--> Sevgiliye Güzel Sözler | SozRehberi

Sevgiliye Güzel Sözler

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana sevgi, en önemli ve sürekli olan duygular arasında yer almıştır. Tarih, bu konuda sevgili uğruna ç...

Sevgiliye Güzel Sözler

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana sevgi, en önemli ve sürekli olan duygular arasında yer almıştır. Tarih, bu konuda sevgili uğruna çıkartılan savaşları, yıkılan şehirleri ve krallıkları ve uğruna şehir kurularak, adı verilen sevgilileri bize göstermektedir. Bu durum, günümüzde de etkisini devam ettirmekte olan duygular arasındadır.

Her ne kadar günümüzde sevgi ve sevgi uğruna yapın işler aynı kalsa da, sevgiliye güzel sözler aynı kalmıştır. Diller uluslararası ayrılıyor ve kelimeler farklılaşıyor da olsa, sevginin dili tüm dünyada aynı olmaktadır. Bu nedenle pek çok şair, sevgiliye güzel sözler kurarak, onlara şiirler atfetmiştir. Bu şiirler, pek çok sevgili tarafından sevilerek ve beğenilerek okunmaktadır. Bunun nedenlerinden bir tanesi de sevginin, yalnızca sevenler tarafından hissedilebilecek olmasıdır.

Günümüzde aşk ve sevgi, büyükşehirlerin yoğun stresi ve yoğunluk nedeniyle sık sık sekteye uğramak zorunda kalan durumlardan da bir tanesini oluşturmaktadır. Bu nedenle bazen sadece 1-2 cümle sevgiliye güzel sözler söylemek, en önemli konular halini alabilmektedir. Bunun için en iyi yöntemlerden bir tanesi, aşk üzerine yazılmış romanları ve şiirleri okuyarak, ilham almaktır.  Böylece zaman içerisinde daha güzel aşk cümleleri aklınıza gelerek, sevdiğinizi de kendi cümleleriniz ile daha mutlu etme imkânı da doğmaktadır.

Ancak bunun için hızlı bir çözüm arıyorsanız ve acil güzel sevgi sözleri arıyorsanız, bu yazımızda sevenler için en güzel aşk cümleleri, sadece sizler için hazırlanmıştır. Bu cümleleri baş başa kaldığınız anlardan özel günlere, doğum günlerinden tanışma yıl dönümlerinize kadar her alanda kullanabilirsiniz. Bu cümleleri söylerken sevgilinizin sevdiği bir çiçeği almak gibi küçük şeyler, onu daha çok mutlu edecek olan minik, ancak büyük etkisi olan konular arasına girmektedir. İşte sevgili için en güzel sözler…

Sevgiliye Resimli Güzel Sözler


# Bir söz var. Birinin seni sonsuza dek sevmesini istiyorsan, bir köpek al, besle ve etrafta kal.

# Derin gözlerin var, gecenin kanat çırptığı. Körpe kolların çiçek ve göğsün gül rengi. Gönlümde vızıldayan yitik ve beyaz arı. Yaşıyorsun zamanda öyle suskun, incecik.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Bir gün gelir de ayrılacak olursak aradaki mesafe ,yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun sen yine de omuzunu bir yokla. Çünkü elimi orada hissedeceksin!

# Sahi neydi o kaide. Sevince mi kaybediyorduk yoksa kaybedince mi seviyorduk.

# Her derde deva olan şey; sarımsak mıydı, sarılmak mıydı? Karıştırdım.

# Kabuslarımı mutlulukla, endişe ve korkularımı sevgiyle değiştirdin.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Yanağında açan güle aşık oldu bu can.

# Eğer bir lokmacık bile sevemezsen beni, hiç mi hiç sevemezsen eğer acımı bağışla, beni hoşgör, seni seviyorum…

# Yıldızlar sönene kadar seni seveceğim.

# Bazıları konuşmaz, gözlerine 5 saniye bakar, ömründen 5 yıl verir.

# Ne yaptıysam olmadı! Ne çare sevgilim… Unutamadım seni…

Sevgiliye Güzel Sözler

# Kalbim navigasyon cihazı değil benim. Götürdüğü her adrese gitmez!

# Bu bizim hikayemiz, sevgilim… Öyle saf öyle temiz ki, kimse kirletmeye cesaret edemez.

# Benim için dünyadaki tüm zenglikler, tüm güzellikler senin kalbinde. Bana sadece kalbini ver ve dünyanın en mutlu insanı olayım bir tanem.

# Birini tanıyorum ki tıpkı açan bir çiçek gibi öpen ama daha aceleci. Çiçekler tatlı. Yaşamları kutsal ve kısa. Dünyada hiçbir söz yok söylenebilecek onların aleyhine. Üzücü, değil mi, havadır onların tek öpebildiği.

Sevgiliye Güzel Sözler

# He şey unutulur da kalbimde bir sen unutulmazsın. Bir iz gibi kalbimde daima kalacaksın.

# Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

# Bir gerçek var ki… Asla sana sıradan gibi davranan birini sevme.

# Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Olsun mu olmasın mı dert sana uğramasın… Gitsin de gelmesin bir daha ayrılık hiç…

# Ya sevmesin kimse kimseyi, ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş. Ya olmasın bu aşk denilen illet ya da adam gibi sevmeyi bilsin herkes.

# Aşkımızı dağlara yazıcaktım; Ama aşkımızdan daha büyük bir dağ bulamadım!

# Gözlerinin içine baktığım zaman ruhumu ve aramızdaki sonsuz sevgiyi görmekten daha güzel ne olabilir ki? Sen dünyadaki en mutlu insanı yarattın. Seni çok seviyorum sevgilim.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Beni silahla öldüremezsin sevgilim… İstersen bir de gülmeyi dene…

# Karanlık, karanlığı gideremez: bunu sadece ışık yapabilir. Nefret nefreti ortadan kaldıramaz: yalnızca aşk bunu yapabilir. 

# Duy beni sevgilim… Gecenin üçünde beni bağlayan damla damla sen…

# Seni çok değil, her zaman seveceğim.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Hayatım boyunca benimle yürürsen, bu yolculukta ihtiyacım olan herşeyi bana vermiş olacaksın sevgilim.

# Bu hayatta uykulu gözlerini görüp sana her zaman sarılmaktan daha güzel bir şey olamaz. Ömür boyu bu anı seninle yaşamak istiyorum çünkü bundan başka bir şeye ihtiyacım yok.

# Son anda gelen mutluluksun benim için. Umudun olmadığı, her şeyin bittiğini düşündüğüm anda çıkıp geldin. Güneş gibi doğdun hayatıma sevgilim. Seni kalbimin attığı her dakika daha çok seveceğim.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Meczup oldum aşkından yollara vurdum kendimi, Tibet’in en yüksek tepesinde yalınayak bir kadınım… Aşkından tek başıma bambaşka bir diyarda kilitli kaldım.

# Onunla kavga etmeyi başkasıyla gülmeye değişmem.

# Dünyayı sadece sevginin kurtaracağını söylüyorlar ama sana olan sevgimi dünyadaki tüm kırık kalpleri iyileştirecek kadar güçlü. Bu hayattaki her şeyimsin. İyi ki varsın sevgilim. 

# Aşkı anlamaya çalışma, kim anlamış ki sen anlayasın? Bırak anlamaya çalışmayı, aşkı yaşamak lazım.

# Tabağında yiyebileceğin kadar yemek, hayatına sevebileceğin kadar insan al.

# Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazanırdı. O benim kalbimdeyken nasıl aklımdasın diyebilirdim ki…

Sevgiliye Güzel Sözler

# Her zaman gülümsemeyle tanışalım, çünkü gülümseme sevginin başlangıcıdır.

# Aşk, ateşe yakalanan bir dostluk gibidir. Başlangıçta çok güzel bir alev, genellikle sıcak ve şiddetli, ama yine de sadece hafif ve titrek.

# Eğer yanlış olanı çok sevecekseniz, doğru olanı ne kadar seveceğinizi hayal edin. Brandon Stanton

# Beni sevecek kadar deliysen, hak edecek kadar mertsen, yalan söylemeyecek kadar şerefliysen bende uğruna ölecek kadar yürekliyim.

# Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

# Bana mesaj attığında otomatik olarak gülümsüyorum.

# Aşk savaşa benzer, başlaması kolay durması çok zordur.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Aşk büyüdükçe, kalplerimiz olgunlaşır.

# Aynı şehirde sen varsın, ben varım, ama biz yokuz.

# Benim için seninle bir gün geçirmekten daha güzel bir şey yok. Her şey için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Seni çok seviyorum.

# Yararsızım, araftayım… Çok özledim ve çok yalnızım sevgilim…

# Doğrudur İstanbul şiir yazdırır, Ankara roman, aşksa çay demletir.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Sen benim yarınIarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım.

# Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

# Sesini duyduğum ve yüzünü gördüğümü zaman, kalbimin nasıl heyecanla ve aşkla attığını sana tarif edemem ama bu hissi ömür boyu yaşatmanı istiyorum. Seni her şeyden çok seviyorum.

# Olmadığın şey için nefret edilmek, olmadığın şey için sevilmekten iyidir.

# Rakı yanındakiyle içilse de kadeh aklındakine kalkar.

# Herkes kaybettiği kadar içecekse O masadan en son ben kalkarım!

Sevgiliye Güzel Sözler

# Her insan bir yağmur tanesidir. Kimi çamur çukuruna kimisi de gül yaprağına düşer.

# Gözlerimi her kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi her açtığım zaman yine seni görüyorum. Seni düşünmeden geçen ne bir anım var ne de yapabileceğim bir şey.

# Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak...

# Aşk kalbe dokununca herkes şair olur.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

# Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

# Sensiz hayat çiçekleri ve meyvesi olmayan bir ağaca benzer.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Papatyalar kadar saf ve temizdim… Ben de senin gibi bir hain sevdim.

# Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

# Aşka düşen insanlar için yer çekimi sorumlu değildir.

# Uzun oldu, ne zor oldu, kalbim yoruldu sevgilim… Dön gel her şey kalsın…

Sevgiliye Güzel Sözler

# Denize yakın mağaralarda bir susuzluk duyarsın, bir aşk, bir coşku deniz kabukları gibi sert, alır avucuna tutabilirsin. Denize yakın mağaralarda günlerce gözlerinin içine baktım, ne ben seni tanıdım, ne de sen beni.

# Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer, gecem biter.

# Sen benim gerçekleşmiş en güzel hayalimsin. Sen daha kibar, daha anlayışlı ve daha nazik birisini asla tanıyamam. Hala nasıl hayalimin gerçekleştiğini düşünüyorum. Bu hayatı senin için yaşıyorum sevgilim.

# Sevgilim, saçına rüzgar değsin onu bile kıskanırım bilmez misin…

# Doğru kelimelerin içinde yazdığı bir sözlük olsaydı onu senin için alırdım ama yok. O yüzden sana söyleyebileceğim en doğru kelimeyi söylüyorum. Seni seviyorum.

# Mükemmel aşkı yaratmak yerine, mükemmel aşkı bulmak için zaman harcıyoruz.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Harikalardan biriymiş diyorlar Çin Seddi’ne, seni görmeden kαrαr vermek kimin hαddine?

# Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

# Ben hayatın zor, uzun ve acı yollarla dolu olacağını sanırdım. Meğer yaşam sadece gözlerine bakmakmış.

# Senden nefret eden bir çocuktan daha kötü olan tek şey: seni seven bir çocuk.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!

# Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevda da boğulur.

# Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim...

# Mehtap, yıldızlar, güneş, ay ve denizler dünyanın tüm güzellikleri. Ancak hiçbirinin senin tek bir gülümsemene karşı değeri yok. Sen benim tek gerçek güzelliğimsin.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Sevgi ile bir araya gelen bir yürek bizim. Her gün daha çok birbirini seven eşi benzeri olmayan bir yürek. Biz birlikte muhteşemiz, biz birlikte bir bütünüz. Seni aşkın ve sevginin bütün tanımlarını kıskandıracak kadar çok seviyorum.

# Uyuyamadığınız zaman aşık olduğunuzu biliyorsunuz çünkü gerçeklik sonunda hayallerinizden daha iyi.

# Seni gökteki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar etkileyici, onlar kadar çekici ve güzelsin. Aranızdaki tek fark var; onlar milyonlarca sen ise bir tanesin.

# Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

# Sen gittikten son yalnız kalmak korkmuyorum da… Ya yokluğunda ellerini tutmak istersem…

Sevgiliye Güzel Sözler

# Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

# Benim en kötü alışkanlığım sensin!

# Avutamaz olur artık seni, bildiğin şarkılar. Boşanır keder zincirlerinden sular tersin tersin akar.

# Sen dualarımın en güzel karşılığısın, Seni tüm kalbim ile her zaman seveceğim.

# Evrene uzanmış ezginin kanat ucundan, gelip gelip ayaklarına dokunuyorum sevgilim…

# Sana olan aşkım asla bitmeyip, sonsuza kadar sürecek bir yolculuktur.

# Şimdi öyle uzak ki geldiğim yollar....yanlış bir öyküdeyim… beni yeniden yaz sevgilim.

# Bir kadının güzelliği gözlerinden görülmelidir, çünkü bu onun kalbine giden kapı, aşkın bulunduğu yerdir

# Ne uzundur unutuş, ah ne kısadır ayrılık. Yüreğim dayanmıyor yitmesine kolayca. Böyle gecelerde kollarıma aldım çünkü Belki bana verdiği son acıdır bu acı, belki son şiirdir, bu yazdığım şiir ona.

# Sana aşık olduğumdan beri bütün şiirlerde sen varsın, bütün filmlerde sen varsın, bütün romanlarda sen varsın. Sanki dünyadaki bütün sözcükler senin için yazılmış, senin için söylenmiş.Seni çok seviyorum

# Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın bir şiir zaten.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun. Nasıl olacak?

# Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.

# Elimi tut ve kalbinin olduğu yere götür. Senin gibi sevmenin tarifsizliğini hissetmek istiyorum.

# Bir kadının alnı dudaklarından daha değerlidir. Sonuçta dudaklarından dökülecek seni seviyorum bile önceden alnımıza yazılmıştır.

# Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

# Gerçek bir aşk il insanlar nadir karşılaşır ve bu aşk hayata gerçek bir anlam veren tek şeydir.

# Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.

# Kalbim perişan gönlüm deli, sana yazdım ben bu aşk dolu sözlerimi…

# Aşk şişe çevirmece oyunundaki şişeye benzer. Kimde durursa dursun yɑ doğruluk yɑ dɑ cesaret ister.

# Kelebek misalidir aşk; anlamayana ömrü günlük, anlayana bir ömürlük!

# Sen, gel ki bir tanem… Bahar kokunu kıskansın

# Hayatınızın en hüzünlü, karışık zamanlarında bile, kime aşık olduğunuzu asla kontrol edemezsiniz. İşte Aşk tam da budur.

# Ondan hoşlanıyorsan, seni mutlu edecekse ve onu tanıdığını hissediyorsan, o zaman sakın gitmesine izin verme.

# Öyle bir çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

# Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

# Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu oğlum şeytan doldurur.

# Bana yüreğinle gel bahanelerinle değil.

# Ardımdan deli diyorlar belki de yalan değil. Yanımda bile uzaksın, nasıl dayansın gönül

# Bana seni unut dediler unuttum, sakın haa seni değil unut diyenleri unttum!

# Güneş yüreğimi ısıtmaz benim, yağmur yüreğimi ıslatmaz. Yalnızca senin gülüşün ısıtır beni, yalnızca senin mutluluk gözyaşların yüreğimi ıslatabilir. Sensiz her şeyim eksik. Sensiz herşeyim yarım.

# Sеn bеnim bugünümе şükür, yаrınımа dua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz dikemeyişimsin.

# Hiçbir şiir, roman ya da şarkı sana olan aşkımı ifade etmeye yetmez. Sana olan sevgimi tarif etmeye yetecek bir kelime henüz bulunmadı. Seni çok seviyorum aşkım.

# Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

# Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili...

# Sen benim bu hayattaki en değerli varlığımsın, sevmekten asla yorulmayacağım kişisin. En derin en eşsiz duygularımın sahibisin. Ellerimi hiç bırakma, gözlerini hiç ayırma benden sensiz bir yaşam düşleyemiyorum.

# Bu hayatta seninle olmak istediğim yalnızca iki zaman var; Şimdi ve sonsuza kadar.

# Sevgilim söz vermedik ama… Elbet bir gün buluşacağız…

# Bir elimde gül bir elimde silah. Ya o gülü alıp benim olursun ya da o silahı alıp beni vurursun!

# Yalnız doğduk, yalnız yaşıyoruz, yalnız ölüyoruz. Sadece aşkımız ve dostluğumuz sayesinde yalnız olmadığımız gerçeğini anımsıyoruz.

# İstemedim, hiçbir şey, söylemek istemedim sana. Gözlerinde iki çılgın ağaç gördüm, gülüşten, esintiden, altından iki ağaç.

# Bana ilk dokunduğunda senin olmak için doğduğumu anladım.

Sevgiliye Güzel Sözler

# Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime, enkaz bıraktın kalbimde, artçıları ise hala devam etmekte.

# Biri tarafından çok sevilmek insana güç verir, birini sevmek ise seven insana cesaret verir.

# Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar, bütün denizler de mürekkep… Yinede senin şiirini yazamam sevgilim.

# Aşk, dokunamayacağım güzel bir çiçek gibidir.

# Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşamam, gözümden akacak yaş olsan ağlayamam, çünkü ben seni kalbime hapsettim hiçbir yere bırakmam...

Sevgiliye Güzel Sözler

# Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.

# Aslında aşkı yağmura benzetmek lazım. Göğüne bir türlü dönmeyi düşünemeyen yağmura. 

# Eline almış bir çiçek, sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem ah çiçek aşkı nereden bilecek.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5QsQK0ihEss5vP3sSRLh6SZlUEoauOM9lPr-UNZoIJmR7yRhxLrgSRPIYTuqaA6mkCUjYus4RaaJ03uELqucHH9zRU_8zu85_MK2WYKW68HsR1g4bzYhyphenhyphenOA_MKNcFRqI4vfStzFw2Cxeb/w640-h426/sevgiliye_guzel_sozler_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5QsQK0ihEss5vP3sSRLh6SZlUEoauOM9lPr-UNZoIJmR7yRhxLrgSRPIYTuqaA6mkCUjYus4RaaJ03uELqucHH9zRU_8zu85_MK2WYKW68HsR1g4bzYhyphenhyphenOA_MKNcFRqI4vfStzFw2Cxeb/s72-w640-c-h426/sevgiliye_guzel_sozler_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/09/sevgiliye-guzel-sozler.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/09/sevgiliye-guzel-sozler.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy