--> Bayan Sevgiliye Günaydın Mesajları | SozRehberi

Bayan Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bunu her sabah kendinize bir alışkanlık haline getirin. Neyi mi? Sevgilinize sozrehberi'de yer alan günaydın mesajlarından bir tane seçi...

Bayan Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bunu her sabah kendinize bir alışkanlık haline getirin. Neyi mi? Sevgilinize sozrehberi'de yer alan günaydın mesajlarından bir tane seçip göndermeyi. Sevgilinize göndereceğiniz bu listemizdeki resimli mesajlar, gününe daha mutlu bir başlangıç yapması için harika bir yol olacak. Sizin için özenle hazırladığımız harika günaydın mesajlarının tadını şimdi hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde insanların mesajlaşma için kullandığı en önemli araçlardan biri WhatsApp'tır. Siz de en yaratıcı günaydın mesajlarınızı Sevgilinize etkileyici resimlerle WhatsApp üzerinden Ona gönderin. Derlediğimiz bu güzel çalışma sizi çok güzel Sevgilinize yansıtacak ve güzel sabah dileklerinizi Ona iletecek. Kullanılan dil, üslup ve etkili mesajlar sabahları Sevgilinizin güne daha keyifli başlamasını sağlayacaktır. Sevgiliye gönderilebilecek günaydın mesajları, içinizden ve saf duygularınızdan oluşan samimi ifadelerden oluşmalıdır. Günaydın mesajı Sevgilinizin güne iyi bir başlangıç yapması için son derece önemlidir. Sevgilinize karşı kalbinizde kelimelerle ifade edemediğiniz o kadar güzel duygularınız var ki, bunun için size de güzel günaydın mesajları gerekiyor diye düşünüyoruz. Sizin de Sevgilinize karşı söylemek istediğiniz ama bir türlü dile dökemediğiniz hisleriniz mutlaka oluyordur. Sevgilinize güzel bir cümle kurmak isteseniz de bunu o anlarda başaramayabilirsiniz. Bu içeriğimizde Sevgilinize karşı her sabah güzel duygusal ve romantik aşk sözleri bulacak ve günaydın sözlerinizi bu sözlerle en güzel biçimde iletebileceksiniz. Romantik bir günaydın mesajı göndermek için Sevgilinize aşk duyguları besliyor olmanız gerekmektedir. Aşık olduğunuz ya da flört halindeki Sevgilinize romantik mesaj göndermek tabi ki de kolay olacaktır.

Etkileyici Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları
# Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

# Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim.

# Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim…

# Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

# Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

# Yine bugün kalktığımda Allah’a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür. biricik aşkım kocaman günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

# Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

# Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim.

# Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim.

# Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

# Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

# Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

# Kurduğu çalar saate karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Sana da günaydın.

# Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

# Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

# Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

# Günaydın canım sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

# Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.

# Güzel meleğim, rüyalarımın sultanı, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın güzel gözlü ceylanım.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın! Tıpkı bir güneş gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydınlatıyorsun! Gözlerimde bir ışık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

# Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

# Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle… Bir tanem günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

# Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

# Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

sevgiliye günaydın mesajları

# Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.

# Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam.

# Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın.

# Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

# Günaydın sabahımı aydınlatan nur yüzlü güneşim.

# Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

# Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artık aç o güzel gözlerini bana doğru. Seni çok özledim Günaydın.

# Bu sabah gözlerim aralandı. Sen yoksun diye ışık bile karalandı. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydınlansın. Günaydın gün ışığım.

# Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.

# Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.

# Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

# Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

# Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları
# Her sabah seninle yeni güne uyanmak, yeniden doğmak gibi günaydınlar bir tanem.

# Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

# Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

# En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

# Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

# Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

# Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

# Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim…

# Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

# Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

# Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim…

# Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın… Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

# Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

# Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

# Güneşin ilk ışıkları yatak odanı aydınlattığında, sevincini deper verdiğin biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım sevgilim. Günaydınlar Hayatım.

# Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

sevgiliye günaydın mesajları

# Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde gözlerini benim için açman ve yanımda uyuyor olmandı. Seni seviyorum günaydın.

# Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

# Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

# Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

# Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünki bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

# Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.

# Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın…

# Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

# Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın Sana.

# Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu. Hayatımın gayesi, neşesi! Gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun.

Anlamlı Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları
# Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

# Günaydın gülüşü güneş gibi içimi ısıtan ve kalbime aydınlık olan tatlı sevgilim.

# Sadece bu günüm değil, bundan sonraki kalan ömrümün ol! Yarınlarım ol benim. Günaydın bir tanem, günaydın.

# Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

# Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

# Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

# Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

# Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

# Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

# Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

# Günaydın benden sonra en çok uykuyu seven uykucu şirinim! Bu güzel günü ne olur kaçırmayalım. Yeni bir güne sevgiyle uyan! Hadi tut ellerimden güne gülümseyerek merhaba diyelim seninle.

# Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

# Akşam başını yastığa koyduğunda düşündüğün, sabah gözlerini araladığında aklındaysa, aşk 24 saattir. Günaydınlar günüm.

# Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

sevgiliye günaydın mesajları

# Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

# İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

# Günaydın hayatımın anlamı… Günaydın içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

# Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

# Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

sevgiliye günaydın mesajları

# Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi.

# Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

# Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

# Sensiz bir sabah nasıl bir şey biliyor musun? Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi… Ben de güne öyle uyandım!

sevgiliye günaydın mesajları

# Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.

# Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Aç ki hayatıma ışık gelsin.

# Bu sabah da her zamanki gibi muhtacım sana! Hayatıma renk katan, her gece bana kavuşacağım günü özleten biricik aşkım günaydın.

# O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

Resimli Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları
# Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

# Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar Biricik Sevgilim.

# Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

# Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

# Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

# Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

sevgiliye günaydın mesajları

# Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

# Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın.

# Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

# Karanlık geçmiş silindi. Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.

# Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.

sevgiliye günaydın mesajları

# Aylardan en güzel haziran, günlerden pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. günaydın aşkım.

# Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

# Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

# Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

# Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.

# Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

# Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır. Hadi uyan benim narin sevgilim!

sevgiliye günaydın mesajları

# 24 saatlik ömrü olan bir kelebek olsam, sabah kalktığında yanağından öperek, sana sadece bir günaydın deyip oracıkta can vermek isterdim!

# Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

# Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

# Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

# Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

# Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

sevgiliye günaydın mesajları

# Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

# Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim… Günaydın günaydın canımın özüm.

# Günaydın, yeni doğan gün, günaydın baharım, günaydın en güzel manzaram, günaydın balım, kır çiçeğim…

# Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni çok seviyorum canım Aşkım.

# Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

Günaydın mesajları, sevgilimizi güne mutlu ve enerjik bir şekilde başlatmak için harika bir yoldur. Bu küçük ama anlamlı jest, ona düşündüğümüzü ve onunla ilgilendiğimizi gösterir. Günaydın mesajları ayrıca sevgilimizi motive eder ve güne olumlu bir bakış açısıyla başlamasına yardımcı olur. Özellikle stresli ve yoğun bir gün bekliyorsa, güzel bir günaydın mesajı onun için harika bir moral kaynağı olabilir.

Günaydın mesajları, sevgilimizin günün geri kalanında bizimle olan bağını güçlendirir. Bu mesajlar, birbirimize olan ilgimizi ve sevgimizi sürdürmek için önemlidir. Ayrıca, günün geri kalanında bile her zaman sevgilimizi düşündüğümüzü ve onunla birlikte olduğumuzu hatırlatır. Böylece, gün içinde de onunla sürekli bir iletişim halinde olduğumuzu hissettiririz.

Günaydın mesajları ayrıca ilişkimizi canlı tutmamızı sağlar. Bu mesajlar, sevgilimizle iletişim kurmanın romantik ve eğlenceli bir yoludur. Mesajlara biraz espri veya romantik bir dokunuş ekleyerek, onun kalbinde özel bir yer edinebiliriz. Böylece ilişkimizde sürekli bir heyecan ve romantizm hali oluşturabiliriz.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Bayan Sevgiliye Günaydın Mesajları
Bayan Sevgiliye Günaydın Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCudBwg5xqnibGA6TS7PdVnroaOBNWvLI3df5qHT2IvoRJ9hJ1WqEVBUVB9aQkZdbbXU5bZm8UF5kTOdl0pfs0CGnrVjwXlICAeJjRC-BnIIwqkYYRVeMMdnEnjFSqqG0y3FsRCs5KhDw/w640-h480/bayan_sevgiliye_gunaydin_mesajlari_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCudBwg5xqnibGA6TS7PdVnroaOBNWvLI3df5qHT2IvoRJ9hJ1WqEVBUVB9aQkZdbbXU5bZm8UF5kTOdl0pfs0CGnrVjwXlICAeJjRC-BnIIwqkYYRVeMMdnEnjFSqqG0y3FsRCs5KhDw/s72-w640-c-h480/bayan_sevgiliye_gunaydin_mesajlari_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2021/03/bayan-sevgiliye-gunaydn-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2021/03/bayan-sevgiliye-gunaydn-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy