--> Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları | SozRehberi

Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları

Her insan doğum gününde kendisini özel hissetmek ister. Sizin de teyzenizin doğum günü mü var? O halde bu sözlerle ona kendisini özel hisset...

Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları

Her insan doğum gününde kendisini özel hissetmek ister. Sizin de teyzenizin doğum günü mü var? O halde bu sözlerle ona kendisini özel hissettirebilirsiniz. Bu sözler arasından teyzenize ve size en münasip bulduğunuz mesajı seçerek teyzenizin bu özel gününde kendisini oldukça iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Teyzeye anlamlı doğum günü mesajı arasından sevginizi de vurgulayacak olanları seçerek, teyzenizin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.  Teyzelere resimli doğum günü mesajları ile teyzenizi mutlu etmeye hazır mısınız? Herkesin doğum günü çok özel ve anlamlıdır. Sevdiklerinden gelen mesajlar kişiyi fazlası ile mutlu eder. Dolayısı ile sizler de teyzenizin doğum gününü kutlamayı mutlaka ihmal etmeyin ve özellikle de resimli doğum günü mesajlarından birini seçerek ona ulaştırabilirsiniz. Resimli doğum günü mesajlarını yepyeni şekilde tasarlayarak sizlere ulaştırdık. Özlü sözler, şiirlerden alıntılar ya da güzel bir şarkı sözü. Hepsi çok özel hepsi de güzel bir kutlama için olması gereken cümleler. Dolayısı ile sizler de resimli doğum günü mesajları arıyorsanız fazlasını sitemizde bulabilecek ve dilediğinizi seçebileceksiniz.

Teyzeye Resimli Doğum Günü Mesajları

# Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı. Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yaşlara teyzoşum.

# Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

# Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

# Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

# Teyzem! Aynı zamanda benim en yakın sıradaşım ve en güzel arkadaşım! İyi ki varsın teyzeciğim. Mutlu yıllar.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Bugün de senin doğum günün teyzeciğim.Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

# Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

# Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

# Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

# Yaşa sev gül! Bunlar noksan olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

# Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

# Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiçbir zaman ödeyemem doğum günün kutlu olsun teyzelerin an akıllısı ve en güzeli.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Bir mesaja neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin sevgin kelimelerle anlatılmaz. Seni çok seviyorum canım teyzeciğim! Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara.

# Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

# Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice yıllara dilerim.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik teyzem.

# Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

# Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki hep yanımdasın.

# Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz.O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana.

# Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim. Teyzoşum doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

# Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

# Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Kalbim hep seninle. Birlikte daha nice yaşlara teyzoşum.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

# Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

# Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş. Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

# Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Ben de hep senin dizinin dibinde. Daha hep birlikte nice güzel yaşlar görebilmek dileğiyle iyi ki doğdun teyzemm.

# Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

# Doğduğumda mutluluktan ağladın, ilk adımlarımda hep yanımdaydın. Ağladığımda hüznüme ortak oldun. Bana anne sıcaklığını hep hissettirdin. Biricik teyzeme iyi ki doğdun.

# Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzeciğim.

# Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

# İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem. Allah sona uzun güzel ömürler nasip etsin!

# İyi ki doğdun benim güzel, iyi kalpli, canım tatlı teyzem.

Teyzeye doğum günü mesajları

# Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

# Yaramazlık yaptığımda yanına koştuğum, mutsuz olduğumda yüzümü güldürüp hüznüme ortak olanım, hayatıma anlam katanım iyi varsın canım teyzeciğim, mutlu yıllar.

# Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim.

# Teyze olmak çok güzel bir duygudur. Onu ilk duyduğunuzda daha minicik bir parçayken sevmeye başlarsınız. Hayata gözlerini açmasını dört gözle beklersiniz. Sonra o minicik ellerle hayata gözlerini açtığında dünyanın en mutlu kişisi olursunuz. derdin teyzeciğim iyi ki benim teyzemsin. Birlikte nice mutlu yaşlara.

# Clickk! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

# Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

# Doğum günün kutlu olsun Teyzoşum! En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.

# Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

# Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin.

# Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta. Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun.

# Teyzelerin en güzeline nasıl bir doğum günü mesajı gönderilir ki? Onun güzelliğinden daha güzel bir mesaj var mıdır ki? ve ondan daha değerli hediye. Doğum günün kutlu olsun Teyzoş.

# Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

# Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

# O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Mesajları

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları
Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKOZ9tVDgCSzW-khW6ZgHC51LmaVYlgH450dulTItPbeR9MX0toebSGQOZUgeol9VlkYBl7hesM0HXFtSOOn_nf1GxbKZtPkXgP5adDVSDgUZoqCsS8E1fgWk1IvCpdulDSLS53zwEPYU/w640-h426/teyzeye_dogum_gunu_mesajlari_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKOZ9tVDgCSzW-khW6ZgHC51LmaVYlgH450dulTItPbeR9MX0toebSGQOZUgeol9VlkYBl7hesM0HXFtSOOn_nf1GxbKZtPkXgP5adDVSDgUZoqCsS8E1fgWk1IvCpdulDSLS53zwEPYU/s72-w640-c-h426/teyzeye_dogum_gunu_mesajlari_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2021/07/teyzeye-guzel-dogum-gunu-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2021/07/teyzeye-guzel-dogum-gunu-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy