--> Anneler Günü İçin Güzel Sözler Kısa | SozRehberi

Anneler Günü İçin Güzel Sözler Kısa

Her insanın hayatında çok sayıda değerli kişi vardır ancak kuşkusuz en değerlilerinden bir tanesi de annelerdir. Her insanın hayatında büyük...

Anneler Günü İçin Güzel Sözler Kısa

Her insanın hayatında çok sayıda değerli kişi vardır ancak kuşkusuz en değerlilerinden bir tanesi de annelerdir. Her insanın hayatında büyük bir yere sahip olan annelerimiz için ne yapsak az. İşte tam bu sebeptendir ki onları onurlandırmak için tüm dünyaya yayılmış bir gelenek var. Anneler günü. Ülkemizde her yıl Mayıs ayının ilk haftası Pazar günü kutlanan bu güzel günü sevgili annelerimize armağan ediyoruz. Bunu yaparken de onu mutlu edebileceğimiz çok sayıda yöntem ararız. Bunlardan en kaçınılmazı kesinlikle annemizi o gün görmeye gitmek veya görme şansımız yoksa muhakkak aramak. Sonrasında ise hoşuna gidebilecek bir hediye veya ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bir şeyi alarak armağan edebilirsiniz. Ne olursa olsun mutlaka hatırlamanız annenizi mutlu etmeye yetecektir.

Bu özel günde anneniz için yapabileceğiniz diğer bir şey de ona güzel sözler sarf etmek. Biz de bu konuya olan ilgi ve ihtiyacı bildiğimizden anneler günü için güzel sözler kısa veya uzun şekilde sıraladık. Özenle oluşturduğumuz bu listedeki hemen her anlamlı güzel sözü beğeneceğinize eminiz. Ancak elbette ki içlerinden bazılarını diğerlerine oranla daha çok sevebilirsiniz. Bu durumda tek yapmanız gereken en beğendiğiniz bir veya birkaç tanesini seçerek not almanız veya kaydetmeniz. Anneler günü geldiğinde sosyal medya hesabınızda veya mesaj gruplarınızda paylaşabilir, bizzat annenize okuyabilirsiniz.

# Nice güzel yaşlara annecik :)

# Anneler gününüz kutlu olsun :)

# Geleceğin annesine minik bir hediye..

# Anneler günün kutlu olsun melek Annem.

# Anneler günün kutlu olsun canım annem...

# Canım anneannem anneler günün kutlu olsun.

# Canım annem bu tohum bize sağlık getirsin.

# Canım annem bu tohum bize mutluluk getirsin.

# Canım babaannem anneler günün kutlu olsun...

# Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun :)

# İyi ki varsın canım annem... ''Kızın ve oğlun''

# Seni çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun...

# Sen en güzel anne, kalbim her zaman seninle bil..

# Tüm çiçeklerden daha güzel olan kızımın annesine.

# Seni çok seviyorum.anneler günün kutlu olsun ömrüm.

# Anneler günün kutlu olsun anneciğim seni cok seviyorum.

# Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum..

# Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.

# Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

# Sana dünyaları alsam yine de az. Anneler günün kutlu olsun...

# Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun..

# Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesine. Anneler günün kutlu olsun.

# Dünyanın en güzel melek yüzlü çimen gözlü annesi anneler günün kutlu olsun!

# Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

# Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.

# Canım annem dünyanın en iyi annesi anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum...

# Canım annem… anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.

# Anneler günün kutlu olsun güzeller güzeli annem. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

# Anneciğim anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın iyi ki benim annemsin seni seviyorum.

# Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

# Şiirler suskundu, sen kağıdıma kalem olmadan önce .. Seni çok seviyorum oğlumun güzel annesi..

# Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz dünyanın en melek annesi iyi ki varsın.

# Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler Anne...

# Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun.

# Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

# Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.

# Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim Annemsin.

# Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum Anneciğim!

# Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Hayatımızsın anneler günün kutlu olsun canım annemiz.

# Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni bir gün değil her gün seviyorum, hayattaki en güzel varlığım… iyi ki varsın.

# Annem iyi ki doğmuşsun iyi ki bizim annemiz olmuşsun. İstedim ki seni en çok sevenleri ve en çok sevdiklerini bir arada gör.

# Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın her zaman hayatımıza neşe kat seni çok  seviyoruz…

# Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem… Anneler günün kutlu olsun.

# Bizim için her şeyi yapabilecek güçteki süper kadın anneler günün kutlu olsun iyi ki bizim annemizsin seni her şeyden çok seviyoruz...

# Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun…

# Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

# Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum.

# Canım anam, kahrımızı çeken anam. Nasip de bu sene birbirimizden uzak da olmak varmış anneler günü kutlu olsun iyi ki varsın. Ellerinden öperim anacım.

# Beni dünya'ya getiren güzel yürekli kadın. İyi ki benim annemsin iyi ki senin kızınım. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun Annem.

# Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Anneler günün kutlu olsun.

# Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. iyi ki varsın anneciğim…

# Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.” Evladın…

# Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. iyi ki varsın.

# Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz.

# Anne; gezindiğin bağ baba; yaslandığın dağ olurmuş. Allah, babamı sensiz seni babamsız bizi de sizsiz bırakmasın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.

# Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

# Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem… iyi ki varsın.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Anneler Günü İçin Güzel Sözler Kısa
Anneler Günü İçin Güzel Sözler Kısa
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4_FTYRAM2BaupKVuFBD49MGXH7eBLg0F5qjrM6ehqSObw6VnpW_x0t2kdwNqBEAQUkF9ZocY6NOPJ10agH8RQXq7JtGX7wSsbBZqBOeVMjpQcOW-_tK465h7Ixa6Qe8UpliD7cYW0UyRj/w640-h426/Anneye_guzel_sozler_00.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4_FTYRAM2BaupKVuFBD49MGXH7eBLg0F5qjrM6ehqSObw6VnpW_x0t2kdwNqBEAQUkF9ZocY6NOPJ10agH8RQXq7JtGX7wSsbBZqBOeVMjpQcOW-_tK465h7Ixa6Qe8UpliD7cYW0UyRj/s72-w640-c-h426/Anneye_guzel_sozler_00.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/10/anneler-gunu-icin-guzel-sozler-ksa.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/10/anneler-gunu-icin-guzel-sozler-ksa.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy