arkadaşı eksik etmesin. Nice nice yıllara.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Komik Doğum Günü Mesajları
Komik Doğum Günü Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTIXpIGmfzWDK5Z544oAFVBhpMGNAoTvu0tpcsDLMIOqKvIIs2hgrhLFPODaC9lbzQJZpN-nF5EYPz0uCRG9TJPXX-Hgajbpn8zjJh9PVsKQST1370AMjhHrYLoRMakVYjoTVVTH4YCDE-/w640-h426/komik_mesajlar.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTIXpIGmfzWDK5Z544oAFVBhpMGNAoTvu0tpcsDLMIOqKvIIs2hgrhLFPODaC9lbzQJZpN-nF5EYPz0uCRG9TJPXX-Hgajbpn8zjJh9PVsKQST1370AMjhHrYLoRMakVYjoTVVTH4YCDE-/s72-w640-c-h426/komik_mesajlar.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/10/komik-dogum-gunu-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/10/komik-dogum-gunu-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy