--> Babaya Söylenecek Güzel Sözler | SozRehberi

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

Hiç şüphesiz Haziran ayının en anlamlı günüdür Babalar Günü... 19 Haziran 1910 tarihinde ilk kez kutlanan Babalar Günü bu tarihten itibaren ...

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

Hiç şüphesiz Haziran ayının en anlamlı günüdür Babalar Günü... 19 Haziran 1910 tarihinde ilk kez kutlanan Babalar Günü bu tarihten itibaren her sene kutlanılmaya devam ediyor. Tüm dünyada Haziran ayının üçüncü haftasının Pazar Günü’ne denk gelen bu gün, hepimiz için özel bir anlama sahip. Hepimiz yıllarca bizim için çalışan, kol kanat geren babalarımızı bugün onurlandırmak, mutlu etmek isteriz. Baba ile evlat arasında çok büyük bir sevgi olsa da bu her zaman ifade edilemeyebilir. İşte bu nedenle özel günler sevgimizi ve bağlılığımızı belli edebilmemiz için güzel bir fırsattır. Çoğu baba kendisini duygusal sözler ile ifade edemese de evlatlarının iyi hale gelmesi için elinden geleni yapar. Hayatın her döneminde ne zaman yardıma muhtaç olunursa babalar evlatlarına kucak açar. Yaşlandığında ise bir babayı en çok mutlu eden şey evlatlarının sevgisi ve mutluluğudur. Babalarımız için söylenebilecek sözler her zaman az kalıyor olsa da onları mutlu edebilecek birçok güzel söz vardır. Tüm çabasıyla, sevgisiyle bizi bu günlere getiren değerli babalarımızı Babalar Günü’nde mutlu etmek için güzel sözler söylemek isteyebiliriz. Bu hediyenin yanındaki küçük bir not için olabileceği gibi direkt olarak atacağınız bir mesaj için de gerekli olabilir. Böyle bir anda kullanabileceğiniz en güzel babalar günü ile ilgili sözleri sizin için hazırladık. Bu anlamlı sözler ile babalar gününü daha özel hale getirebilirsiniz. 

Babaya Güzel Sözler

~ Bana eksikliklerini sorma hayat… babam derim tamamlayamazsın.

~ Evlatlarını sevmeyen babalar olabilir; ama torununu çıldırasıya sevmeyen dede olamaz.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

~ Baba, fâni hayatın, terbiye vereni ise ebedî hayatın sebebidirler.

~ Baba evin direğidir evde ki güvendir. Canım babamın babalar günü kutlu olsun.

~ Adettir; babanın topladığını oğlu saçar.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin.

~ Bana bırakacağın en güzel miras, ne evler ne de arabalar olur babam. Bana bırakacağın en güzel miras, güzel öğütlerin ve hayat felsefen… bunlar için sana binlerce kez teşekkür ederim benim bir tanecik babam. 

~ Babanın faziletleri, çocukların servetidir.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Sensiz bir gün daha geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacığım. Seni seven yavrun.

~ Baba varlığı yanında olması seni her şeyden herkesten koruması kadar güzel bir şey yok bu hayatta canım babam rabbim seni başımızdan eksik etmesin inşallah…

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… babalar günün kutlu olsun.

~ Babasız evlerde akşam erken olur.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Bir gün türk erkeği kız arkadaşıyla gezerken kız sorar: bana öyle bir şey söyle ki kalbim hızla çarpsın der erkek: baban arkanda.

~ Benden ne kadar uzak olursan ol, senin sevgini ve ilgini her zaman kalbimin tam içinde hissettim ben canım babam. Senin çocuğun olmak bana hep mutluluk verdi. Seni çok seviyorum.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Baba demeyi çok özledim.

~ Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

~ Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir!

~ Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Dost, bazen annen bazen baban bazen eşin bazen kardeşin olabilir. Gerçek dost hata bile yapsan seni terk etmeyendir.

~ Her zaman en güzel cümleleri seçerek konuşur ve her zaman benim ne istediğimi hep bilirdin benim canım babam. Seninle birlikteyken kelimeler anlamını yitirirdi sanki çünkü sen daha ben konuşmadan anlardın ne istediğimi. Seni çok seviyorum canım babam benim…

~ Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Baba cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed

~ Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam…

~ Babamı çok özledim keşke şimdi burada olsa

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir.

~ Hiç durmadan özlüyorum ve hiç durmadan bekliyorum seni, belki bir gün gelirsin diye. Eğer gelirsen, bu sefer sana doymak, ellerini hiç bırakmamak istiyorum canım babam. Ne olur sesimi duy ve gel bul beni. Seni çok özledim bir tanecik babam.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

~ İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın…

~ Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Ömrüm boyunca ellerimi asla bırakmayacağına emin olduğum tek insan sensin babam. Ne olursa olsun beni asla yalnız bırakmayacağına öyle eminim ki… sen benim bir tanemsin, seni çok seviyorum. 

~ Türk islam ahlâkında, bilhassa ana-baba ve hocanın hatırı unutulmaz. Bunların unutması, aile, dostluk ve cemiyet bağlarını yok eder.

~ Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

~ Ailemizin direği, gönlümüzün biriciği, iyi varsın ki varız. Haram lokma geçirmeden boğazımıza helal lokma yedirensin. Seni çok seviyoruz.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Baba kokusu başkadır. Senin yanındayken, beni kollarının arasına aldığında tüm acılar son bulur, dertlerim biter, hayat neşeyle devam eder. Sen benim bir tanecik babamsın, canımsın, her şeyimsin. Seni çok seviyorum aslan babam…

~ Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer olmayan, dünyanın en cömert, en fedakar, en anlayışlı ve en şefkatli erkeği… ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek. Beni ben yapan en değerli varlığım. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

~ Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin.

~ Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

~ Ben bardak kırınca “sakar” annem kırınca “nazar” babam kırınca “o bardağın orda ne işi var.

~ Büyüdüm ve kalbim defalarca kırıldı babam. Hani seni korumaya çalıştığın küçücük kalbim var ya, işte o defalarca paramparça oldu. Defalarca yalnız bırakıldım ve kayboldum. Ancak her seferinde senin ışığın çıkardı beni aydınlıklara. İyi ki varsın benim bir tanecik babam. 

~ Neden bilmiyorum ama bugün seni çok özledim babam.

~ Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz.

~ Sevgilinle arada kanka olacaksın. Yeri geldiğinde sırdaşın. Bazen yeri gelecek annen ya da baban olacak. Hatta dalga geçeceksin onunla sinir olacak o da sana seni kızdıracak. Aşık olduğun kişi sadece sevgilin olursa ilişki yürümez yani..

~ Ana ve babalarımız tesadüfle, arkadaşlarımız seçimle kazanılır.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Senin evladın olduğum için Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Babacım

~ Baba olduktan sonra göreceksiniz ki, kendi mutluluğunuzdan çok, çocuğunuzun mutluluğu ile mutlu olabilirsiniz.

~ Unutmak mı? Gözümün gördüğü her yerde sen varsın baba!

~ Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.

~ Babasız bir ev, duvaksız geline benzer.

~ Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… iyi ki varsın benim bir tanecik babam.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Bir baba yüz evlada bakar da yüz evlat bir babaya bakamaz.

~ Babana riayet edersen, sende oğlundan hürmet ve riayet bekleyebilirsin.

~ Babalar çocuklarının ilk kahramanıdır, sen benim ilk ve tek kahramanımsın canım babam. Senin kadar bana güven veren bir erkek daha karşıma çıktığında onunla evleneceğim. Sen benim yol haritamsın. Seni çok seviyorum canım babam…

~ Bir baba yüz öğretmene bedeldir.

~ Bir tek senin yanındayken arınıyorum sanki dünyanın pisliğinden ve sadece senin yanındayken gerçek huzuru tadıyorum. Beni koruyup kollaman öyle değerli ki benim için babam, sana asla anlatamam… seni çok seviyorum benim her şeyden değerli babam.

~ Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Sen hiç gitmedin mi baba… gözlerimden kalbime taşındın, önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

~ Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam… 

~ Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek… keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden… seni çok özledim canım babam. Bana şimdi çok uzak da olsan seni sevmeye aşığım.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam…

~ Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

Babaya Uzun Güzel Sözler

Babalarımız bizim ilk oyun arkadaşlarımız, en uzun yol arkadaşlarımızdır. Her başımız sıkıştığında yanımızda olan ve her an başımızı omuzlarına yaslayabileceğimiz, hem ilk kahramanlarımız hem de hayat boyu sırdaşlarımızdır onlar. 

Onların tüm bu yaklaşımlarına rağmen, çoğu zaman babalarımıza birkaç güzel söz etmekten, samimi duygularımızı onlarla paylaşmaktan ya da onlara sarılmaktan geri durabiliyoruz. Halbuki babalarımızın tüm fedakarlıkları karşılığında belki de bizden bekledikleri tek şey bizden duyabilecekleri güzel sözler. Babalarımıza söyleyeceğimiz bu güzel sözler aslında onları için yapacağımız her şeyden ya da onlara alabileceğimiz her hediyeden daha kıymetli olacaktır. Bu güzel sözleriniz, babalarınız için hayatları boyunca hiç unutulmayacak bir hatıraya da dönüşebilir. 

Bu yazımızda sizin için babalarınızla paylaşabileceğiniz, onlara karşı olan hislerinizi ve duygularınızı uzun uzun anlatabileceğiniz sözleri paylaşacağız. Bu sözleri siz de babanızla doğrudan ya da sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden babanız için paylaştığınız yazıların da daha fazla insan tarafından görüntülenebilir olması, babanızın mutluluğunu daha da arttıracaktır. Bunun yanı sıra, sizin içtenlikle paylaştığınız bu sözler, başkalarını da ilham olarak, onların da babalarına bu sözleri iletmelerine vesile olabilir. Sevgi ve mutluluk paylaştıkça çoğalır biliyorsunuz. Hem babanızla paylaşacağınız sevginiz, hem de bu sölerin akabinde yaşayacağınız mutluluğu siz de başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. İşte sizin için derlediğimiz, babalarınıza iletebileceğiniz güzel sözler. 

Babayla ilgili güzel sözler

~ Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek canım babam…bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz kahramanımız sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

~ Bana bir bayram verin… içinde babam olsun…

~ Hayat ağacım rol modelim…ilk aşık olduğum adam canım babam…bizim için çabalayan kendini yok sayan adam…babalar günün kutlu olsun …

Babayla ilgili güzel sözler

~ Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler… dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam… 

~ Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam.

~ Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz.

~ Benim gökyüzümdeki en kocaman ve en çok parlayan yıldız sensin babacığım. Ömrüm boyunca senin yolundan yürüyüp, senin gibi kocaman yürekli bir insan olmaya çalıştım. Seni çok seviyorum canım babam. 

Babaya Söylenecek Güzel Sözler

~ Kanından kan verdin, var ettin beni, aldın kollarına kucağına, sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana, alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

~ Babam… sen olmayınca hep bir şeyler eksik.

~ Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

~ Odamda gece yarıları kâbuslarımdan uyanıp da seni çağırışlarım geliyor aklıma, nasıl da kapıda belirdiğin an korkum bir anda yok oluverirdi… sana sarıldığım an, dünyadaki tüm dertlerim bitiverirdi. Sen benim hayatımda hep böyle bir etkiye sahip oldun canım babam.

~ Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Sizin de sevdiğiniz baba sözleri varsa bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

~ Babamı cok ozledim

~ Allah kimseyi babasız ve baba hasretiyle bırakmasın!

Babayla ilgili güzel sözler

~ İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir.

~ Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin…

~ Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım, babalar günün kutlu olsun!

Babayla ilgili güzel sözler

~ Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir.

~ Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam…

~ Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

~ Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam… seni çok seviyorum. 

~ Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına elhamdülillah canım babam.

Babayla ilgili güzel sözler

~ Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay… iyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam…

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Babaya Söylenecek Güzel Sözler
Babaya Söylenecek Güzel Sözler
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxt5UxIj1L0A8JTtVZeqz9yjxXQ49G-srbNrG0oV9KnKnBUZYuAhZ5ynhkVy6D5W57daudpRdrpZGVaS2_nsxtOkBP5YzgI9rcDIYvD393aQwB_v6hfH0jG6UlNeHKquncLi_hD_4X-VtR/w640-h426/baba_sozleri_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxt5UxIj1L0A8JTtVZeqz9yjxXQ49G-srbNrG0oV9KnKnBUZYuAhZ5ynhkVy6D5W57daudpRdrpZGVaS2_nsxtOkBP5YzgI9rcDIYvD393aQwB_v6hfH0jG6UlNeHKquncLi_hD_4X-VtR/s72-w640-c-h426/baba_sozleri_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/10/babaya-soylenecek-guzel-sozler.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/10/babaya-soylenecek-guzel-sozler.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy