--> Sevgiliyle Barışmak İçin Gönderilecek Özür Mesajları | SozRehberi

Sevgiliyle Barışmak İçin Gönderilecek Özür Mesajları

Sevgilinizi üzdüyseniz veya yaşattığınız şey ilişkinizin bitmesine sebep olduysa bu yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz duygusal ve içt...

sevgiliye barışma sözleri
Sevgilinizi üzdüyseniz veya yaşattığınız şey ilişkinizin bitmesine sebep olduysa bu yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz duygusal ve içten özür mesajları sunacağız. Şimdi siz de bu mesajlar içerisinden sizi en iyi anlatan, duygularınızı en güzel şekilde özetleyen özür & barışma mesajınızı seçin ve hemen şimdi dilediğiniz sözü hemen seçin! Öncelikle sevgilinize kendinizi ifade etmeniz gerekiyor. Kendinize veya olaya ne kadar yanlış bir şey yaptığınızı belirtin. Daha sonra yaptığınız şeyden dolayı üzgün olduğunuzu gösterin. Sevgilinize ne kadar üzgün olduğunuzu anlatın ve sözlerinizle gösterin. Yaşadığınız şeyi açıklamaya çalışın! Olayı sebep sonuç ilişkisi ile açıklamaya çalışın. En önemlisi de artık bir çözüm arayın. Sevgilinizle birlikte olayı nasıl çözebileceğinizi konuşun ve bir çözüm yolu bulmaya çalışın. Sevgilinize yaşanan hatanın bir daha tekrar etmeyeceğinizi söyleyin.  Olayın tekrar etmeyeceğinize dair söz verin. Teşekkür de edebilirsiniz, sevgilinizin sizi dinlemesi ve anlaması için teşekkür edin. Söylediklerinizi eyleme geçirin. Özür dileme sözlerinizi uygulamaya dönüştürmek için mümkün olduğu kadar hızlı hareket edin. Unutmayın, özür dilemek cesaret ister ve sevgili ilişkilerinde özür dilemek önemlidir. Anlayışlı ve kabul edilebilir bir özür, ilişkinizi güçlendirebilir.

# İnan dünden beri çok canım sıkılıyor. Senden ayrı yaşamak bana ölüm gibi geliyor. Sen bana bir mesaj at seni affettim de, ben kapında günlerce bekleyeyim.

sevgiliye barışma sözleri

# Beni affet dünyalar kadar çok sevdiğim Biriciğim.

# Ben nasıl oldu da seni kırdım hiç aklım almıyor. İnsan birini bu kadar çok severken onu nasıl üzebilir ki. Seni çok seviyorum sevgilim.

sevgiliye barışma sözleri

# Küskünlüğümüzü bir kağıda yazalım sonra onu bir daha gelmemesi için gemi yapalım ve nehre bırakalım. Artık hep mutlu olalım sevgilim.

sevgiliye barışma sözleri

# Bugün sana karşı yaptığım davranıştan dolayı senden çok çok özür dilerim. Gerçek niyetim seni neşelendirmek ve güldürmekti ama yanlış anlaşıldım ve seni istemeden de olsa kırdım. Çok canım sıkılıyor, yüreğim yanıyor seni üzdüğüm için. Senden ayrı kalmak ve sensiz yaşamak çok zor geliyor.  Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

# Sevgi anlamaktır, sevgi gerektiğinde seveninin hatasını görmemektir, sevgi affetmektir. Sana söz bir daha böyle bir hatam olmayacak ne olur beni affet.

sevgiliye barışma sözleri

# Hayatıma mutluluk getirdin, neşe getirdin, karanlık hayatımı aydınlığa çevirdin. Yaşama küsmüş beni yeniden hayata döndürdün. Şimdi seni böylesine çok severken senden ayrı kalmak çok zor geliyor sevgilim.

# Biliyorsun seni ne kadar çok sevdiğimi, eğer beni sevdiğini bilmeseydim sana gel barışalım demezdim. İkimiz birbirimizi bu kadar çok severken neden küs duralım, neden zamanımızı birbirimizi üzerek geçirelim. Kabul ediyorum hata bende ama sende affet artık beni sevgilim.

sevgiliye barışma sözleri

# Senden ayrı geçen her gün yüzyıl kadar çok uzun geliyor be Bitanem.

# Çocukken küsünce oynamıyorum derdik, peki şimdi ne olacak, böyle hep ayrı mı duracağız. Böyle aynı evin içinde birbirimize küs mü yaşayacağız. Gel bırak inadı barışalım eski günlerdeki gibi mutlu olalım.

sevgiliye barışma sözleri

# Ömür kısa zaman su gibi akıp gidiyor, gel barışalım tekrar sevgili olalım mutlu mutlu günleri yaşayalım.

# Bir anlık sinirle seni üzdüm, seni kırdım. Şimdi öyle çaresizim ki ne yapacağımı bilemiyorum. Senden çok çok özür dilerim ne olur beni affet.

sevgiliye barışma sözleri

# Bu hayattan tek dileğim var o da sen, bu hayattan başka hiçbir şey beklemiyorum.

# Seni çok sevdiğim için midir bu kadar çok kırmam bilmiyorum, sana zarar vermek, seni üzmek değildi inan niyetim. Seni çok seviyorum Aşkım.

sevgiliye barışma sözleri

# Seninle birlik huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmek isterken ortaya birden hiç hesapta olmayan bu küslük çıktı. Anılarımızda hep güzel günlerimiz olsun, hiç ayrılığımız küslerimiz olmasın, birbirimizden ayrı günlerimiz geçmesin. Seni çok seviyorum Aşkım.

# Beni affedersen bendeki değişikliği de göreceksin. Artık ben eski ben olmayacağım.

sevgiliye barışma sözleri

# Sen uzat ellerini ben tutayım, sen kapat gözlerini ben bakayım, sen affet beni ben sana koşayım.

# Seni kırmakla çok büyük salaklık ettim. Ne olur bu salağı affet barışalım birlikte yine eski günlerimizdeki gibi mutlu olalım.

sevgiliye barışma sözleri

# Seni kıracağıma keşke kafamı kırsaydım. Öküzlük ettim affet beni sevgilim.

# Meğer sensizlik çok zormuş, sana öyle alışmışım ki senden ayrı bırak bir günü bir saat bile bana çok zor geliyor. Gel barışalım de freni patlamış kamyon gibi gelmezsem adiyim.

sevgiliye barışma sözleri

# Senden ayrı her günüm cehennem gibi, gel be güzelim cennetim ol artık.

# Barışmak için ilk adımı ben atayım sen karşılık ver. Ben senin için ömrümün sonuna kadar yürümeye razıyım yeter ki sen beni affet Kelebeğim.

# Sen beni affet ben sana bu öküzün bir daha böyle bir şey yapmayacağını kanıtlayayım.

sevgiliye barışma sözleri

# Yarabbi sen bir keramet göster sevgilim beni affetsin. Bir daha onu hiç üzmeyeyim.

# Beni affet ömrümü ömrüne adadığım, uğruna hayatımdaki her şeyi adadığım. Hadi ne olur barışalım artık seni çok ama çok seviyorum.

sevgiliye barışma sözleri

# Sen bana bir kez gülümse, ben senden bin kez özür dileyeyim, ben sana bin defa mesaj atayım sen bana bir defa tamam de de barışalım.

# Sevmek sevilmek varken küs olmayalım. Gel barışalım artık bitsin bu küslük Sevgilim.

sevgiliye barışma sözleri

# Hatayı ben yaptım biliyorum, gel sende büyüklük yap affet beni de barışalım. Şu kısa ömürde birbirimize küs günlerimizi boşa geçirmeyelim.

# Gelsin artık barışlar, gitsin gelmesin bir daha küslükler, ömür boyu mutlu olsun bu aşıklar.

# Sevgi anlayıştır, sevgi karşılıklı fedakarlıktır, sevgi affetmektir. Sevgi sevdiğinin hatasını affedip ona yeniden muhabbetle sarılmaktır.

sevgiliye barışma sözleri

# Ben sensiz 1 dakika bile geçiremiyorum, ben seninle bir gelecek kurmak istiyorum, hatalıyım özür dilerim kötü kelimeler kullandım, ne olur güzel geleceğimizi bu kötü kelimeler yüzünden yıkmayalım.

# Sevgi affetmektir, sevgi emektir, sevgi anlamaktır, sevgi sevdiğinin bazen de hatalarını görmezden gelmektir.

# Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Ne olur affet beni.

sevgiliye barışma sözleri

# Hep mutluluk içinde geçsin günlerimiz, hiç ayrılmasın gözlerimiz, olmasın hiç ayrı geçen günlerimiz. Barışalım mı sevgilim.

# Seninle tanıştığım gün ne kadar çok sevinmiştim. Allah’ıma binlerce kez şükürler etmiştim senin gibi birini karşıma çıkardığı için. Sen hayatıma öyle bir girdin ki, ben bile kendimi tanıyamaz oldum. Senin gibi iyi birinin yanında bende artık hayata hep iyilik penceresinden bakmaya başladım. Seninle hayatın tüm güzelliklerini gördüm. Ne olur beni böyle amansız böyle yalnız bırakma, beni sensizliğe mahkum etme.

# Her insan hata yapabilir ama her insan hatasının farkına varıp özür dileyemez. Ben ise hatamın farkındayım seni kırdım bunu biliyorum. Şimdi senden beni affetmeni istiyorum. Bundan sonra sana söz veriyorum bir daha asla seni üzmeyeceğim.

sevgiliye barışma sözleri

# Bir öküzlük edip seni kırdım biliyorum, ama sen de benim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Bir büyüklük edip şu öküzü affet!

# Bizi çekemeyenler, bizim mutluluğumuzu kıskananlar bizi birbirimize düşürmek için çalıştılar. Gel Bitanem bunların oyunlarını bozalım, birlikte el ele dolaşarak onları çatlatalım.

# Seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim senden ayrı bir gün dahi küs durmak bana ölüm geliyor. Ne olur hadi gel barışalım artık.

sevgiliye barışma sözleri

# Karanlık gecelerimi aydınlat, sensiz geçen günlerimi güneşinle ısıt, hatamı telafi etmem için bana son bir şans ver.

# Beni affet nazlı kelebeğim, seni istemeden de olsa üzdüm. Şimdi söyle bana barışmak için ne istiyorsan yapmaya hazırım.

sevgiliye barışma sözleri

# Seni kırdığım günden beri geceler bana düşman oldu, uykular haram. Seni üzdüğüm için çok pişmanım beni affet canım sevgilim.

# Ben seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim senden ayrı bir gün dahi küs durmak bana ölüm geliyor. İlk adımı ben atıyorum hadi barışalım artık.

sevgiliye barışma sözleri

# Küslükler artık bitsin, bu güzel beni affetsin, bundan sonra bunlar hep mutlu olsun.

# Sen benim en değerli varlığımsın, sen benim dünyalar kadar çok sevdiğimsin. Sen benim hayatıma doğan güneşsin. Ne olur Sevgilim beni güneşsiz karanlıklarda koyma, beni sensizliğe mahkum etme. Hatalarımız olabilir, yanlışlar yapabiliriz ama önemli olan birbirimizi anlamak ve affedebilmektir. Ben seni istemeden de olsa üzdüm biliyorum. Ben şimdi senden yine özür diliyorum. Seni çok seviyorum.

# Hadi Bitanem barışalım artık bitsin bu küslük, yine mutlu ve güzel günlerimize dönelim.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Sevgiliyle Barışmak İçin Gönderilecek Özür Mesajları
Sevgiliyle Barışmak İçin Gönderilecek Özür Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj477ESyPuiRn6VOMpF4DEbkiG81TFC_xRosVY_f0tNwL98N7rVHZyG0Knvx2uJTceuKFwnYIRtOsMvhhrWHPFz6JPMgqNTDGD8OprDsnkb4ClQpkPT3qv-_YaJJL33iQ5-mGEc4ATxZ9bZgVSjbJAkDf2J8BcqPX0QCdcBGnD_nDx-7RGGkCl90ApV/s16000/sevgiliye_barisma_sozleri_0.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj477ESyPuiRn6VOMpF4DEbkiG81TFC_xRosVY_f0tNwL98N7rVHZyG0Knvx2uJTceuKFwnYIRtOsMvhhrWHPFz6JPMgqNTDGD8OprDsnkb4ClQpkPT3qv-_YaJJL33iQ5-mGEc4ATxZ9bZgVSjbJAkDf2J8BcqPX0QCdcBGnD_nDx-7RGGkCl90ApV/s72-c/sevgiliye_barisma_sozleri_0.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2023/01/sevgiliyle-barsmak-icin-gonderilecek.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2023/01/sevgiliyle-barsmak-icin-gonderilecek.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy