--> Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı | SozRehberi

Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı

Bir baba için kızının doğum günü çok özel bir gündür. Kızının büyüdüğünü, hayallerinin peşinden gittiğini, hayatın zorluklarıyla başa çıktı...

Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı

Bir baba için kızının doğum günü çok özel bir gündür. Kızının büyüdüğünü, hayallerinin peşinden gittiğini, hayatın zorluklarıyla başa çıktığını görmek onun için gurur vericidir. Kızına duygusal bir doğum günü mesajı yazmak, ona ne kadar değer verdiğini, onu ne kadar sevdiğini ve onun için ne kadar mutlu olduğunu ifade etmenin güzel bir yoludur. Bu mesajda, kızına doğum gününü kutlayabilir, onunla olan anılarını paylaşabilir, ona tavsiyelerde bulunabilir ve ona gelecekte başarılar dileyebilirsin. Bu makalede, size babadan kızına duygusal doğum günü mesajı yazmanız için bazı ipuçları ve örnekler vereceğiz. Umarım bu makale size yardımcı olur ve kızınızın doğum gününü unutulmaz kılar.

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim her şeyimsin. Seninle çok mutluyum. Sen hayatıma anlam katan, ışık saçan bir meleksin. Seni çok seviyorum ve hep seveceğim. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok özledim. Sen benim en büyük gururumsun. Sen hayatın her alanında başarılı, güzel, akıllı bir kadınsın. Seninle ne kadar gurur duysam azdır. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim hayatımın anlamısın. Seninle her gün yeni bir macera yaşıyorum. Sen benim en büyük arkadaşımsın, en büyük destekçimsin, en büyük sevgilimsin. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok seviyorum. Sen benim en güzel yanımsın. Sen hayatıma renk, neşe, mutluluk katan bir güneşsin. Seninle gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim en değerli varlığımsın. Seninle çok şey paylaştık, çok şey öğrendik, çok şey yaşadık. Sen benim en iyi dostumsun, en iyi öğrencimsin, en iyi öğretmenimsin. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok özlüyorum. Sen benim en büyük hayalimsin. Sen hayatıma umut, huzur, sevgi getiren bir meleksin. Seninle mutluyum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim her şeyimsin. Seninle çok eğlendik, çok güldük, çok ağladık. Sen benim en iyi arkadaşımsın, en iyi kardeşimsin, en iyi annemsin. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok seviyorum. Sen benim en güzel eserimsin. Sen hayatıma sanat, kültür, zevk katan bir yıldızsın. Seninle gelişiyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim en değerli hazinemsin. Seninle çok şey kazandık, çok şey kaybettik, çok şey verdik. Sen benim en iyi ortağımsın, en iyi rakibimsin, en iyi liderimsin. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok özlüyorum. Sen benim en büyük mucizemsin. Sen hayatıma sağlık, güç, enerji veren bir ilaçsın. Seninle iyileşiyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim her şeyimsin. Seninle çok sevdik, çok saygı duyduk, çok bağlandık. Sen benim en iyi eşimsin, en iyi dostumsun, en iyi kızımsın. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Kızım, seninle gurur duyuyorum. Hayatın boyunca hep mutlu, sağlıklı ve başarılı olmanı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Sen benim hayatımın en güzel hediyesisin. Seninle her gün yeni bir macera yaşıyorum. Bugün senin doğduğun gün, senin için çok özel bir gün. Seni çok öpüyorum, iyi ki doğdun kızım.

Seninle tanıştığım günden beri hayatımın anlamı değişti. Sen bana sevgiyi, sabrı ve şefkati öğrettin. Seninle büyüdükçe daha çok şey öğreneceğimizi biliyorum. Seninle gurur duyan bir baban olarak, doğum gününü kutluyorum. Seni çok seviyorum kızım.

Kızım, sen benim en büyük mutluluğumsun. Seninle birlikte olmak bana huzur veriyor. Senin başarılarını, sevinçlerini ve hayallerini paylaşmak istiyorum. Senin yanında olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim en değerli varlığımsın. Senin için her şeyi yaparım. Senin mutlu olman benim için en önemli şey. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel hediyeler aldım. Ama en güzel hediye senin bana verdiklerindir. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

Kızım, sen benim hayatımın en güzel hediyesi, en büyük gururu ve en tatlı sevgilisisin. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Seninle gurur duyuyorum kızım. Hayatın boyunca başarılarının, mutluluklarının ve sevginin peşinden koş. Doğum günün kutlu olsun, baban seni her zaman destekliyor.

Seninle birlikte büyüdüm kızım. Seninle birlikte güldüm, ağladım, öğrendim, sevdim. Seninle birlikte yaşamak bana çok şey kattı. Doğum günün kutlu olsun, baban seni her zaman sevecek.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim hayatımda gördüğüm en güzel çiçeksin. Her gün açıyorsun, her gün güzelleşiyorsun, her gün bana neşe veriyorsun. Doğum günün kutlu olsun, baban seninle gurur duyuyor.

Seninle tanıştığım gün dünyanın en mutlu insanı oldum kızım. Seninle konuştukça, seninle oynadıkça, seninle sarıldıkça daha da mutlu oldum. Doğum günün kutlu olsun, baban seni çok özlüyor.

Kızım, sen benim hayatımın anlamısın. Sen olmasaydın ben ne yapardım bilmiyorum. Sen bana her zaman güç verdin, her zaman yanımda oldun, her zaman bana inandın. Doğum günün kutlu olsun, baban sana minnettar.

Kızım, sen benim hayatımın ışığısın. Sen doğduğunda bütün karanlıklar aydınlandı, bütün üzüntüler silindi, bütün umutlar yeşerdi. Doğum günün kutlu olsun, baban sana hayran.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim hayatımın mucizesisin. Sen doğduğunda bütün hayallerim gerçek oldu, bütün dileklerim kabul oldu, bütün dualarım kabul oldu. Doğum günün kutlu olsun, baban sana şükrediyor.

Kızım, sen benim hayatımın en değerli varlığısın. Seni kaybetmekten daha büyük bir korku yok bende. Seni korumak için her şeyi yaparım. Doğum günün kutlu olsun, baban seni hep koruyacak.

Kızım, sen benim hayatımın en tatlı şarkısısın. Senin sesini duyduğumda bütün sıkıntılarım geçiyor, bütün streslerim azalıyor, bütün keyiflerim artıyor. Doğum günün kutlu olsun, baban seni hep dinleyecek.

Kızım, seninle gurur duyuyorum. Hayatın boyunca hep mutlu, sağlıklı ve başarılı olmanı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Sen benim hayatımın en güzel hediyesisin. Seninle her gün yeni bir macera yaşıyorum. Bugün senin doğduğun gün, senin için çok özel bir gün. Seni çok öpüyorum, doğum günün kutlu olsun kızım.

Sen bana neşe, umut ve sevgi verdin. Senin baban olmak benim için büyük bir onur. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Sen benim küçük prensesimsin. Seninle birlikte büyüdüm, seninle birlikte öğrendim. Sen bana hayatın güzelliklerini gösterdin. Bugün senin doğum günün, sana en güzel dileklerimi gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Sen benim en değerli varlığımsın. Seninle gurur duyuyorum, seninle mutluyum. Sen hayatıma ışık saçtın, sen hayatıma renk kattın. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni çok seviyorum.

Kızım, sen benim en büyük hayalimsin. Seninle birlikte hayallerimi gerçekleştirdim, seninle birlikte hedeflerime ulaştım. Sen bana güç, cesaret ve ilham verdin. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni çok seviyorum.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim en tatlı meleğimsin. Seninle birlikte cenneti yaşadım, seninle birlikte mutluluğu buldum. Sen bana sevgi, saygı ve şefkat verdin. Doğum günün kutlu olsun kızım, seni çok seviyorum.

Kızım, sen benim en tatlı meleğimsin. Senin gülen yüzünü gördüğümde bütün sıkıntılarım unutuyorum. Senin neşeli sesini duyduğumda bütün üzüntülerim kayboluyor. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel bir pasta yaptım. Ama en güzel pasta senin bana sunduğun sevgindir. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

Kızım, sen benim en akıllı prensesimsin. Senin zekanı ve yeteneklerini gördükçe hayran kalıyorum. Senin başardığın her şey bana gurur veriyor. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel bir kitap aldım. Ama en güzel kitap senin bana anlattığın hikayelerdir. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim en cesur kahramanımsın. Senin karşılaştığın her zorluğu aştığını gördükçe takdir ediyorum. Senin mücadele ettiğin her şey bana ilham veriyor. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel bir oyuncak aldım. Ama en güzel oyuncak senin bana oynadığın oyunlardır. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

Kızım, sen benim en güzel çiçeğimsin. Senin açtığın her tomurcuk bana baharı getiriyor. Senin kokladığın her çiçek bana parfüm oluyor. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel bir buket aldım. Ama en güzel buket senin bana verdiğin sarılmalardır. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, sen benim en parlak yıldızımsın. Senin ışıldadığın her gece bana aydınlık veriyor. Senin dilek tuttuğun her yıldız bana umut oluyor. Bugün senin doğum günün, sana çok güzel bir kolye aldım. Ama en güzel kolye senin bana taktığın gülücüklerdir. Seni çok seviyorum kızım, doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok seviyorum. Sen benim en güzel hediyemsin. Sen hayatıma sürpriz, heyecan, macera katan bir mucizesin. Seninle yaşamayı seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim en değerli hazinemsin. Seninle çok eğlendik, çok güldük, çok sevdik. Sen benim en iyi arkadaşımsın, en iyi dostumsun, sen benim canımsın. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Seninle gurur duyuyorum. Sen hayatımın en güzel hediyesisin. Seninle geçirdiğim her an çok değerli. Sen büyüdükçe, ben de seninle birlikte büyüdüm. Sen bana çok şey öğrettin. Sen cesur, zeki, çalışkan, sevgi dolu bir insansın. Seninle tanıştığım ilk günden beri seni çok seviyorum ve hep seveceğim. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Bugün senin doğum günün kızım. Seni çok özlüyorum. Uzakta olsan da, kalbim hep seninle. Sen benim en büyük mutluluğumsun. Senin başarılarını duydukça, gözlerim doluyor. Sen hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışıyorsun. Ben de sana destek olmak için elimden geleni yapıyorum. Seni asla yalnız bırakmayacağım kızım. Doğum günün kutlu olsun kızım.

babadan kızına doğum günü mesajı

Kızım, bugün senin doğum günün. Sen benim en değerli varlığımsın. Seninle her zaman gurur duydum ve duyacağım. Sen hayatın zorluklarına karşı dimdik duran, güçlü bir kadınsın. Sen her zaman iyiliği, adaleti, dürüstlüğü savundun. Sen benim için bir ilham kaynağısın kızım. Doğum günün kutlu olsun kızım.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı
Babadan Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimTd3qj3Vgqz1g21gXnlOda4JqazMUdsDIAts2sQfyHwpiWFzpQb2IgQ8IxAlNccq8lGvSES1LCU3cQkOllgnfoptZj4U3bnuu7zQhIvtWytWNh31QqERGB-a0lxbfa2TkyijqT212vDGkn6vZTj7WETSywz_VDf2JsuANdTOqCcl_JmDjl97itEPmZc4/s16000/babadan_kizina_mesaj_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimTd3qj3Vgqz1g21gXnlOda4JqazMUdsDIAts2sQfyHwpiWFzpQb2IgQ8IxAlNccq8lGvSES1LCU3cQkOllgnfoptZj4U3bnuu7zQhIvtWytWNh31QqERGB-a0lxbfa2TkyijqT212vDGkn6vZTj7WETSywz_VDf2JsuANdTOqCcl_JmDjl97itEPmZc4/s72-c/babadan_kizina_mesaj_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2023/08/babadan-kzna-duygusal-dogum-gunu-mesaj.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2023/08/babadan-kzna-duygusal-dogum-gunu-mesaj.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy