--> Kızdan Erkeğe Güzel Sözler | SozRehberi

Kızdan Erkeğe Güzel Sözler

Kızdan erkeğe gönderilebilecek romantik aşk mesajları hangileridir? Kız, erkeğe hangi güzel sözleri söyler? Kızdan sevdiği adama güzel ve du...

Kızdan Erkeğe Güzel Sözler

Kızdan erkeğe gönderilebilecek romantik aşk mesajları hangileridir? Kız, erkeğe hangi güzel sözleri söyler? Kızdan sevdiği adama güzel ve duygusal mesajları hangileridir? İşte bu yazımızda kızdan erkeğe gönderilebilecek en yaratıcı ve en güzel aşk mesajlarını sizin için derledik. Aşk, güzel sözler ile ifade edilmelidir. Aşk, sözlere ve kelimelere sığmaz ama insan elinden geldiğince sevdiği erkeğe güzel aşk sözleri iletmelidir. Kızlar, erkelerden farklı olarak hemen aşık olmazlar. Onların aşık olması biraz zaman alıcıdır. Ama kolay kolay vazgeçmezler de! Dolayısıyla bir kızın bir erkeğe duygusal olarak bir bağlı olması süreci biraz uzun sürer. Aynı zamanda bir kız, sevdiği erkeğe duygularını kolay açamaz. İçinden çok şey söylemek gelse de, bunları kelimelere dökme noktasında çekimser kalır. İnsan, içindeki duygularını karşı tarafa dile getirmelidir. Bu çok kıymetli bir şeydir ve karşı tarafı mutlu eder. 

# Her görüşte içimin titrediği, gönlü güzel yakışıklı prensim seni seviyorum.

# Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bir kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üzerini koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmeyişimsin aşkım.

# Herkesin hayatında bir erkek vardır ama kimsenin erkeği benim ki kadar yakışıklı ve benim erkeğim kadar sevecen olamaz. Seni çok seviyorum erkeğim.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Sen yanımda olduğun zaman her şeyim tam oluyor sen yanımda olmayınca bir yanım eksik kalıyor.

# Hayatımın erkeği seni çok seviyorum.

# Gönlüm ayrılığının zehri ile hasta oldu. Fakat yine de vuslatından ümidini kesmedi.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Ne neşe isterim ne hayatımda bir gurur. Senin yokluğunda kalbim senin adınla durur.

# Erkek dediğin sevdi mi adam gibi sever, sevdiğine aşkla bakan gözleri sevdiğinden başka herkese kör olur. Tıpkı benim yakışıklı prensim gibi.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterlerin hiç önemi yok.

# Bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en güzel söz; bir daha ki seveceğim erkek, bizim oğlumuz olacak demesidir.

# Bırakacağım eli hiç tutmam, tutacağım eli ise hiç bırakmam. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere ԁiken olurum daha iyi sevdiğim.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Herkesin sevdiği çiçek farklıdır; kimisi gülün kokusunu sever, kimisi karanfilin; ama bana en güzel koku ne gül, ne karanfil bana en güzel koku erkeğimin kokusudur.

# Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Sol yanımdaki en güzel ağrısın sen be adam.

# Bana öyle bakıyorsun ya, Allah yarattı demem severim be adam.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Ben şair değilim ki sana güzel sözler söyleyeyim, ben ressam değilim ki sana mutluluğun resmini yapayım. Ben sevdiği erkeğe kör kütük sarhoşum bildiğim, hissettiğim tek şey bu.

# Ben Mevla’dan bir mucize istedim O da karşıma seni çıkardı.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Bugüne kadar tanıdığım en karizmatik, en yakışıklı, en cana yakın erkeksin.

# Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. Ben sadece sevmedim sevmelerime her gün yeni bir sebep bularak sevdim. Seni çok seviyorum erkeğim.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Bir daha ki seveceğim erkek, ikimizin oğlu olsun erkeğim.

# Konu ne zaman açılsa kapatmaya kıyamıyorum gönlümün prensi.

# İlk görüşte değil, her bakışta aşık olduğum adamsın aşkım.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Millet aşkını dağlara, yollara, duvarlara yazıyor ama ben aşkımı ne dağlara, ne yollara ne de duvarlara yazdım ben aşkımı sadece senin görebileceğin yere kalbime kazıdım.

# Sen benim karanlığıma bir ışık gibi doğdun, sevdiğim adam.

# Sen gecenin soğuğunda içimi ısıtan karanlığımı aydınlatansın, sen benim gökyüzüm, sen benim biricik ayımsın.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Ey Gönlümün sol yarısı; aklıma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, yüreğim sana doymadı.

# Sen benim ömrüme ömür kattın yakışıklı prensim.

# Bir zamanların en hızlı sevgilisiydik; şimdilerin ise mutlu çifti olduk. Bundan sonra mı, bundan sonra sen benim tek sevdiğim, kollarında öleceğim tek erkeğim olacaksın. Seni çok seviyorum Aşkım.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

# Sonra bana bakarak gülümsemen geldi aklıma; iyi ki sevmişim seni prensim.

# Dertli başımın tacısın, ruhumun ihtiyacısın, ciğerimin köşesi, yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacısın. Sen benim her daim canım cananımsın.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Seni yarın da görebilecek miyim diye uykusuz sabahladığım gecelerim var benim.

# Başıma en gelen en güzel şeylerin nedeni sensin paşam.

# Hayatımın şiirini seninle yazdım. Her mısramda senin adın olsun istiyorum.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Adamım seni tahmin edemeyeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.

# Hayatta bazı şeyler vardır insana huzur verir. Güneşin batışı, suyun akışı, bir de erkeğimin bakışı.

# Öyle her erkeğe benzeme sen, sen beni öyle bir sev ki ben bile kıskanayım beni.

# Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı. Ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Seninle ne zaman lades oynasak hep sen kazanıyorsun; çünkü sen her zaman benim kalbimdeyken ben nasıl aklımda diyebilirim ki.

# Ben cennetin de cehennemin de varlığını sende tattım. Senin gözlerin cennet, yokluğun cehennem.

# Sen sayfalar dolusu yazdığım ve ömür boyu sürecek bir aşk şiirimsin.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım.

# Evet, farkındayım güneşsin etrafında binlerce gezegen var, ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat var.

# Tünelimin sonu sensin sevgilim, tüm karanlığımın söndüğü yer sensin.

kızdan erkeğe güzel sözler

# Sevgiyi senin kalbinde gördüm, aşkla bakan gözlerinde öldüm, gülüşünle yaşamaya başladım, seni sevdikten sonra hep mutlu oldum.

# Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

# O güzel gözlerinin maviliği, gökyüzünde bile yok.

# Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler; ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır.

# Seninle birlikte geçen bir saat bile, sensiz geçen bir yıla bedel bir tanem.

Erkek arkadaşına mesaj atarken, onu mutlu edecek ve değer verdiğini hissettirecek mesajları göndermeye özen göstermek önemlidir. Öncelikle, ilgi göstererek ve gününü sormak gibi hayatına dair sorular sormak ona değer verdiğini hissettirecektir. Ayrıca ona sevgi dolu ve düşünceli mesajlar göndererek, ne kadar önemli olduğunu ve onu ne kadar takdir ettiğini söylemek de güzel bir etki bırakacaktır. Erkek arkadaşına mesajla etkilemek için onun hedefleri ve hayallerine destek vermek önemlidir. Çalışmalarında ona destek olup inandığınızı söylemek, sadece bir sevgili değil aynı zamanda en büyük destekçisi olduğunuzu hissettirecektir.

Ayrıca, onu etkilemek için esprili ve romantik mesajlar göndermek de eğlenceli olabilir. Ona oynak bir şekilde yaklaşın ve ilgi duyduğunuzu, ancak duygularınızın ciddi olduğunu da hissettirin. Son olarak, ona aşkınızı ifade etmeyi unutmayın. Onu ne kadar sevdiğinizi ve ne kadar önemli olduğunu söylemek, ona sevgi dolu hissettirecek ve ilişkinizi güçlendirecektir. Sonuç olarak, erkek arkadaşınıza mesaj gönderirken, ona değer verdiğinizi, hayatına ve hedeflerine destek olduğunuzu, aşkınızı ifade ettiğinizi göstermek önemlidir. Bu ipuçlarıyla romantizmi canlı tutabilir ve mesajlarınızla erkek arkadaşınızı etkileyebilirsiniz.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Kızdan Erkeğe Güzel Sözler
Kızdan Erkeğe Güzel Sözler
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiF1mpVikhngUKemuMobKCAKYZ8Vm7IFFsDbI8plzuLp1OoNPeSOAbVIqPKDLUPpNjaVCelvCfp2z6visV9T-aGrHYBSufBCxVESxl1RS95L83trwNa7CgfEDjdKperDzXoYxYBrjRG_xo6U_zaWweDha8Az6Cq5s0GdmuvXaeOLsFqq5JXSkMOJ06B/s16000/kizdan_erkege_guzel_sozler_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiF1mpVikhngUKemuMobKCAKYZ8Vm7IFFsDbI8plzuLp1OoNPeSOAbVIqPKDLUPpNjaVCelvCfp2z6visV9T-aGrHYBSufBCxVESxl1RS95L83trwNa7CgfEDjdKperDzXoYxYBrjRG_xo6U_zaWweDha8Az6Cq5s0GdmuvXaeOLsFqq5JXSkMOJ06B/s72-c/kizdan_erkege_guzel_sozler_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2022/08/kzdan-erkege-guzel-sozler.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2022/08/kzdan-erkege-guzel-sozler.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy