--> Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları | SozRehberi

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Daha çocuk yaşlarımızda kendimizi onlara emanet ederiz ve bizleri adeta bir hamur ustası gibi yoğurmaya ba...

Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Daha çocuk yaşlarımızda kendimizi onlara emanet ederiz ve bizleri adeta bir hamur ustası gibi yoğurmaya başlarlar. Bizlerden iyi bir ürün ortaya çıkartmaya çalışırlar. Bazılarımızdan güzel yemekler olur, bazılarımız ya çiğ kalırız ya da çok pişeriz. Öğretmen, alan öğrenciye çok şey katar. Bugün bir yerlere vardıysak, adam olduysak veya bir şeyleri başarabildiysek, dönüp geriye baktığımızda kesinlikle hayatımıza dokunan bir öğretmen olduğunu görürüz. Gerçekten de öğretmenlerin öğrenciler üzerindeki emekleri, tartışılmayacak derecede kutsal ve büyüktür. Bu yüzden de sevgili öğretmenlerimize kuru kuruya cümlelerle teşekkür etmek çok cılız kalacaktır.


Bazı öğretmenlerimiz, diğer öğretmenlere göre hayatımıza daha fazla dokunurlar. Onları hep sevgi ile ve şükranla anarız. Hatta anmakla kalmayıp, doğum günlerini bile hatırlarız. İşte bu yazımızda sizlere, doğum gününü unutmadığınız ve kısa bir mesajla bile olsa kutlamak istediğiniz eski öğretmenlerinize gönderebileceğiniz güzel doğum günü mesajlarına ayırdık. Eski öğretmene doğum günü mesajları yazımızda, beğeneceğiniz cümleleri Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, coğrafya, İngilizce, tarih, din kültürü, beden, felsefe ve tüm eski öğretmenlerinize gönderebilirsiniz. Eski öğretmene doğum günü mesajlarımızda metin olarak veya resimli mesajlar da bulabilecek ve hatta esprili doğum günü mesajları ile bile eski hocanızın yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturabileceksiniz. Eğer siz de ben hazırım diyorsanız, işte karşınızda eski öğretmenlere gönderilecek en güzel doğum günü mesajları.

# İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

# Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

# Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

# Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Nasihatlerinizi ve öğütlerinizi hayatım boyunca unutmayacağım Hocam! Doğum gününüz kutlu olsun.

# Bana her zaman doğruyu ve doğruluğu öğreten kıymetli öğretmenim! Bugünlere gelmem, sizin sayenizdedir. Emeklerinizi hiç unutmadım ve unutmayacağım. Doğum gününüz kutlu olsun!

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız.

# Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun. 

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Allah size matematiğin çok bilinmeyenli denklemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

# Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

# Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

# Canım öğretmenim, üzerimde sonsuz hakkınız var. Bana çok şey kattınız. Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

# Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

# Canım öğretmenim bugün sizin doğum günününüz. Ellerinizden sevgi ve saygıyla öpüyorum. İyi ki doğdunuz, iyi ki öğretmenim oldunuz.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

# Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara. 

# Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Bu hayattaki tüm özlemlerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle Hocam! Nice güzel yıllara, doğum gününüz kutlu olsun.

# Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

# Hayatımda çok özel ve önemli bir yeriniz var Hocam! Sizi hayatım boyunca unutmayacağım. Ellerinizden öpüyor ve doğum gününüzü büyük bir saygıyla kutluyorum.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim. Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

# Öğretmenim, iyi ki varsınız. İyi ki bize siz öğretmen oldunuz! Nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara. Doğum gününüz kutlu olsun.

# Allah sizi Matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Eski bir öğretmenimizi arayıp sormak veya ona doğum gününde mesaj yollamak, onların hayatında önemli bir yere sahip olduğumuzu göstermenin güzel bir yolu olabilir. Öğretmenlerimiz, hayatımızdaki en önemli insanlardan biridir ve bizim hayatımızı şekillendiren, bize yol gösteren ve bilgeliğini bizimle paylaşan kişilerdir. Onların doğum gününde onları hatırlamak ve onlara teşekkür etmek, geçmişte bizim için yaptıkları her şey için minnettarlığımızı ifade etmek için önemlidir.

Eski öğretmenlerimiz, bizim geleceğimizi şekillendiren kişilerdir ve onların hayatlarında önemli bir yeri olduğumuzu unutmamalıyız. Onların doğum günlerinde onları arayıp sormak veya mesaj yollamak, sadece onları mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda öğrenme sürecimizde de önemli bir yere sahip olan bu kişilere verdiğimiz değeri ve saygıyı da gösterir. Ayrıca, eski öğretmenlerimizle yeniden bağlantı kurmak, gelecekteki iş ve kariyer fırsatları için de faydalı olabilir. Bu nedenle, eski bir öğretmenimizi doğum gününde hatırlamak ve ona teşekkür etmek, hem kişisel hem de profesyonel açıdan faydalı bir davranış olabilir.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları
Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEix78jLi_GhYeJl7N0o2LHoHXX-YmjpnHO8p80_C8EOKh6mib3BjPMxAbrpP_0O85pp1DYdL99Wz5HS8NtxA_dQlsIHmUNXUExvfTj4YNhXj_knx0E3tb_ciMEH6gSFGlXVV44TF_cqnP-VDULLMhl8nNvejnmm4DfEVkY7yBA5Oz9NcMq1F7Fb8SPe/w640-h438/eski_ogretmene_dogum_gunu_sozleri_2.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEix78jLi_GhYeJl7N0o2LHoHXX-YmjpnHO8p80_C8EOKh6mib3BjPMxAbrpP_0O85pp1DYdL99Wz5HS8NtxA_dQlsIHmUNXUExvfTj4YNhXj_knx0E3tb_ciMEH6gSFGlXVV44TF_cqnP-VDULLMhl8nNvejnmm4DfEVkY7yBA5Oz9NcMq1F7Fb8SPe/s72-w640-c-h438/eski_ogretmene_dogum_gunu_sozleri_2.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2022/10/eski-ogretmene-dogum-gunu-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2022/10/eski-ogretmene-dogum-gunu-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy