--> Baba ile İlgili Güzel Sözler | SozRehberi

Baba ile İlgili Güzel Sözler

Baba ile ilgili en güzel sözleri sizin için derledik. Babanıza göndereceğiniz dikkat çekici sözleri ister babanıza vereceğiniz hediyeniz üze...

Baba ile İlgili Güzel Sözler

Baba ile ilgili en güzel sözleri sizin için derledik. Babanıza göndereceğiniz dikkat çekici sözleri ister babanıza vereceğiniz hediyeniz üzerine, ister babalar günü mesajları olarak değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kim babası için güzel bir babalar günü hediyesi vermek istemez ki? Eğer bu sene hediyenizi duygularınız ile süslemek isterseniz sizin için hazırladığımız en güzel babalar günü mesajlarına bakabilirsiniz. Babanız için en uyumlu ve en anlamlı babalar günü kutlama mesajlarından dilediğinizi seçerek onu çok mutlu edebilirsiniz. Böylesi keyifli bir kutlamayı herkes hak eder ama babanız daha fazla hak eder bizce. Sizin ince düşünceniz, güzel bir söz ile bileşecek ve onun için çok anlamlı bir babalar günü kutlamasına dönüşecek. Siz de babanıza kısa ama etkili bir babalar günü mesajı yollamak isteyebilirsiniz. Sırf kutlamış olmak için kısa bir mesaj atıyormuş gibi bir izlenim uyandırmak için seçeceğiniz kısa babalar günü mesajının kaliteli ve net olması gerekir. İster uzun babalar günü mesajı olsun ister kısa! Babanızla paylaştığınız bu mesajlar paha biçilemez bir değerde olacak ve babanızın üzerindeki etkisi de fazla olacaktır. İster resimli babalar günü mesajları, ister kısa babalar günü mesajları ile siz de biricik babanıza unutulmaz sözler gönderebilirsiniz.

# Benim gökyüzümdeki en kocaman ve en çok parlayan yıldız sensin babacığım. Ömrüm boyunca senin yolundan yürüyüp, senin gibi kocaman yürekli bir insan olmaya çalıştım. Seni çok seviyorum canım babam. 

Baba ile ilgili sözler

# Kanından kan verdin, var ettin beni, aldın kollarına kucağına, sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana, alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Unutmak mı? Gözümün gördüğü her yerde sen varsın babam!

# Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin.

Baba ile ilgili sözler

# Baba, fani hayatın terbiye vereni ise, ebedi hayatın sebebidir.

# Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

# Babasız evlerde akşam erken olur.

# Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek… keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden… seni çok özledim canım babam. Bana şimdi çok uzak da olsan seni sevmeye aşığım.

Baba ile ilgili sözler

# Babanın erdemleri çocuklarının servetidir.

# Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam…

# Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay… iyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam…

Baba ile ilgili sözler

# Ailemizin direği, gönlümüzün biriciği, iyi varsın ki varız. Haram lokma geçirmeden boğazımıza helal lokma yedirensin. Seni çok seviyoruz.

# Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler… dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam… 

Baba ile ilgili sözler

# Büyüdüm ve kalbim defalarca kırıldı babam. Hani seni korumaya çalıştığın küçücük kalbim var ya, işte o defalarca paramparça oldu. Defalarca yalnız bırakıldım ve kayboldum. Ancak her seferinde senin ışığın çıkardı beni aydınlıklara. İyi ki varsın benim bir tanecik babam. 

# Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek canım babam…bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz kahramanımız sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Baba ile ilgili sözler

# Ailemiz için yaptıkları tüm emekler için annem ve babamdan Allah razı olsun.

# İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir.

# Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… iyi ki varsın benim bir tanecik babam.

Baba ile ilgili sözler

# Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

# Baba kokusu başkadır. Senin yanındayken, beni kollarının arasına aldığında tüm acılar son bulur, dertlerim biter, hayat neşeyle devam eder. Sen benim bir tanecik babamsın, canımsın, her şeyimsin. Seni çok seviyorum aslan babam…

# Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına elhamdülillah canım babam.

Baba ile ilgili sözler

# Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

# Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba.

# Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin…

# Çocuklukta bir babanın korumasına duyulan ihtiyaç kadar güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

# Hayat ağacım rol modelim…ilk aşık olduğum adam canım babam…bizim için çabalayan kendini yok sayan adam…babalar günün kutlu olsun …

Baba ile ilgili sözler

# Babalar çocuklarının ilk kahramanıdır, sen benim ilk ve tek kahramanımsın canım babam. Senin kadar bana güven veren bir erkek daha karşıma çıktığında onunla evleneceğim. Sen benim yol haritamsın. Seni çok seviyorum canım babam…

# Babanın faziletleri, çocukların servetidir.

# Baba cennetin orta kapısıdır.

# Bir babanın çocukları için yapabileceği en önemli şey annelerini sevmektir.

# Neden bilmiyorum ama bugün seni çok özledim babam.

# Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

Baba ile ilgili sözler

# Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum.

# Babam benim öğretmenimdi. Ama en önemlisi harika bir babaydı.

# Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım, babalar günün kutlu olsun!

Baba ile ilgili sözler

# Bir gün Türk erkeği kız arkadaşıyla gezerken kız sorar: bana öyle bir şey söyle ki kalbim hızla çarpsın der erkek: baban arkanda.

# Her zaman en güzel cümleleri seçerek konuşur ve her zaman benim ne istediğimi hep bilirdin benim canım babam. Seninle birlikteyken kelimeler anlamını yitirirdi sanki çünkü sen daha ben konuşmadan anlardın ne istediğimi. Seni çok seviyorum canım babam benim…

# Benden ne kadar uzak olursan ol, senin sevgini ve ilgini her zaman kalbimin tam içinde hissettim ben canım babam. Senin çocuğun olmak bana hep mutluluk verdi. Seni çok seviyorum.

# Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin.

Baba ile ilgili sözler

# İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.

# Babasız bir ev, duvaksız geline benzer.

# Bir tek senin yanındayken arınıyorum sanki dünyanın pisliğinden ve sadece senin yanındayken gerçek huzuru tadıyorum. Beni koruyup kollaman öyle değerli ki benim için babam, sana asla anlatamam… seni çok seviyorum benim her şeyden değerli babam.

# Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam.

Baba ile ilgili sözler

# Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

# Babana riayet edersen, sende oğlundan hürmet ve riayet bekleyebilirsin.

# Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.

# Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir.

Baba ile ilgili sözler

# Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer olmayan, dünyanın en cömert, en fedakar, en anlayışlı ve en şefkatli erkeği… ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek. Beni ben yapan en değerli varlığım. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

# Bana bırakacağın en güzel miras, ne evler ne de arabalar olur babam. Bana bırakacağın en güzel miras, güzel öğütlerin ve hayat felsefen… bunlar için sana binlerce kez teşekkür ederim benim bir tanecik babam.

# Benim güzellik ikonum annem ve babam arasındaki aşktır.

# Bana eksikliklerini sorma hayat… babam derim tamamlayamazsın.

# Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir!

Baba ile ilgili sözler

# Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam…

# Bir baba yüz öğretmene bedeldir.

# Yaşadığım için babama, iyi yaşadığım için öğretmenime borçluyum.

# Bir baba yüz evlada bakar da yüz evlat bir babaya bakamaz.

# Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… babalar günün kutlu olsun.

# Ben bu vizyoner anne ve babanın bir ürünüyüm.

# Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

# Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Baba ile ilgili sözler

# Dost, bazen annen bazen baban bazen eşin bazen kardeşin olabilir. Gerçek dost hata bile yapsan seni terk etmeyendir.

# Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

# Sen hiç gitmedin mi baba… gözlerimden kalbime taşındın, önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Baba ile ilgili sözler

# Baba çınar gibidir… meyvesi olmasa da gölgesi yeter…

# Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz.

# Baba evin direğidir evde ki güvendir. Canım babamın babalar günü kutlu olsun.

# Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Baba ile ilgili sözler

# Sensiz bir gün daha geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacığım. Seni seven yavrun.

# Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir.

# Bana bir bayram verin. İçerisinde babam olsun.

# İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın…

Baba ile ilgili sözler

# Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

# Baba olduktan sonra göreceksiniz ki, kendi mutluluğunuzdan çok, çocuğunuzun mutluluğu ile mutlu olabilirsiniz.

# Odamda gece yarıları kâbuslarımdan uyanıp da seni çağırışlarım geliyor aklıma, nasıl da kapıda belirdiğin an korkum bir anda yok oluverirdi… sana sarıldığım an, dünyadaki tüm dertlerim bitiverirdi. Sen benim hayatımda hep böyle bir etkiye sahip oldun canım babam.

# Senin evladın olduğum için Allah'ıma sonsuz şükürler olsun. Babacım

# Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam… seni çok seviyorum. 

# Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam…

# Hiç durmadan özlüyorum ve hiç durmadan bekliyorum seni, belki bir gün gelirsin diye. Eğer gelirsen, bu sefer sana doymak, ellerini hiç bırakmamak istiyorum canım babam. Ne olur sesimi duy ve gel bul beni. Seni çok özledim bir tanecik babam.

# Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam… 

# Ömrüm boyunca ellerimi asla bırakmayacağına emin olduğum tek insan sensin babam. Ne olursa olsun beni asla yalnız bırakmayacağına öyle eminim ki… sen benim bir tanemsin, seni çok seviyorum. 

# Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar.

# Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz.

# Babam… sen olmayınca hep bir şeyler eksik.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Baba ile İlgili Güzel Sözler
Baba ile İlgili Güzel Sözler
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZKbiaeZcGMTf4a5aEwLYRKyZhLZ8gGrDJZzzPl9HpSFZ95uTDbRNuOfD2xjK1y93G-EnG1VsoeIwFMSHJfBRHb6yciEY7aUMiwjv-iy--x4TMCiAOn97litRDHXNjsVeezlq6AQbn3lI_TUv7CoH3hy2eVW6CrpzYo54fqbW4oUcs_YKzbPqTxN3J/w640-h426/baba_ile_ilgili_sozler_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZKbiaeZcGMTf4a5aEwLYRKyZhLZ8gGrDJZzzPl9HpSFZ95uTDbRNuOfD2xjK1y93G-EnG1VsoeIwFMSHJfBRHb6yciEY7aUMiwjv-iy--x4TMCiAOn97litRDHXNjsVeezlq6AQbn3lI_TUv7CoH3hy2eVW6CrpzYo54fqbW4oUcs_YKzbPqTxN3J/s72-w640-c-h426/baba_ile_ilgili_sozler_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2022/06/baba-ile-ilgili-guzel-sozler.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2022/06/baba-ile-ilgili-guzel-sozler.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy