--> Çiçek Hediyesi Kart Yazıları | SozRehberi

Çiçek Hediyesi Kart Yazıları

Çiçekler özel günler için sevdiklerimize sunabileceğimiz ve özel günlerini kutlayabileceğimiz geleneksel ve de hala en zarif hediyelerden bi...

Çiçek Hediyesi Kart Yazıları

Çiçekler özel günler için sevdiklerimize sunabileceğimiz ve özel günlerini kutlayabileceğimiz geleneksel ve de hala en zarif hediyelerden bir tanesi. Düğün, nişan, cenaze, bayram, geçmiş olsun, doğum günü, yıldönümleri, nikah ve daha bir çok özel gün ve özel durumlar için farklı çiçekler düşünülür. Eğer sevdiklerinize siz de çiçek hediyesi göndermeye karar verdiyseniz, bu narin hediyenizi daha da anlamlı kılabileceğiniz ve çiçek kart mesajlarına ihtiyacınız olabilir. Biz de Sozrehberi.com olarak sizlerin bu ihtiyacına cevap verecek harika çiçek kartı mesaj yazıları hazırladık. Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, evlenen dostlarınıza çiçeğinizin üzerinde anlamlı bir hediye kartı şeklinde hazırlatabileceğiniz çiçek karı sözleri çalışmamızla eminiz ki işinize çok yarayacak güzel mesajları bu yazımızda bulabileceksiniz.  

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Güzel Kutlama Mesajları 

NOİş Yeri Açılışı Çiçek Hediye Notu
1.* Yeni bir başlangıç umarım her şey dilediğiniz gibi olur.
2.* Yeni iş yeri açılışınızın size mutluluk ve başarı getirmesini ve her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz...
3.* Yeni yerinizin size uğur getirmesini temenni ederim.
4.* Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle...
5.* Yeni yeriniz hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz...
6.* Açılışınızın hayırla vesile olmasını diler, bol kazançlar temenni ederiz.
7.* Yeni yerinizde bol kazançlı günler sizi bekliyordur umarım.
8.* Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.
9.* Yeni yerinizde mutlu olmanız dileğiyle...

İş yeri açan sevdiklerinize, yeni işin hayırlı ve bereketli olsun; başarılar ve  bol kazançlar dilerim dileklerinizi yukarıdaki 9 tane özel çiçek hediye kartı mesajı ile iletebilir, mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. 
NOAnneye Özel Çiçek Hediye Notu
1.* Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkürler sevgili anneciğim.
2.* Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninIe varım. AnneIer Günü'n kutIu oIsun..
3.* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler Günü'n kutIu oIsun.
4.* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü'n kutlu olsun.
5.* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın, benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni Seviyorum Anneciğim...
6.* Annem, canından can verdin. Sen de benim canımsın. İyi ki varsın!
7.* Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.
8.* Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, AnneIer Günü'n kutIu oIsun.
9.* Sana dünyadaki tüm çiçekleri göndermek isterdim canım annem.
10.* Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine... Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.
11.* Yeryüzünde senden daha kıymetli bir şey yoktur benim güzel annem.
12.* Hayatım boyunca her daim yanımda olan sevgili anneme...
13.* Beni bu günlere getiren canım anneme...
14.* nneler Günün Kutlu olsun... Sevgili annem, hangi gün aklımda değilsin ki!
15.* Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle...
16.* Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler Günü'n kutlu olsun sevgili annem.
17.* Sen bizim her şeyimizsin, seni çok seviyoruz !
18.* Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günü'n kutIu oIsun
19.* Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. AnneIer Günü'n kutIu oIsun.
20.* Fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et deseler, sadece ?ANNEM? derdim. Canım Annem, Anneler Günün Kutlu Olsun!
21.* Sevgili Anneciğim, umarım bir gün bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.
22.* Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun.
23.* Gücüme güç, umuduma umut katan annem, iyi ki varsın!

Dünyanın en güzel kadını sevgili annenize çiçek almaya karar verdiyseniz, bu çiçek hediyenizin üzerini sizden bir parça olacak çiçek hediye kartı mesajlarınızla daha anlamlı kılabilirsiniz. Anneler günü veya annenize doğum günü hediyesi olarak vereceğiniz çiçeğin üzerini 23 adet güzel çiçek hediye kart yazısı mesajı içerisinden dilediğinizi seçerek gönderebilirsiniz.

NOSevgiliye Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Gerçek aşklar, sonsuza kadar gider. Benimle oraya gelir misin?
2.* Gözlerine bakmak, yüzme bilmeyen bir çocuğun dünyanın en derin okyanusunda yüzmek gibi. Can simidim, sevgilim. İyi ki benimlesin.
3.* Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı...
4.* Sen bana gülümsedin ve ben o an yeniden doğdum. Miladım oldun, aşkım oldun, aşka inancım oldun. Seni seviyorum ve hep seveceğim.
5.* Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.
6.* Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun...
7.* Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.
8.* Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.
9.* Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine?
10.* Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam! Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun. Seni Seviyorum!
11.* Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle!
12.* Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun... İyi ki varsın şükür sebebim...
13.* Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de
14.* Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum!
15.* Grisi yoktur aşkın; ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Sen benim kalbimin en beyazı... Hep mutlu olmanı dilerim.
16.* Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabii sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun .
17.* Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim?
18.* Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim...
19.* Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beni yanında hissettirir.
20.* Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.
21.* Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.
22.* Benim canıma kattığım, içimin ta dibine koyup oradan hiç çıkarmadığım, benim güzel gözlü, nur yüzlü sevgilim... Seni hep seveceğim.
23.* Sensiz geçen her günüm şahidim olsun ki seni daima seveceğim
24.* Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum!
25.* Şarap eskidikçe güzel, gün yenilendikçe, tatlı yenince güzel ve hayat... Hayat, seni sevince güzel sevgilim.
26.* Dünyanın 7 harikası varmış. Yalan! Senin varlığının yanında başka bir harikadan söz edilebilir mi? Gönlümün anahtarı al senin olsun sevdiğim, kapım açık, hep gel...
27.* Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!
28.* Seninle aynı yüzyıl içinde, aynı tarihte, aynı şehirde ve aynı kalpte yaşamak ne büyük lütuf... Seni daima seveceğim sevgilim...
29.* Bence iyi ki varsın, çünkü senden başkasını zaten sevemezdim...
30.* Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.
31.* Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle?
32.* Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim...
33.* Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi. Seni sevmek hayata yeniden başlamak gibi...
34.* Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle...
35.* Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni seviyorum...
36.* Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.
37.* Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara... Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.
38.* Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seni Seviyorum Aşkım!
39.* Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.
40.* Gözlerinin içine her baktığımda orada kendimi görmek istiyorum. Seni kelimelerin anlamlarının ifade edebildiğinden çok daha fazla seviyorum.
41.* Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!
42.* Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.
43.* Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim
44.* Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı...
45.* Sen sadece gel sevgili, ben seni her defasında yeniden başka bir aşkla severim...
46.* Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum!
47.* Beni sonsuz aşkınla bambaşka dünyalara taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek bir tutkuyla seviyorum.
48.* Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk
49.* Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum!
50.* Seni her gördüğümde yeniden çiçek açan saçlarından severim seni sevgilim. İçime çektiğim kokundan, canı sardığım teninden, bana gelen ayaklarından severim seni ben.
51.* İnanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim...
52.* Yanımda olduğun her saniye düğün dernek; yokluğun depremler sanki. Denizlere emanet ettim sevgini, bir ömür her dalgada seni fısıldayacaklar sevgilim.
53.* Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili...
54.* Sen benim yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın... Seviyorum seni aşkım..
55.* Gözlerin gözlerime değdiği anda volkanlar patlıyor kalbimde. Öyle yanıyor ki içim aşkınla, karlar yağsa da bana mısın demem bundan böyle.
56.* Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.
57.* Suyun damlasında, göğün yıldızındasın sevdiğim, evrenin bütün güzellikleri ruhunda toplanmış sanki. Kabul olmuş en güzel duam... Seni seviyorum.
58.* Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım.
59.* Göz kapakların arasında kaybolmak vardı şimdi. Her göz kırpışında kirpiklerinin meltemi ile huzur bulmak. Ah bilsen sevgilim, sen diye bitti bu genç bedenim.
60.* Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım... İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.
61.* Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne olursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak...
62.* Hadi gel tut hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice aşk dolu yıllara...
63.* Sensiz geçen her gecede kalbim sağır oluyor bütün hislere. Öyle seninle doluyum ki, yokluğunda annesini özleyen bir çocuk kadar huysuz, sabırsız ve mutsuzum.
64.* Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim...
65.* Ne senden öncesi ne de senden ötesi hakkında yok bir fikrim, sen benim miladım oldun. Bana ilk gülüşün yılbaşım , yerim hep yanı başın sevgilim.
66.* Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim...
67.* Öylesine bensin ki göz bebeğimde taşıyorum seni. Göz yaşlarımla akıp gitme diye bir ömür ağlamamaya yeminliyim sevgilim.
68.* Sana baktıkça yarınlar umudum oluyor. Gülüşünde küçük bir kız çocuğu el sallıyor sanki gelecekten. Varım, yoğum, her şeyim...
69.* Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.
70.* Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.
71.* Karanlık gecedeki ay ışığı gibi girdin hayatıma, dudaklarımda gecenin ıslaklığı, kalakaldım. Aşkmış adı, sonradan anladım.
72.* Hangi gece sana olan sevgim kadar uzun, hangi gül kirpiklerinin rüzgarına hasret, sana selam olsun sevdiğim...
73.* Uyanışlarıma isyan ettiren, her saniyesini kaydetmek istediğim kusursuz bir rüya seni sevmek. Tüm çalar saatlere isyanım, senden öncesi yok saatlerin, sonrası da olmayacak inan...

Çiçekler en çok da birbirini seven aşıklar için romantik hediyelerdendir. Sevdiğiniz kadına özür dileklerinizi, Onu çok sevdiğinizin mesajını, özel gün kutlama sözlerinizi yukarıda yer verdiğimiz 73 adet çiçek hediye kartı mesajları ile Ona iletebilir, çiçek hediyenizi çok daha anlamlı bir forma sokabilirsiniz. Şayet olabilirliği varsa çiçek kartı üzerine mesajınızı kendi ellerinizle yazmanız daha kıymetli olacaktır. 

NOSevgiliye Doğum Günü Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.
2.* Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun... Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun... İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın...
3.* Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli...Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.
4.* Sen... Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim... İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.
5.* Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.
6.* Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.
7.* Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
8.* Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun... Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun sevgilim.
9.* Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun... Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun... Doğum günün kutlu olsun.
10.* Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!
11.* İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

Kadınlar çiçeklerle özdeş, çiçeklerin en çok yakıştığı varlıklardır. Eşinize, sevgilinize özel bir gün veya özel bir durum sebebi ile çiçek hediye edecekseniz, yukarıdaki çiçek kartı mesajlarımız istediğiniz gibi güzel sözlerden oluşuyor. 

NOSevgililer Günü Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim!
2.* Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!
3.* Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.
4.* Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
5.* Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
6.* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!
7.* Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!
8.* Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana! Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.
9.* Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.
10.* Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
11.* Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle... Seni Seviyorum !
12.* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!
13.* Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!
14.* Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!
15.* Bu Sevgililer Gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat..
16.* Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!
17.* İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!
18.* Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!
19.* Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer Günün Kutlu Olsun.
20.* Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından her daim gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!
21.* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!
22.* Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.
23.* Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım...
24.* Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı bu yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.
25.* Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
26.* Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

14 Şubat sevgililer gününde biricik sevgilinize vereceğiniz kırmızı güllerinizin üzerini, kendi ellerinizle yazacağınız romantik aşk mesajlarınızla daha özel hale getirebilirsiniz. Çiçek kartı üzerinde yer alacak aşk mesajlarınızla çiçeğiniz sevgilinizin gözünde dünyanın en güzel hediyesi haline gelecektir. 

NOYıldönümü Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..
2.* Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
3.* Kalbimin sahibi, seninle bir ömür en güzel günlere yürümek paha biçilemez.
4.* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Bana yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!
5.* Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine canım benim.
6.* Geride bıraktığımız yıllarda her daim yanımda olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Daha mutlu yıllara daha birlikte geçirmek dileğiyle?
7.* Beni ben yapan senin varlığın canim! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler... Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun... Seni seviyorum.
8.* Hayat denilen bu yolu seninle paylaşıyor olmak ne büyük bir şans benim için. Daha nice mutlu yılları birlikte geçirmek dileğiyle?
9.* Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem...
10.* Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...
11.* Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun... Seni Seviyorum.
12.* Bu yıldönümünde mutluluğumuzun devamını dilerim.
13.* O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
14.* Seninle geçen her yıl bir başka güzel.
15.* Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice yıllarımızı birlikte kutlamak dileğiyle bir tanem?
16.* Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.
17.* Her geçen yıl umarım bir önceki yılımızdan daha güzel olur.
18.* Hayatımın geri kalanında da her sabah seninle güne başlamak istiyorum. Bana yaşattığın tüm mutluluklar için binlerce kez teşekkür ederim.
19.* Kaç yıl geçerse geçsin sana olan aşkım hala taze, birlikte nice mutlu yıllara.
20.* Bu yıl da birlikteyiz. Ne mutlu bize!
21.* Bir daha asla umutsuzluğa kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.
22.* Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim...
23.* Daha nice sayamadığımız yıllara.. Hep birlikte. İyi ki varsın!
24.* Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle...
25.* Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle hayatım.
26.* Seninle geçirdiğim her yıl benim için çok değerlidir.
27.* Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum!
28.* Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileğiyle?
29.* Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun... Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle.
30.* Dünya düşündüğümüzden daha büyük ve insanlar göründüklerinden daha soğuk. Birlikte yaşlanmayı hayal ettiğimsin, bir ömür sevginle ısınmak istiyorum, seni seviyorum.

Birinci yıldönümünüz, evlilik yıldönümünüz kutlanıyorsa şayet, elbette bu özel gün çiçeksiz  kutlanamaz. Eşinize veya sevgilinize aşkınızı ve güzel duygularınızı tazeleyeceğiniz romantik çiçek kartı yazıları arıyorsanız yukarıdaki örnek çiçek yazısı mesajlarımız tam size göre. 

NOYılbaşı Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle... Mutlu Yıllar!
2.* Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun... Mutlu yıllar...
3.* Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. :) Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.
4.* Birlikte daha nice yılları huzurlu ve mutlu geçirmek dileğiyle?
5.* Eskiyi geride bırakıp yeni başlamanın canlı ve heyecanlı duygusu yüreğinizi şenlendirsin ve yeni yıldan beklediğiniz tüm güzellikler gerçekleşsin?
6.* Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun... Yeni yılın kutlu olsun!
7.* Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
8.* Yeni yılın hayatınıza yeni ufuklar ve yepyeni başlangıçlar getirmesi dileğiyle?
9.* Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle... Neşe dolu yıllar!
10.* Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.
11.* Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...
12.* Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle... İyi Yıllar..
13.* Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!
14.* Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yıl hediyesini çiçekler üzerinde sonuçlandıran ve sevdiğine çiçek göndermeyi düşünen okurlarımız için yılbaşı çiçekleri kart yazısı örnekleri yukarıda sizleri bekliyor. 

NOYeni İş Kutlama Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Her yeni iş, yeni umut olacaktır. Umutlarını hiç bir zaman kaybetmemen dileğiyle...
2.* Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle
3.* Emek ve umutla giriştiğin her işinin gönlünce ve hayırla gitmesini diler, yeni görevinde başarılar dilerim.
4.* Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle...
5.* Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.
6.* Aşkım yeni işinde başarılı ve mutlu olman dileğiyle seni seviyorum.
7.* Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz...
8.* Ruhumun akan pınarı yeni işin sana mutluluk ve bol kazanç getirsin. Güzelliğin işine yansısın. Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun Sevgilim.
9.* Kariyer basamaklarını bir bir tırmandığın hayatında, seninle karşılaşmak çok güzel. Her şey gönlünce olsun... Başarılar!
10.* Yeni bir iş, yeni bir başlangıç her şey gönlünce olur umarım.
11.* Yeni işinde her şeyin yolunda gitmesi dileklerimle.
12.* Başarılarının yeni işinde de devam etmesini temenni ederim.
13.* Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileklerimle yeni görevini tebrik eder, başarılar dilerim.
14.* Başarılarının devamı dileğiyle bir tanem.
15.* Başarı, şans ve huzur seninle olsun... Yeni işinde başarılar dilerim
16.* Yeni işinde başarılar, yolun açık olsun bir tanem.
17.* Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz ama dünyanın sana ihtiyacı var.
18.* Yeni görevinde başarılar diliyorum.
19.* Yeni işinde her şey gönlünce olmasını dilerim Aşkım.
20.* Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler..
21.* Aramıza hoş geldin Sevgilim. Yeni işinde başarılar dilerim.
22.* Yeni işinde başarılar dilerim. Senin için hayırlı olur umarım.
23.* Birlikte çalıştık, birlikte kazandık. Yola yalnız devam etsek de, başarı seninle olsun!

Çalışma hayatına atılan sevdiklerinizi hem motive edecek, hem de kendilerinin yanında olduğunuzu hissettirecek hediyelerin başında, iş yerlerine göndereceğiniz çiçekler gelir. İş hayatına yeni başlayan, işinde terfi veya derece alan sevdiklerinize çiçek hediyelerinizi bu harika çiçek kartı sözleri ile kutlayabilirsiniz. 

NOBebek Doğum Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler?
2.* Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin. Seni çok seviyorum canım.
3.* Aramıza hoş geldin minik melek, yüzünden gülücüklerin eksik olmasın.
4.* Ailenin en küçük ve en yeni üyesine merhaba diyor, sağlıklı bir ömür diliyoruz
5.* Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olsun şirin bebek.
6.* Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Sağlık ve başarı dolu bir hayat senin olsun.
7.* Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle...
8.* Çok heyecanlıyım, teyze olmanın böylesine mutluluk ve eşsiz bir duygu olabileceğini düşünmemiştim. İkinizi de öpüyorum.
9.* Hayatımıza hoş geldin.
10.* Aileye yeni katılan üye ile birlikte bir ömür boyu mutluklar dileriz...
11.* Canım, canından bir parçaya hayat verdin. Tebrik ederim. En güzel günler sizinle olsun.
12.* Yeni yaşamında sağlıklı, mutlu bir ömür geçirmeni umarım.
13.* .... bebek ile sağlıklı mutlu nice güzel yıllar dilerim...
14.* Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
15.* Hoş geldin güzel bebek!
16.* Yeni bebeğinizle yaşam boyu mutluluklar dilerim.
17.* Dünyanın en özel duygularından biri olan annelik duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle... Sevgilerle?
18.* Ne muhteşem bir şey başardın, Anne oldun. Bebeğinizin şansıyla, huzuruyla hayatınıza neşe katsın.
19.* Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız! Bundan hiç şüphem yok, sevgilerle...
20.* ... ailesinin yeni bireyine hoş geldin der uzun ömürler dilerim...
21.* Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz...
22.* Daha dün gibiydi bebekliğin, şimdi anne oldun, kendi bebeğini dünyaya getirdin. Sevincini paylaşıyor, sağlık dolu bir yaşam diliyorum.

Bebeği olan sevdiklerinizi kutlamak ve tebrik etmek için yukarıda yer verdiğimiz 22 adet bebek doğumu çiçek kartı kutlama yazıları ilginizi çekebilir. 

NODoğum Günü Çiçek Kartı Notu
1.* Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..
2.* Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!
3.* Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..
4.* Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma, varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Nice senelere?
5.* Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere?
6.* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle...
7.* Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim
8.* Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.
9.* Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allaha şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun hayatta her şeyin en iyisi senin olsun
10.* Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun... Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...
11.* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.
12.* Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşim olarak yaşıyor. Doğum günün kutlu olsun
13.* Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun
14.* Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!
15.* Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..
16.* Hayal ettiğin tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için evrendeki tüm canlıların bir araya gelebileceği bir gün olsun bugün. Nice mutlu yıllara?
17.* Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle... Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.
18.* Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun.
19.* Doğum gününüzü kutlar, her şeyin güzel yüreğinizin dilediğince gerçekleşmesini temenni ederim.
20.* Aynı gökyüzünü paylaşamıyor göz göze bakamıyoruz kaç zamandır ama baktığım her yerde görüyorum seni ve yüreğimin her atışında hissediyorum delicesine nice yıllara bir tanem seni çok ama her şeyden çok seviyorum...
21.* Umutların gerçek, korkuların yok olsun... Sağlık ve başarı en kadim dostların olsun... Nice Senelere?
22.* Yıllar önce dünya tatlısı bir çift göz açılmış hayata. Başındaki melekler dua etmişler güzel yüzlü ve güzel yürekli olması için! Zaman geçipte büyüyünce bu cici kız, yeryüzündeki en özel insanlardan biri olmuş. Ne mutlu ki onun dostu olma şansı verildi bana... İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım?
23.* Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar...
24.* Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!
25.* Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun...
26.* Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.
27.* Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.
28.* Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun...
29.* Yeni yaşının gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesini temenni ederim.
30.* Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.
31.* Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.
32.* Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..
33.* Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!
34.* Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım...
35.* Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
36.* Yeni bir yıl, yeni bir umut, yeni bir hayattır. Umutlarını kaybetmediğin bir yıl olmasını dilerim.
37.* Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...
38.* Sevdiğin insanların hep başucunda olacağı, umut dolu bir yıl senin olsun... Sevgilerle?
39.* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.
40.* İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar
41.* Yıllar geçtikçe kazandıkların geride kalanları hiç aramasın. Her yaş yüreğini ve yüzünü bir kat daha fazla güzelleştirsin. Nice senelere?
42.* Yeni yılında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, mutlu yıllar.
43.* Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle... Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.
44.* Her yeni yaşın bir öncekinden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını diliyorum. Yüzündeki gülümsemeni hiç kaybetme çünkü sana çok yakışıyor. Yeni yaşın kalbinin tüm güzellikleri ile gelsin, nice mutlu yıllara.
45.* Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.
46.* Yıllar boyunca yanımda olduğun için iyi ki doğdun kardeşim
47.* Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.
48.* Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun... Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...
49.* Yeni yaşında hayal ettiğin bütün mutluluklara ulaşmanı ve hayatın bütün güzelliklerini birlikte yaşamayı diliyorum. Yanında olamasam da kalbim hep seninle, mutlu yaşlar...
50.* Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun. Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana...
51.* Yıllar geçtikçe kazandıkların yüreğini engin ve bilge kılsın güzel dostum? Varlığınla hayata kattığın anlamlar hep özel ve büyük olsun... Nice mutlu Yıllara?
52.* Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.
53.* Varlığınla hayatıma kattığın anlamları bir bilsen. Doğduğun ve yanımda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Hiç ayrılmamak dileğiyle? Mutlu seneler!
54.* Yüreğe huzur ve neşe veren sevgiler vardır yaşamı anlamlı kılan. Hayatımıza katıldığın o ilk günden beri böyle duygular verdin yüreklerimize? Seni çok seviyoruz.
55.* Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!
56.* Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. olsun... Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.
57.* Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..
58.* Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!
59.* Kutlanmaya değer tek gün bugün! Senin doğum günün bugün! Üzüntülere son mutlu yarınlara başlangıç bugün! Nice mutlu senelere?
60.* Doğum günün kutlu olsun!
61.* Birlikte geçirdiğimiz her dakika öylesine güzel ki, varlığın için teşekkür borçluyum yaradan?a? Doğum günün kutlu olsun bir tanem?
62.* Sakın geçen yıllar hüzünlendirmesin seni! Aksine yaşadığın ve bize yaşattığın tüm mutluluklar adına gurur duymalısın ve gülümsemelisin hayata? İyi ki varsın!
63.* Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun...
64.* Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak hayat katar yıllarına. Doğum Günün Kutlu Olsun.
65.* Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden,sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım?
66.* Yeni yaşında yüzünde gülümseme eksik olmasın.
67.* Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.
68.* Tonton bir nine olup da eski günlere daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler anılar biriktireceğin yepyeni bir yaş seninle olsun! İyi ki varsın yoksa her şey biraz eksik kalırdı. Doğum günün kutlu olsun!
69.* Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Nice Mutlu Senelere..
70.* Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
71.* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.
72.* Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününü kutlayacak olan sevdiklerinize çiçek hediyesi düşünmek ve almak hem çok nazik, hem de oldukça harika bir fikir. Ama çiçeğinizi öyle kuru kuruya sevdiklerinizin adresine göndermemelisiniz. Çiçek hediyeniz üzerine ekleyeceğiniz güzel sözlerle donatılmış bir hediye kartı, eminiz ki hediyenizin sevgi sinyallerini çok daha güçlü bir şekilde sevdiklerinize iletecektir. Yukarıda yer alan 72 adet doğum günü çiçek kartı sözleri içerisinden siz de duygularınıza en uygun olan mesajı seçebilir ve çiçeğinizin üzerine kart notu olarak ekleyebilirsiniz. 

NOBabaya Çiçek Kartı Notu
1.* Hayatımdaki en önemli varlık olan babama...
2.* Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!
3.* Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bizim için yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!
4.* Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam, dünyayı bile fethedebileceğimi zannediyorum. Çünkü bana hep güç verirsin, Babalar Günün Kutlu Olsun.
5.* Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!
6.* Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.
7.* Sen güçlü bir çınadebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun... Babalar Günün kutlu olsun.
8.* Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
9.* Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun... Babalar Günün kutlu olsun.
10.* Bazı insanlar kahramanlara inanmazlar çünkü babamla tanışmadılar! Babalar Günün kutlu olsun!
11.* Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.
12.* Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!
13.* Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!
14.* Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!
15.* Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
16.* Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!
17.* Annem Babalar Günü'nü kutlamamı söyledi, ama bu seni sevmeme engel değil!
18.* İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar Günün Kutlu Olsun.
19.* Baba; "Ironman" kadar zeki, "Hulk" kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.
20.* Dünyamdaki en değerli adama...
21.* Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!
22.* Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için... Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!
23.* Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla, babacığım bir günümde değil her günümdesim. Babalar Günün Kutlu Olsun.
24.* Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.
25.* Birlikte nice, mutlu günler geçirmemiz dileğiyle...
26.* Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun!
27.* Sen bizim her şeyimizsin, seni çok seviyoruz!
28.* Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı'ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!
29.* Benim için en büyük mucize, senin babam olman. Babalar Günün kutlu olsun!
30.* İlk adımlarımı atarken uzattığın ellerini bir ömür çekme üzerimden babacığım
31.* Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece BABA derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.
32.* Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!
33.* Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!
34.* Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz. Babalar Günün Kutlu Olsun.
35.* En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğiniz için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
36.* Kahramanım ve rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!
37.* Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.
38.* Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun... Seni çok seviyorum.
39.* Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!
40.* Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına... Babalar Günün kutlu olsun!
41.* Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.
42.* Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!
43.* Babam, sen var olduğun sürece hiç korkmuyorum. İyi ki varsın!
44.* Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar Günün Kutlu Olsun.
45.* Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!
46.* İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun! Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!
47.* Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.
48.* Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile... Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!
49.* Canım babama. Seni seviyorum.
50.* Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin?
51.* Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun... Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!
52.* Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!
53.* Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!
54.* Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun!
55.* Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!
56.* Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!
57.* Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!
58.* Herkes babişko olamaz! Dünyanın en mükemmel babası, iyi ki bizimlesin!
59.* Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
60.* Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!
61.* Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun! Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü veya babaya doğum günü hediyesi olarak çiçeğinizi seçtiniz ve beğendiniz. imdi de sevgili babanıza olan büyük ve kocaman sevginizi üzerine yazacağınız güzel bir çiçek hediye kartı ile süslemek istiyorsunuz. O halde 61 adet babaya özel mesajlardan hazırladığımız çiçek kartı sözleri ile çiçeğiniz artık daha da anlamlı bir hediyeye dönüşecek. 

NOGeçmiş Olsun Çiçek Kart Notu
1.* Çok üzüldüm. Acil şifa diliyorum.
2.* Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.
3.* Umarım kısa zamanda iyileşirsin.
4.* Hastayken bile güleceksin ki iyileşebilesin. Sen hep bizim yanımızda olcaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak. Geçmiş Olsun!
5.* Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz?
6.* İşten kaytarmak için güzel bahane. Hadi inanmış gibi yapalım;))) Geçmiş olsun!
7.* En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.
8.* Duydum ki hasta olmuşsun, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle...
9.* Kararan günler bitecek, rengarenk günler bizim için gelicek. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.
10.* Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle...
11.* İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin. Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle...
12.* Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle....
13.* Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.
14.* Bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim.
15.* Dünden daha güzel günlere birlikte yürümek dileğiyle... Geçmiş olsun
16.* Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun!
17.* Çok geçmiş olsun.
18.* En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle...
19.* Mesajların en samimisi, sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum. Daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.
20.* Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle...
21.* Kalplerimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun.
22.* Yürekte sevgi olunca her şey atlatılır. Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun.
23.* Acil şifalar diliyorum!
24.* Hemen sağlığına kavuşup bir an önce aramıza dönmen dileğiyle, geçmiş olsun
25.* Hastalığından biran önce kurtulman dileğiyle...
26.* Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin?
27.* Gönülden inanıyoruz en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, o eski güçlü ve sevecen dostumuzun yeniden aramıza katılacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Acil şifalar diliyoruz.

Sevdiklerinize en içten geçmiş olsun dileklerinizi çiçeğiniz üzerine yazacağınız yukarıdaki sözlerle iletebilirsiniz.

NOKadınlar Günü Çiçek Kart Notu
1.* Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle... Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
2.* 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz umutla dolu yarınlara olsun...
3.* Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.
4.* 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
5.* Dünyada her şey kadının eseridir. Mustafa Kemal Atatürk

8 Mart Dünya Kadınlar günü için çiçeklerinizin üzerinde yer alacak hediye kartı yazılarınız bizden. Oldukça etkileyici ve net cümlelerle hazırladığımız çiçek kartı mesajları yeni ve başka yerde rastlayamayacağınız türden. 

NODini Bayramlar Çiçek Kart Notu
1.* Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.
2.* Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...
3.* Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
4.* Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun... Kurban Bayramınız bereketli olsun!
5.* Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle...
6.* Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
7.* Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
8.* Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz... Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
9.* Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
10.* Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.
11.* Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun... Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle...
12.* Bayramda yanınızda olamadığımız için üzgünüz, dileriz bu çiçekler size bizi hatırlatır.
13.* Senin ve ailenin bayramını kutlar, bayramla birlikte nice mutlu ve huzurlu günler dilerim...
14.* Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz
15.* Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nica bayramlar geçirmeniz dileğiyle...
16.* Ramazan Bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.
17.* Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun... Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
18.* Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.
19.* Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle... Ramazan bayramınız mübarek olsun.. .
20.* Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nica bayramımız mübarek olsun.
21.* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.
22.* Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar...
23.* Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim
24.* En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle...
25.* Hayırlı bayramlar diler mutlu ve sağlıklı daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ederiz.

Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı, kandil veya mevlidler için sevdiklerinize göndereceğiniz zarif çiçeklerinizi yukarıdaki harika çiçek kartı notlarıyla anlamlandırabilirsiniz. 

NOÖğretmenler Günü Çiçek Kart Notu
1.* Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun...
2.* Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş. Bi affettim desen, hayata dönerim yeniden...
3.* Güzel yüzünü soldurmaya ve eşsiz kalbini üzmeye sebep olduysam, lütfen affet beni. Hiç olmamasını dilerdim ama ne yazık ki oldu! Umarım bu çiçekler gözlerinin tekrar ışıldamasını sağlar.
4.* Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırar mışım bu güzel halbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim...
5.* Bizleri çiçek gibi yetiştirip sevgisini eksik etmeyen öğretmenimize, gününüz kutlu olsun.
6.* Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bur millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)
7.* Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.
8.* Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.
9.* Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?
10.* Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı... Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet....
11.* Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!
12.* Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi... Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.
13.* Bizlere eğitim vererek geleceğe hazırlayan kıymetli öğretmenimize...
14.* Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
15.* Bu çiçek ile sevgimi de gönderiyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.
16.* Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet!
17.* Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana.... Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?
18.* Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
19.* Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmış
20.* Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.
21.* Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?
22.* Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
23.* Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve ögretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
24.* Bizi bu günlere getiren sevgili öğretmenimize, öğretmenler gününüz kutlu olsun.
25.* Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.
26.* Okul hayatımızda bize annelik yapan değerli öğretmenimize...
27.* Başöğretmen Atatürk'ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
28.* Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.
29.* Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

Üzerinizde büyük emekleri  olan kıymetli öğretmenlerinize 24 Kasım Öğretmenler Gününde göndereceğiniz çiçek hediyelerinizi yukarıda yer alan 29 adet harika çiçek kartı sözleri ile kıymetli bir hediye haline getirebilirsiniz. 

NOEvlilik Tebriki Çiçek Kart Notu
1.* Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!
2.* Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...
3.* Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın...
4.* Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim...
5.* Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle...
6.* Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...
7.* Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz... Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!
8.* Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz... Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!
9.* Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim.
10.* Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.
11.* Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

Evlenen dostlarınızı veya arkadaşlarınızı yukarıdaki güzel sözlerle tebrik edebilir, çiçeğinizin değerini daha da manevi açıdan güçlü kılabilirsiniz.

NOEmeklilik Tebrik Çiçek Kart Notu
1.* Nihayet boş vaktin oldu, ama biliyoruz ki sen yerinde duramazsın.
2.* Artık bolca dinlenmeyi hak ediyorsun. Umarım emeklilik dönemin de mutlu ve huzurlu geçer.
3.* Bundan sonraki yaşantında sağlık ve mutluluk dileriz...
4.* İlerdeki yaşantında da mutluluklar dileriz...
5.* Seni unutmayacağız, yeni yaşamında da tüm güzellikler senin olsun.

Emekli olan sevdiklerinize iletebileceğiniz en etkileyici mesaj örnekleri ise yukarıda.

NONikah Tebrik Çiçek Kart Notu
1.* Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle.
2.* Elimizde olmayan nedenler yüzünden yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Dileriz mutlu ve sağlıklı bir yaşam sizin olur.
3.* Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?
4.* Tebrik eder, mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz...
5.* Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz...
6.* Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz...
7.* Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.
8.* Allah bir yastıkta kocatsın.
9.* Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileklerimizle?

Nikahı olan sevdiklerinize çiçek göndermeyi düşündüyseniz, yukarıdaki mesajlarınızla çiçeğiniz eminiz ki çok daha anlamlı bir hediye haline gelecektir. 

NODüğün Çiçek Kartı Hediye Notu
1.* Hayat boyu mutluluklar dilerim.
2.* Aile olmaya attığınız bu ilk adımda gönülden tebrik eder, mutluluklar dilerim.
3.* Orada olamasam da kalbim sizinle, evetleriniz hayatınıza güzellik katsın.
4.* Umarım bir ömür mutlu olur ve birlikteliğiniz sonsuza kadar devam eder.
5.* Güzel ve mutlu günler daima sizinle olsun...
6.* Yaşam boyu sağlıklı, mutlu, güzel günler sizinle olsun.
7.* Birlikteliğinizin bu en güzel gününde daima mutlu olmanız dileğiyle...

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Çiçek Hediyesi Kart Yazıları
Çiçek Hediyesi Kart Yazıları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjfjBcpsJ3ioW5Oj3pHiFHrngDy4bPiOotwDvT-L9V8YvYticcUiC32L-Imw5zqRVtFKXP3TnONAA_fe59RxMOCO_gBZdY1-v5ykMBiezEoYt45YaNeW9sL3X7kSZKSyJ7sdpJpdsmDdzozHcGhWKLMh-eFv-tzXJAasTb9uVikVM1nZEfOt3poTkKq=w640-h370
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjfjBcpsJ3ioW5Oj3pHiFHrngDy4bPiOotwDvT-L9V8YvYticcUiC32L-Imw5zqRVtFKXP3TnONAA_fe59RxMOCO_gBZdY1-v5ykMBiezEoYt45YaNeW9sL3X7kSZKSyJ7sdpJpdsmDdzozHcGhWKLMh-eFv-tzXJAasTb9uVikVM1nZEfOt3poTkKq=s72-w640-c-h370
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2022/02/cicek-hediyesi-kart-yazlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2022/02/cicek-hediyesi-kart-yazlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy