--> Dostluk Sözleri | SozRehberi

Dostluk Sözleri

Bazen gözyaşına ortak olan bazen de yüzünde güller açtıran dostlar, dünyanın çok daha güzel ve anlamlı bir yere dönmesini sağlar. Yalnızlığı...

Dostluk Sözleri

Bazen gözyaşına ortak olan bazen de yüzünde güller açtıran dostlar, dünyanın çok daha güzel ve anlamlı bir yere dönmesini sağlar. Yalnızlığımızı alıp götüren, çoğu sırrımızı bilen ve kimi zaman bizi bizden bile iyi tanıyan dostlarımız, bize sevginin en gerçek ve en yalın halini sunarlar. Paylaşmanın ne demek olduğunu öğrendiğimiz dostluklar sayesinde aslında pek çok kavramın içi dolar, yıllar boyunca verdiğimiz emek bir varlık olarak karşımıza çıkar. Kimi zaman acılarımıza bizden çok daha fazla üzülen dostumuz için ne yapsak azdır. Her daim yanımızda olan, ilk aradığımızda telefonlarımızı açan, bizimle sevinen ve bizimle üzülen dostumuza duyduğumuz sevgiyi ifade etmekte bazen zorlanabiliriz. Anlamlı dostluk sözleri bu gibi durumlar yardımınıza koşarak dostluğunuzun pekişmesine yardımcı olur.

Sözcükler büyülü bir etkiye sahiptir. Bazen bir söz dönülmez bir noktaya götürürken insanı, bazen de dünyanın en mutlu insanı haline getirir. Geçmişi birlikte geride bıraktığınız, şu anı birlikte yaşadığınız ve geleceği de birlikte çizeceğiniz dostunuza duyduğunuz sevgiyi anlamlı dostluk sözleri ile en güzel şekilde yansıtabilmeniz mümkündür. Böylece aradaki bağın çok daha güçlü bir şekilde yeniden oluşmasını da destekleyebilirsiniz. Herkes sevildiğini ve değerli olduğunu duymak ister. Dostunuza vereceğiniz bir hediyenin içerisine ya da sadece bir hediye kartının üzerine yazacağınız anlam dolu sözlerle onun mutluluğunu artırabilir, yüzünün gülümsemesine neden olabilirsiniz.

Anlamlı Dostluk Sözleri

~ Hakiki dost, sıkıntılı zamanlarda senin gurur ve izzet-i nefsini kırmadan, sana yardım edendir.

~ Hayat zaten pis, temiz kalmaya dost arıyoruz.

Dostluk Sözleri

~ Dostum için ölürüm ben ölecek bir dost bulabilirsem eğer.

~ Dostluk gül olmaktır, yaprağı ile de, dikeni ile de.

~ Dostlarınızın omzuna yük olmayın, yüküne omuz verin.

Dostluk Sözleri

~ Arkamda yürüme, yol gösteremeyebilirim; önümde yürüme, takip edemeyebilirim. Yalnızca yanımda yürü ve dostum ol.

~ Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır.

~ Konuşurken kendini iyi hissettiğin bir dostu, asla kaybetme.

Dostluk Sözleri

~ Dost acı söyleyen değildir. Acıyı tatlı söyleyebilendir. " Hz. Mevlana"

~ Gerçek dostluk sağlık gibidir; kaybedilene kadar değeri çok az bilinir. ''Charles Caleb Colton''

~ Güvensizlik başlayınca, dostluk ölür.

Dostluk Sözleri

~ Dostun yanına hediyesiz gitmek buğdaysız değirmene girmek gibidir. " Hz. Mevlana"

~ Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz.

Dostluk Sözleri

~ Gülеrkеn hеrkеs еşlik еdеr, ya ağlarkеn. Başarılara hеrkеs ortak olur ya yеnilgilеrе. Öylе bir dost еdin ki kötü gün kapını çalınca kapıya sеninlе bеrabеr baksın.

~ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Kişiye Özel Dost Kupa Bardak

~ Gerçek dost, ilk gözyaşını görür, ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

~ Dost edinmeye bak, düşmanı annen bile doğurur.

Dostluk Sözleri

~ Dostluklar genellikle birden oluşur, onun için kolayca bitmelerine de şaşmamak gerekir. ''Joseph Addison''

~ Deniz derindir durulmaz, dostluk ebedidir unutulmaz. " Hz. Mevlana"

~ Sende en iyi ne varsa dostuna onu ver. " Hz. Mevlana"

~ Deniz derindir ama bizim dostluğumuz kadar değil.

Dostluk Sözleri

~ Yolun karanlığı olmaz, iyi bir dostla yürüyene.

~ Bize hakiki dostlar lazım, çakal her yerde var.

~ Dostluk unutulmayacak kadar güzel, ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir.

Dostluk Sözleri

~ Dostlarını en çok onlar mutluyken değil sıkıntıdayken ara.

~ Hakiki dostluk sıhhatten farksızdır; kıymeti, ancak elden gittikten sonra anlaşılır.

Dostluk Sözleri

~ Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılmaz.

~ İnsanlarla dost ol çünk kervan ne kadar kalabalık ve halkı çok olursa yol kesenlerin beli o kadar kırılır. " Hz. Mevlana"

~ Dostlar vardır; berrak, pırıl pırıl bir deniz. Boşa gitmez ne kadar güvenseniz. Dibini görürsünüz her şey meydanda. Korkmadan dalarsınız, sizi sarar bir anda. İçi dışı birdir çekinme ondan. Her sözü içtendir, her davranışı candan…

~ Ey Gönül! Bir sürü dostlarının yanında elbet ki düşmanların da olacak; ama imtihan ya bu onca düşmanın var iken seni dostun vuracak. " Hz. Mevlana"

Dostluk Sözleri

~ Fеdakâr olan insan, gönüldеn sеvеndir. Yürеkli olan insan, kеndini bilеndir. Umutlu olan insan, yaşamı sеvеndir. Unutmayan bir dost isе uğrunda ölmеyе dеğеndir.

~ Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. Gerçek dostluk sıhhat gibidir, değeri, ancak o yok olduktan sonra anlaşılır.

~ Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun.

Dostluk Sözleri

~ Dostluk çukurda birikеn yağmur suyu dеğil ki günеş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz dеniz misali buharlaşsa da yağmur misali gеri dönеr iyi ki varsın.

~ Başka bir yar başka bir dosta meylediyorsun etme. " Hz. Mevlana"

~ Düşman kendini açığa vurur. Savaş ilan eder. Dost sevgisini hiçbir zaman ilan etmez. ''Henry David Thoreau''

~ Yarasından taze kan sızan gönül ehline dostların yüzünü görmek merhem gibidir. " Hz. Mevlana"

~ Dostluk sevinçleri ikiye katlar, acıları ikiye böler. ''Francis Bacon''

Dostluk Sözleri

~ Dostluk, sevincimizi arttırıp üzüntümüzü bölerek, mutluluğu geliştirir ve sefaletini hafifletir. ''Marcus Tullius Cicero''

~ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

~ Git rüzgâr dostuma onu nasıl sеvdiğimi anlat; mutluysa usulca gеl yanıma mutsuzsa dostun hеr zaman yanında diyе fısılda kulağına, unutmasın yürеğim daima onunla.

Dostluk Sözleri

~ Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

~ Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur.

~ Bu dünyanın samimi dostları, gecenin en fırtınalı gemileridir. ''Giotto di Bondone''

Dostluk Sözleri

~ İyi bir dost bin akrabaya bedeldir.

~ Sen verdikçe dost görünen çok olur. İste de gör hepsi yok olur. Sen kendine yetmeyi öğren tüm dünyanın malına gönlün tok olur. " Hz. Mevlana"

~ İki şey biriktiririm: belgeler ve güvenilir dostlar. ''Muriel Spark''

Dostluk Sözleri

~ Lafla değil, yürekle bağlılıktır dostluk. Yalnız anlarda, yalnız olmadığını bilmektir dostluk…

~ Sahte bir dost, açık yürekli bir düşmandan daha tehlikelidir. ''Francis Bacon''

~ Gerçek dostluğun en güzel niteliklerinden biri anlamak ve anlaşılmaktır. ''Lucius Annaeus Seneca''

Dostluk Sözleri

~ Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin dostun olmak.

~ Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap.

Dostluk Sözleri Uzun

Dostluk Sözleri Uzun

İnsanlar için en özel ve en güzel kavramlardan birisi de dostluktur. İçerisinde samimiyet, sevgi, hoşgörü ve emek barındıran dostluk; bazen çok uzun yıllar sonucunda biriktirilmiş anılara bazen de kısa zamanda kurulan güçlü bağlara işaret eder. Arkadaşlıktan çok daha öte bir duygu olan dostluk, kimi zaman akrabalarla kurulan iletişimden bile daha etkili olur. Tüm acıları paylaşan, tüm mutluluklara ortak olan dostunuza karşı hissettiğiniz duyguları ifade edecek kelime bulmakta zorlanabilirsiniz. Dostunuza ona olan sevginizi ve onun sizin hayatınızdaki yerini anlatmak istediğinizde dostluk sözleri yardımınıza koşar. Uzun dostluk sözleri ile daima sizin yanınızda olan, geçmişte birçok anıyı birlikte yaşadığınızı gerçek arkadaşınıza duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Dosta Hediye Fotoğraflı Dekoratif Taş

Dostluklar karşılıklı hoşgörü ve anlayış üzerine kurulup, kişilerin birbirlerine olan uyumlarıyla desteklenerek uzun yıllar boyunca sürebilir. Dünya üzerindeki milyarlarca kişiden size en yakın olan kişi, bazen dostunuzdur. Bu gibi durumlarda sevginizi ona gösterebileceğiniz birçok yol bulunmaktadır. Onun zor günlerinde yanında olmak, başarılarına ve mutluluklarına onunla sevinmek karşınızdaki insana verdiğiniz değerin en büyük göstergelerindendir. Sevgiyi, saygıyı bazen yaşanılan özlemleri dile dökmek ise aradaki bağları tazeleyerek güçlendirmesi açısından son derece önemlidir. Siz de dostunuza karşı duyduğunuz tüm güzel duyguları dostluk sözleri ile ifade edebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya üzerinden paylaşabilir, dilerseniz de bir kart üzerine yazarak aranızda özel bir bağ kurabilirsiniz. 

Dostluk Sözleri

~ Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

~ Ve bazen de; seninle konuşmak iyi geldi, diyebileceğin birisi olmalı.

~ Dost ise düşünme ver ömrünü gitsin. Dost değilse hiç bekletme yol ver gitsin. " Hz. Mevlana"

Dostluk Sözleri

~ Hayatında güzel bir hazine arıyorsan dostlarına sıkı sarıl.

~ Her şeyi aramadıkça bulamazsın; fakat bu dost başka; bunu bulmadan arayamazsın. " Hz. Mevlana"

~ Gerçek dostlar yıldızlar gibidir karanlık çökünce ortaya çıkarlar…

Dostluk Sözleri

~ İyi bir dost dediğin, onun yanındayken yüksek sesle düşünebileceğin biridir. Konuşmana gerek kalmaz bazen, çünkü dostun senin ne demek istediğini düşüncelerinden bilecektir. Dostum benim, en güzel düşüncelerim senin yoluna armağan olsun.

~ Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir.

~ Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır.

~ Gülkurusu akşamlarda, dost hasretlikleri yaşadık, belki yeri geldi ayrılıklara ağladık, ama kalbimize koyduğumuz dostlarımızı asla unutmadık inadına yaşadık…

~ Dost dediğin ayağını kaydıran değil, kaydığında seni yerden kaldırandır.

~ Denizler büyüktür üzerinde durulmaz, dostluklar kutsaldır asla unutulmaz.

Dostluk Sözleri

~ Bazı insanlar vardır, bir meyvenin iki yarısı gibi birbirlerine aitlerdir. Eğer uzak kalırlarsa yarım kalırlar, bütün olabilmeleri için bir araya gelmeleri gerekir. Dostluk dediğimiz de işte tam olarak böyledir, dostunuz sizin tamamlanması gereken yarınızdır.

~ Herkesin dostu olan, kimsenin dostu değildir!

~ Dost vurulunca dеğil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçеklеri gibi avucumuzda dеğil, kurşun yarası gibi yürеğimizdе saklarız.

Dostluk Sözleri

~ Ey dostum benim! Gülüyoruz bak şen oluyoruz, surat asmak nedendir? Gözler parlayacakken mutluluktan bu gözyaşları gereksiz değil midir? Sözlerimiz özel, kalplerimiz ve ömrümüz güzel olsun. Hayat kısa belki, yaşamayı bilelim de uzun olsun.

~ İnsan gözden ibarettir aslında geri kalan cesettir. Göz ise ancak gerçek dostu görendir. " Hz. Mevlana"

~ Mecnun Değilim Dost; Lakin Çağırırsan Çöllere Gelirim! " Hz. Mevlana"

~ Candan ümidi kesebilirsiniz; ama Can dostlarıyla irtibatı kesmek güçtür. " Hz. Mevlana"

Dostluk Sözleri

~ Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Dostlarla ağlar dostlarla güleriz biz.

~ Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur.

~ Dostluk verdiğini unutmak, aldığını hatırlamaktır. ''Alexandre Dumas''

~ En iyi dostunla kavga edersin ama onu yine seversin.

~ Sahte dostlar dedikodu yapana, gerçek dostlar sana inanır.

Dostluk Sözleri

~ Yılan sokması seni sadece canından eder ama kötü dost hem candan hem de imandan eder! " Hz. Mevlana"

~ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. " Hz. Mevlana"

~ Baki dostluk adına nicе dilеklеr vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüllеr vardır. Mеsafеlеr araya sеt çеkmişsе nе çıkar. Sеvgidе birlеşеn yürеklеr vardır.

~ Gerçek dost yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

Dostluk Sözleri

~ Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir. Biz dostumuzun her daim yanındayız, ayrılmayız.

~ Üç çeşit dost vardır: Gıda gibidir her gün onu ararsın; ilaç gibidir bazen ihtiyaç duyduğunda arasın; hastalık gibidir o seni bulur.

~ Gölge gibi sahte dostlar da, güneş parladığında ortaya çıkar.

~ Ayıpsız dost arayan dostsuız kalır. " Hz. Mevlana"

Dostluk Sözleri

~ Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın. Dostlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın. " Hz. Mevlana"

~ Kötülüklerin yardakçısı dalkavukluk, dostluktan uzak dursun. bağışladıkları arasında dostluktan yücesi yoktur. ''Pietro Aretino''

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Dostluk Sözleri
Dostluk Sözleri
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOIBe5XGMeza18YciNWNexVCPo5kj9XBqyIET3wEC1RAtxmKOpqoenDRfVP0sIXwrxi3b8t7t-p38yzmyNgQyIPGcy6y82N2eSY4-4tt0tZYOSVO5orADG1ahW7kxf1gJgkQrIQ7ZVawp1/w640-h426/dostluk_sozleri_2020.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOIBe5XGMeza18YciNWNexVCPo5kj9XBqyIET3wEC1RAtxmKOpqoenDRfVP0sIXwrxi3b8t7t-p38yzmyNgQyIPGcy6y82N2eSY4-4tt0tZYOSVO5orADG1ahW7kxf1gJgkQrIQ7ZVawp1/s72-w640-c-h426/dostluk_sozleri_2020.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2020/10/dostluk-sozleri.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2020/10/dostluk-sozleri.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy