--> Babaanneye Anneler Günü Mesajları | SozRehberi

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

Evladı olarak biricik babaannenize bu sözlerle teşekkür edebilir, verdiği emekleri için ona minnettarlığınızı gösterebilirsiniz. Anlamlı ann...

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

Evladı olarak biricik babaannenize bu sözlerle teşekkür edebilir, verdiği emekleri için ona minnettarlığınızı gösterebilirsiniz. Anlamlı anneler günü mesajları ile babaannenizi şımartmaya hazırlanın. Bizce bugün babaannenizin en çok şımarmayı hak ettiği günlerden biri olmalıdır. Elbette onlar bizim için her zaman çok önemli ama biz yine de anneler gününün çok daha özenli ve ihtişamlı kutlanmasından yanayız. Bu günün olmazsa olmazı da anneler günü mesajları olacaktır. Ona her türlü, her yerden ulaşabileceğiniz en güzel anneler günü mesajlarını sizler için derledik. Babaannenize en çok yakıştıracağınız mesajı seçin ve bu özel sözcükleri bir kez daha ona söyleyerek kendin değerini anlamasını sağlayın. Sizin için belirlediğimiz anneler günü sözleri ile biricik babaannenizin annelik gururunu okşuyor olacaksınız.

En yüce babaanne sevginizi güzel anneler günü sözleri ile ona duyurmaya ne dersiniz? Babaannenizle ilgili güzel anneler günü dileklerinizi ve düşüncelerinizi yansıtacak özel mi özel sözler oluşturduk. Babaannenizi mutlu etmek ve kendisine özel olduğunu hissettirmek adına daha önce çok duyulmamış olan anneler günü mesajlarını babaannenize göndererek harika bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Babaannelerimiz, hayatımızda kıymet verdiğimiz ve önemsediğimiz kişilerin başında gelir. Yaşları itibari ile sahip oldukları hayat tecrübesi, bizlere verdikleri altın öğütleri sayesinde yolumuza ışık olurlar. Babaannelerimiz yuvamızın dengeleyici varlıklarıdır. Torunları içinse, kanatsız bir melektir adeta. Babanızın annesi biricik babaannenize, aşağıda sizin için paylaştığımız güzel sözlerle harika bir anneler günü kutlaması yapabilirsiniz.

~ Dünyanın en en en en güzel, en en en pamuk Babaannesi benimki. Anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim Babaannemsin. Seni çok seviyorum.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Bir ömür başımda taşısam senin hakkın gene de ödenmez. Hele benim Babaannemi sevmeye yıllar az gelir. Bütün dünyayı verseler sana değişmem gül yüzlü Babaannem, Anneler günün kutlu olsun.

~ Baldan tatlım, dünyamın güneşi Babaanneciğim, Allah seni başımızdan eksi k etmesin. Gül yüzlüm benim, anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Benim hayat ustam, yaş aldıkça ve olgunlaştıkça seni daha iyi anlıyor ve sana olan sevgimin de saygımın da kat ve kat çoğaldığını hissediyorum. Allah sana güzel ve sağlıklı günler versin babannecim. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Bilirim bu dünya da her anne bir kanat gibidir, bizi sarıp sarmalar, hayat yolunda onlar sayesinde uçarız. Sen benim kanatlarımsın melek Babaannem. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Pamuk yüzünden tebessümler hiçbir an eksilmesin güzel Babaannem. Senin doğduğum günden beriki emeklerin karşısında hakkını nasıl öderim ki… Anneler günün kutlu olsun.

~ Evimizin neşesi, bereketi, vazgeçilmezim Babaannem, anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Torununun hamarat ve pratiklik abidesi Babaannesi. Sen benim hayat idolümsün. Hep yanımda ol. Senin torunun olduğum için ne kadar şanslıyım. Beni her zaman koruyup kolladığın için çok teşekkür ederim.  Anneler günün kutlu olsun.

~ Gözümün nuru, pamuğum, yaşam pınarım, ciğerimin köşesi Babaannem. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Her sıkıntımda gelip bana nasihat eden, hadsiz sevgi ve sabır gösteren güzel Babaannem, ellerinden öperim, sana her şey için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Hayattaki en büyük nimetlerimden biri olan Babaanneciğim, sen benim bir günümde değil bütün bir hayatımdasın. Her zorlukta yanımda olan can parçam Babaannem, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun…

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Herkesi sınırsız bir sevgi ve merhametle seven canım Babaannem. Beni kollarına sar ve hiç bırakma. Çünkü ben hep senin sevgine layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ İyi ki varsın ve iyi ki bizim yanımızdasın canımın içi Babaannem. Anneler günü kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Benim candan tatlım, hayat öğretmenim, pamuk Babaannem seni çok seviyorum. Anneler günü kutlu olsun.

~ Her şey yolunda giderken karşıma çıkan en beklenmedik sıkıntılar karşısında bile dik duruşu ile bana örnek olan canım Babaannem, senin öngörülerin, senin tecrübelerinle bugünlere geldim. Bana bütün nasihat edişlerin için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Dünyaya gözümü açtığımdan beri senden öğrendiğim sayısız hayat dersi ile olgunlaştım, büyüdüm. Bana hem iyiliğin, sevginin hem de başarının yolunu gösteren güzel babannem, ne kadar teşekkür etsem azdır sana.  Anneler günün kutlu olsun benim akıl küpü Babaannem.

~ Herkesin yeri başkadır insanda. Benim olmazsa olmazım Babaannem. Cennet kokan biriciğim. Seni çok seviyorum. Ellerimi hiç bırakma. Anneler günü kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Yavrularının rahatı için çektiği her sıkıntıyı içine gömerek gülümseyen her anne bir cennet kapısı demektir. O kapıdan girmek nasip olsun bize de. Anneler günün kutlu olsun bitanecik babannem.

~ Allah’ın katında bile en yüce sevgiler arasında gösterilir anne sevgisi, çünkü bir anneyi sevmek cennet kapısına doğru yürümek gibidir. Sen benim ikinci annem, biricik Babaannemsin. Anneler günün kutlu olsun…

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Biri bana fedakârlık, alçakgönüllülük, sabır ve merhamet ne demek diye sorsa, tek cevabım Babaannem demek olur herhalde. Seni sevmek için bir değil bin ömrüm olsa bile az gelir pamuğum. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Bu anneler gününde aramıza mesafeler girmiş olsa da kalplerimiz bir atıyor. İnşallah birlikte geçireceğimiz ve hiç ayrılmayacağımız güzel günler de gelecek.  Sen bize bir alo desen yeter. Anneler günün kutlu olsun.

~ Babaannelerin en iyi niyetlisi, en hoşgörülüsü, en beceriklisi, en güler yüzlüsü ve tatlısı… Anneler günün kutlu olsun…

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Bebekliğimden bu yaşıma kadar yürüdüğüm yollarda bana yön veren, bana ikinci bir anne olan Babaanneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

~ Canımın parçası Babaanneciğim, inşallah öğrettiklerini hayata geçirip bana gösterdiğin sınırsız sevgi ve sabrın karşılığını sana en güzel şekilde verebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

~ Her nefesimde şükür sebebimsin canım Babaannem, anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Senin yanında bir şeyin ustası olmayı öğrendim. Bir aşçıbaşı olarak benim yaptığım o acemi işi yemekleri beğenmese de hiç belli etmeden aferin, eline sağlık kızım diyerek yiyen nazik babannecim benim… Anneler günün kutlu olsun…

~ Biliyorum, ben kaç yaşıma gelirsem geleyim, her zaman senin bebeğin olarak kalacağım. Ne güzel değil mi… Ben hiç büyümeyeyim, sen beni hep bir bebek gibi sev melek Babaannem. Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Senin başının tatlı belası torununun olarak seni sadece bu mayısta değil her zaman çok seviyorum, güzel Babaanneciğim benim. Anneler günü kutlu olsun.

~ Bir gece geç gelsem pencerelerde yolumu bekleyen pamuk Babaannem. Senin hakkını ölsem ödeyemem, sen benim başımın tacısın. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Senin başının tatlı belası olarak dünyaya geldiğim günden beri sen benim hayatımda kutup yıldızı gibi parladın. Nereye gidersem gideyim beni takip ettin, yol gösterdin. Bu güvenle geçen her günüm için sana teşekkür ederim canımın içi Babaannem.  Seni seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Benim için her türlü sıkıntıyı göze alan, beni bir anne gibi büyüten,  her zorluğa katlanan Babaannem. Anneler günün kutlu olsun…

~ Evladı için yaşayan bütün anneler güldür, ama benim Babaannem gülden de güzel, gülden de mis kokuludur. Bütün hayatım boyunca elimi hiç bırakma, nice güzel günler yaşayalım birlikte. Sen bu dünyanın en güzel Babaannesisin, ben de en şanslı torunuyum, anneler günün kutlu olsun.

~ Pamuk şekerim Babaannem, nice zamandır hasret kaldım kokuna, sarılışına, hasret kaldım bakışına, dokunuşuna, hasret kaldım yavrum diyen sözlerine. Seni dünyalar kadar çok seviyorum canım Babaannem. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Hayatımdaki insanların en güzeli ve anlamlısı olan Babaannem benim, seni tarif edilemeyecek kadar çok seviyorum… Benim için yılın en anlamlı günü bugün. Yanında olamasam da kalbim seninle atıyor, bunu sakın unutma. Anneler günün kutlu olsun…

~ Kıymetli Babaanneciğim benim, yerin başımın üstünde, kalbimin başköşesindedir. Bu hayatta sen bir yana dünya bir yana, benim canım Babaannem … Anneler günün kutlu olsun…

~ Bir konuda haksız bile olsam kıyamayıp herkese her şeye karşı hep beni tutan, beni koruyan Babaannem, sen benim birtanemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Bir gün bile bana sitem etmeyen canım Babaannem, nasıl burnumda tüttün bilsen. Bu anneler gününde yanında olabildiğim için çok mutluyum. Sana kanatlanıp geliyorum canımın için Babaannem. Kollarını aç. Seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun…

~ Yanında olmayı en çok istediğim gündür anneler günü, fakat olmadı işte.  Bu anlamlı günde seni hiç özlemediğim kadar çok özledim canım Babaannem… Sen benim cennet kokan meleğimsin. Seni ne çok özledim bilsen. Bu günler de geçecek ve hep beraber olacağız, merak etme. Anneler günün kutlu olsun…

~ Sana ne hediye alırsak alalım, yetmez, çiçek bahçesini getirsek bile senin yanında hiç kalır, anneler günü kutlu olsun melek Babaannem.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Gözünden sakınarak büyüttüğün torunların olarak seni çok seviyoruz. Bu anlamlı anneler gününde yanında olmayı çok isterdim, ama olmadı, nasip işte. Ayrı da olsak kalplerimiz hep birlikte atıyor güzel Babaannem, buna şüphen olmasın. Anneler günün kutlu olsun…

~ Beni kollarına aldığında senin çirkin bebeğindim, senin kollarında büyüdüm, serpildim, senin huyun suyunla güzelleştim. Senin kokuna, şefkatine, muhtaçtım. Bana bir hayat verdin, bana bir kalp verdin. Hakkın ödenmez, benim fedakâr Babaannem. Anneler günün kutlu olsun benim gül Babaannem…

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Benim azıcık canım yansa kendi daha çok acıyan, bana ancak ben üzülmeyeyim diye kızan ve herkese karşı beni kollayan melek Babaannem. Anneler günün kutlu olsun…

~ Senin o hayatın çemberinden geçmiş tecrübe ve sevgi dolu bir gülüşüne, şefkatle bakan gözlerine, güzel yüreğine, bana candan yavrum deyişine ölürüm. Anneler Günün Kutlu Olsun canım Babaanneciğim benim.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

~ Kraliçem, valide sultanım benim. Bir yıldız gibi bizim hayatımızı güzelleştiriyorsun. Hepimiz biliyoruz ki sen hepimizin, evimizin melek kraliçesi, başımızın tacısın. Sana alınacak hiçbir hediye sana layık olamaz. Anneler günün kutlu olsun canım Babaanneciğim benim.

~ Bir dakikada kalbimi okuyan güzel babaaannem, anneler günün kutlu olsun. Her sıkıntıyı bir çırpıda çözen ve beni hiç yalnız bırakmayan canım Babaannem. Sen olmasan her şey çok daha zor olurdu bu hayatta.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Babaanneye Anneler Günü Mesajları
Babaanneye Anneler Günü Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglL6Sq3Ys4dBYQN9MtsfASc15ZRc694j-_uVcdkAj8ZK-Ro_01D-AWxVdxKIEQPyJkFvNhOmBWg1M2-QTytjGlOA4UoNUBu1cAP4k83-RRTTcjp_5iQYWRtcqrOekyOs6TOwVG1pejkEBT_FdnFfWq4Y3IIxXnMVg08MV0q-LE0_mL0jSwfvOwMrAv/w640-h426/babaanneye_anneler_gunu_mesajlari_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglL6Sq3Ys4dBYQN9MtsfASc15ZRc694j-_uVcdkAj8ZK-Ro_01D-AWxVdxKIEQPyJkFvNhOmBWg1M2-QTytjGlOA4UoNUBu1cAP4k83-RRTTcjp_5iQYWRtcqrOekyOs6TOwVG1pejkEBT_FdnFfWq4Y3IIxXnMVg08MV0q-LE0_mL0jSwfvOwMrAv/s72-w640-c-h426/babaanneye_anneler_gunu_mesajlari_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2022/05/babaanneye-anneler-gunu-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2022/05/babaanneye-anneler-gunu-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy