--> Sevgiliye Günaydın Mesajları | SozRehberi

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Siz de sevgilinize günaydın mesajları araştıranlardan mısınız? O halde bu yazımız tam da size göre! Çünkü bu makalemizde sevgiliniz Whats...

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Siz de sevgilinize günaydın mesajları araştıranlardan mısınız? O halde bu yazımız tam da size göre! Çünkü bu makalemizde sevgiliniz WhatsApp üzerinden yollayabileceğiniz şahane resimli günaydın mesajları oluşturduk. İnsan çevresindeki insanlarla sürekli konuşmak zorunda olan bir varlıktır. Doğal olarak bu konuşmaların süresi çevremizdeki insanlara verdiğimiz değer göre değişir. İnsan tahmin edileceği üzere en çok ailesi ile vakit geçirir. Ailesinden sonra en çok vakit geçirdiği insan ise genelde sevgilisidir. Sevgili ile sürekli iletişimde olunur, onunla günlük deneyim paylaşılır, beraber aktiviteler ve geziler düzenlenebilir. Anca sevgili ile sürekli yan yana olmak mümkün değildir. İnsan bazen sevgilisinden uzakta yaşayabilir ya da beraber aynı evde yaşamıyor olabilirsiniz. Durum ne kadar kötü olursa olsun gelişen teknoloji çağında artık sevdiklerimiz sadece bir tık uzağımızdadır. Hal böyleyken ilişkilerlerde de beklentiler bir takım değişikliklere uğramıştır. Bundan çok değil 20 sene önce hayatımızda mesajlaşmak diye bir kültür yoktu ama artık sevgilinize mesaj atmak ilişkinin doğal bir beklenti olmuştur. Hem sevgilinize daha iyi hissettirmek hem de halini, hatırını sormak için mesaj atarız. Belki de bu mesajların en önemlisi günaydın mesajlarıdır.

Sevgiliye Güzel Günaydın Mesajları 

Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

Benim canım prensesim günaydın. Hayat bizi öyle güzel bir araya getirdi ki, tüm yolları birbirimize çıkardı. Mutlu olalım diye elinden geleni yaptı. Seni çok ama çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da sevmeye devam edeceğim bir tanem.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.

Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

Yeni bir güne seninle başlamak için, her günümü seninle olacağımız sabahların hayalini kurmakla geçiriyorum… Her sabah sana, gözlerinin içine bakarak günaydın demek umuduyla. Günaydınlar sevgilim.

Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

Günaydın canım sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun.

Günaydın hayatımın anlamı... Günaydın içimin sönmeyen ateşi... Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Günaydın kraliçem, canımın içi, ruhumun tek sahibi. seninle geçen günlerim öyle güzel ki, sadece seninle nefes alabiliyor bu bedenim. Seni çok ama çok seviyorum benim canım sevgilim.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni çok seviyorum meleğim.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyarlara.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

Sevgiliye günaydın mesajları ilişkide çok önemli bir yer teşkil etmektedir çünkü günün başlangıcının geri kalan zamanın nasıl ilerleyeceğine büyük bir fikir verdiği kabul edilen bir gerçektir. Günümüzün nasıl başlarsa öyle gideceği kültürümüzde yaygın bir düşüncedir. Sabah sevgilinizin içini sıcak bir veya gülümsetecek günaydın mesajı ile ısıtmak istemez misiniz? Sabah uyanıldığında güne hoş bir giriş yapmak, moral ve motivasyon depolamak sonuç olarak hepimizin isteğidir. Bu da sevdiğimiz insanlar tarafından yapılması daha kolay bir meseledir. Gün başladığında, yeni bir hayata gözlerimizi açtığımızda sevdiklerimizin varlığını bilmek bize son derece iyi hissettirir. Varlığımızı hatırlatmanın yolu da iyi bir günaydın mesajı atmaktır. Sabah her şey yeni başlarken çok sevdiğiniz belki de hayatınızın geri kalanını beraber geçirmek istediğiniz sevgiliniz tarafından gelen bir güzel günaydın mesajı hayata daha farklı bakmanızı sağlayacaktır. Belki işe belki okula gidiyorsunuzdur ancak bulunduğunuz her alanda size değer veren birinin olduğunu bilmek, size daha fazla güç verecektir. Bu durum aynı zamanda hayata dair olan sevinçlerinizi de artıracaktır.

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.

Günaydın canım sevgilim. Seni gördüğümde kalbim daha hızlı çarpıyor, senden uzakta günler geçmiyor benim bir tanem. Yaşam seninle birlikteyken anlam kazanıyor, sen yokken çiçekler soluyor dünyamda.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Esip esip geç ey deli rüzgâr, geldiğin yerden yârim kokusu, çağlar yollara dağlara rüzgâra günaydın, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın, güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın.

Kurduğu çalar saate karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Sana da günaydın.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın SANA.

Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle... Bir tanem günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu. Hayatımın gayesi, neşesi! Gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun.

Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.

Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim.

Her sabah Allah' teşekkür edelim sevgilim. Çünkü bizi uyandırmayı ve birbirimize kabuşturmayı bugün de unutmadı. Seninle birlikte yaşadığımız her anın kıymetini bilelim. Günün hayırlı olsun sevgilim.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim... Günaydın günaydın canımın özm.

Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

Bugün, rüyalarımı yaşamak istiyorum. Çünkü sen şu ana kadar gördüğüm en güzel gerçek rüyasın bir tanem.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın benim gözümün nuru, hayatımın erkeği. Seninle hayatımı birleştirdiğim günden beri ruhumdan mutluluk hiç eksik olmadı. Umarım hayatımızın sonuna kadar da yüzümüz ve gönlümüz hep gülmeye devam eder. Seni canımdan bile çok seviyorum biricik sevgilim.

Kâinatın en güzel kadını günaydın. Yanında olmak ve gözlerinin ta içine bakarak söylemek vardı tüm bunlar ama ne yazık ki aramızda uzun yollar var. Sana kilometrelerce uzağından söylüyorum seni ne kadar sevdiğimi.

Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim...

Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum.

Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.

Peki komik sevgiliye günaydın sözleri nasıl atılır? Bilindiği gibi her ilişki birbirinden farklıdır ancak çoğu zaman ilişkilerde beklentiler aynıdır. Bir günaydın mesajını dümdüz atmak ile sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizden bahsettiğiniz bir doğum günü mesajında dağlar kadar fark vardır. Her sabah kalktığınızda aklınıza gelen birisinin olması çok kıymetli bir şeydir. Bu durum aynı zamanda karşı taraf içinde sevinç doludur anca sevgilinize her sabah aklıma geldiğinizi direkt olarak söyleyemezsiniz. Lafları bir kenara bırakarak icraata geçmek sevgiliniz için de sizin için de daha iyi olacaktır. İcraata geçmenin en sağlıklı yolu da günaydın mesajlarıdır. Sabah uyandığınızda gelen bildirim sesinin alarm değil de sevgiliden gelen mesajın bildirimi olduğunu görmek bile size duygu dolu anlar yaşatacaktır. Her sabaha bir gülümseme ile başlamak ne kadar güzeldir değil mi? Hem bunu sevgilinize yaşatarak ona hissettirmek hem de alacağınız geri bildirimlerle iyi hissetmek hiç de kötü fikir değildir. Böylelikle hem ilişkiniz daha sıkılaşacak hem de günün başından itibaren çok değer verdiğiniz insanın yanında olduğunuzu hissettirebileceksiniz. 

Sevgiliye Günaydın Mesajı Kısa ve Uzun

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

Günaydın sevgilim. Bugün senin doğum günün, yani beni hayata bağlayan şeyin dünya ile tanıştığı gün. seni hep bekledim, hayatım boyunca da beklerim. Sen benim değerlim, huzurum, mutluluğum, aşkım, huzurumsun. Seni çok seviyorum.

Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

Günaydın benim canım sevgilim, günaydın gözümün nuru, ruhumun diğer yarısı. Öyle çok seviyorum ki seni, senin sesinle tüm dertlerimi unutuyorum sanki aniden. Sen bana bir kere sarılınca ne dert kalıyor ne de tasa.

Canımdan çok sevdiğim canım sevgilim, günaydın. seni öyle çok özlüyorum ki bilemezsin. Seninle her şey çok daha güzel ve çok daha kolay. Hayatımı seninle geçirmek için can atıyorum. Sen benim kıymetlim, prensesim, bir tanemsin.

Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın benim bir tanem, aşkım, bal böceğim. Günaydın benim prensesim, aşk böceğim. Sana karşı hissettiğim duyguları dünya üzerinde başka hiçbir kimseye hissedemem. Sana duyduğum aşkı başka kimseye duyamam ve sende bulduğum huzuru başka kimsede bulamam.

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim , çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım.

Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik arkadaşım.

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünki bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Günaydın günaydın. Pozitif düşün bugün önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek gökkuşağı gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten oluşan renk beyazdır ve gülmek bulaşıcıdır haydi bulaştır!

Aylardan en güzel haziran, günlerden pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. günaydın aşkım.

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın... Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım...

Biriciğim sana kocaman günaydın. Aslında güne seninle başlamak vardı ya! Mesela sana sımsıkı sarılarak uyanmak, sonra seninle birlikte güzel bir kahvaltı yapmak ve beni öperek işe göndermen gibi. Bir gün o günler de gelecek sabredelim! Seninle yan yana geçecek tüm sabahlarımıza günaydın!

Bu sabah da her zamanki gibi muhtacım sana! Hayatıma renk katan, her gece bana kavuşacağım günü özleten biricik aşkım günaydın.

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır. Hadi uyan benim narin sevgilim!

Benim bir tanecik aşkım günaydın. Öyle hızlı, koşar adım gelmek istiyorum ki yanına. Usulca sokulup kollarının arasında saatlerce uyumak, dünyanın en güzel rüyalarını görmek istiyorum. Seni özlüyorum ve hayalini hep kalbimde taşıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Küçük bir jest olarak görülse de etkileri bakımından küçümsenmemesi gereken ve aksatılmaması gereken bir meseledir. Burada önemli olan sizin sevgilinize mesaj atmanız, onun da kendini çok iyi hissetmesi değildir. Konu bu kadar basite indirgenmemelidir çünkü burada size varlığını hatırlatan ve sizi düşünen bir insan vardır. Düşünsenize siz uyurken bile sizi düşünen birisi… Bu duygu şüphesiz ki tarifi olmayan bir duygudur. Sevgilinize atacağınız bir günaydın mesajı ile bu kadar farklı hissettirebilirsiniz. Aşkınızı perçinleyebilir, daha çok vakit geçirebilirsiniz. Gün başlangıcı insanlar için hep önemli olmuştur. Herkes kahvaltının en önemli öğün olduğunu, iyi bir kahvaltının günü iyi etkilediğini söyler. Sevgiliden alınan bir günaydın mesajından sonra yapılan kahvaltı, normal bir kahvaltıdan daha iyi hissettirecektir. Buna emin olabilirsiniz. İnsan ne olursa olsun duygularıyla hareket eden bir varlıktır. Onun bu duygularını harekete geçirmek ,bir beklenti içinde olduğunu yani siz sevgilisi tarafından harekete geçirilmelidir. Günaydın mesajları aynı zamanda ilgilendiğinizin göstergesidir.

Sevgiliye Etkileyici Günaydın Mesajları

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın...

Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim.

Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın.

Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam.

Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek bilmedi günler anladım ki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Güneşin ilk ışıkları yatak odanı aydınlattığında, sevincini deper verdiğin biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım sevgilim. Günaydınlar Hayatım.

Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

Canım sevgilim, çiçeğim, günaydın. Senin günün aydın olsun ki ben de mutlu ve neşeli olayım. Senin yüzün gülsün ki benim de yüzüm gülsün canım sevgilim. Kalbimin tek sahibi. Seninle birlikte güzel bu dünya, sen yokken dönmüyor sanki.

Günaydın sevgililerin en güzeli... Günaydın günümün aydınlığı, baharı güneşi. Günaydın kalbimin sahibi, günaydın düşlerimin kaynağı. Günaydın sevincim her şeyim, bebeğim.

Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

Canımdan çok sevdiğimi bir tanecik sevgilim, günaydın. Bu günün öyle güzel geçsin ki, yollarına çiçekler serilsin inşallah ve içinden geçen tüm dilekler gerçekleşsin. her günün bir öncekinden daha güzel olsun, mutluluğun hiç bitmesin.

Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel. seni cok seviyorum canım Aşkım.

Genellikle kadınlar erkeklerin ilgisizliğinden şikayet etmektedir. Bu durumdan da günaydın mesajı yoluyla kurtulabilirsiniz. Duygularınızı belli edemeyen ya da ifade ederken çok zorlanan biriyseniz sevgiliye atılan günaydın mesajları sizin ilacınız olacaktır. Aynı zamanda erkeklerde günaydın mesajını bekleyebilir. Kadınından alınan bir iyi dilek, ne kadar sevdiğine dair olan bir günaydın mesajı erkeği de gün içerisinde çok mutlu ve aktif yapacaktır. Mesaj atmak size de heyecan katacak, sevgilinizin cevapları sizi ayrıca heyecanlandıracaktır. Sabahları günaydın mesajı atmak aşkınızı sadece çok özel anlarda değil günün her saatinde hissettiğinizi belirtmekte de fayda sağlayacaktır. Acaba beni düşünüyor mu? Düşüncesine her insan hayatında bir defa girmiştir. Siz bu beklenti içerisindeyken karşı taraf neden olmasın? Yarından itibaren sevgilinize bir günaydın mesajı bırakın ve onun aslında bunu ne kadar çok seveceğini gözlemleyin.

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Güzel meleğim, rüyalarımın sultanı, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın güzel gözlü ceylanım.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Günaydın sevgimin öbür adı. Günaydın yüreğimin mutlu yanı. Günaydın özlediğim zamanlardaki sıcak soluk varlığım. Yokluğum umudum uykusuzluğuma eş soluk. Şimdi günün aydın olsun. Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çok sevecek koca bir yüreğin olsun.!

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Horoz ötüp sabah olunca, güneş doğup şafak atınca, ilk aklıma gelen güzel insana günaydınlar.

Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın! Tıpkı bir güneş gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydınlatıyorsun! Gözlerimde bir ışık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

Prensesim, günaydın. Seninle uyanmak vardı şimdi güne ve seni kollarımın arasına alıp hayallere dalmak vardı. Seni öyle çok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladım. Sen benim canım, her şeyimsin.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım...

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü enerjinden uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün ikimizi bekliyor. Günaydın biricik sevgilim.

Akşam başını yastığa koyduğunda düşündüğün, sabah gözlerini araladığında aklındaysa, aşk 24 saattir. Günaydınlar günüm.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

Bu sabah gözlerim aralandı. Sen yoksun diye ışık bile karalandı. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydınlansın. Günaydın gün ışığım.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Sensiz bir sabah nasıl bir şey biliyor musun? Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi... Ben de güne öyle uyandım:)))

Her sabah yatağımdan uyandığımda nefes almaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın biriciğim.

Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

Yine bugün kalktığımda allah’a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür. biricik aşkım kocaman günaydın.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün dahada büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, herşeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.

Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Açk ki hayatıma ışık gelsin.

Günaydın gülüşü güneş gibi içimi ısıtan ve kalbime aydınlık olan tatlı sevgilim.

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları... İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Günaydın, yeni doğan gün, günaydın baharım, günaydın en güzel manzaram, günaydın balım, kır çiçeğim…


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Dünyanın en talı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik askim kocaman günaydın.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.

Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın benim hayatımın neşesi, ruhumun en büyük eğlencesi, kalbimin prensesi. Seninle aydın olsun her günüm, seninle huzur bulayım dünyanın neresinde olursam olayım. Seni çok seviyorum bir tanem, aşkım, her şeyim.

Şöyle bir bak güneş ne güzel ışıldıyor. Masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor. Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin kıpır kıpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün şirin geçsin. Günaydın.

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artık aç o güzel gözlerini bana doğru. Seni çok özledim Günaydın.

Karanlık geçmiş silindi. Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim. Günaydın kır çiçeğim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar Biricik Sevgilim.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.

Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.

Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde gözlerini benim için açman ve yanımda uyuyor olmandı. Seni seviyorum günaydın.


Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye güzel günaydın mesajı yan yana kol kola alınamayacak hazzı verebilir. Yaptığımız küçük hareketlerin aslında sevgilinizde ne kadar büyük bir karşılık bulacağını bilemezsiniz. Peki bir günaydın mesajı ne kadar uzunlukta olmalı sorusu aklınıza gelmesi normaldir. Bir günaydın mesajı ne çok uzun ne çok kısa olmalıdır. Kısa bir mesaj bunu dümdüz bir görev olarak gördüğünüz ve zorunluluktan attığınız izlenimini uyandıracaktır. Uzun bir mesaj ise samimiyetinizi kaybettirecektir. Ne olursa olsun sabah atılan bir günaydın mesajı bütün güzelliklerin başlangıcı olabilir. Önemli olan sevgi dolu samimi bir mesajı karşınızdakine hissettirebilmektir.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Sevgiliye Günaydın Mesajları
Sevgiliye Günaydın Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWJZrjREmLcDaXZaWMZanqRF-twVdLm4OR2SIlsxYgLw96oQEw6GUaUM99nK3uxQah3MU8Tv4EpM_W5cD5f1JmwyOha086GKuvFKcvXZT3EFkULINmXFKL1N2uYI2ipOvUNKJQ8mk1D3D6/s640/sevgiliye_gunaydin_mesajlari_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWJZrjREmLcDaXZaWMZanqRF-twVdLm4OR2SIlsxYgLw96oQEw6GUaUM99nK3uxQah3MU8Tv4EpM_W5cD5f1JmwyOha086GKuvFKcvXZT3EFkULINmXFKL1N2uYI2ipOvUNKJQ8mk1D3D6/s72-c/sevgiliye_gunaydin_mesajlari_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/07/sevgiliye-gunaydn-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/07/sevgiliye-gunaydn-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy