--> Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları | SozRehberi

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Kuzenler, ailemizin önemli bir parçasıdır. Onlarla çocukluğumuzu, gençliğimizi, hayatımızın pek çok anını paylaşırız. Onlarla hem kan bağımı...

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları
Kuzenler, ailemizin önemli bir parçasıdır. Onlarla çocukluğumuzu, gençliğimizi, hayatımızın pek çok anını paylaşırız. Onlarla hem kan bağımız hem de dostluk bağımız vardır. Onlarla hem akraba hem de arkadaş oluruz. Kuzenlerimizin doğum günleri, onlara olan sevgimizi ve değerimizi göstermek için güzel bir fırsattır. Onlara güzel bir hediye alarak, onları mutlu edebiliriz. Ama hediyemizi daha anlamlı ve özel kılmak için, onlara bir de hediye notu yazabiliriz.

Hediye notu yazmak, aslında çok kolay ve keyifli bir iştir. Sadece kuzenimize olan duygularımızı, dile getirmemiz yeterlidir. Hediye notumuzda, kuzenimize doğum gününü kutlayabilir, ona iyi dileklerde bulunabilir, ona teşekkür edebilir, ona övgüler yağdırabilir, ona espriler yapabilir, ona tavsiyeler verebilir, ona sürprizler hazırlayabiliriz. Hediye notu yazmanın pek çok yolu vardır. Herkes kendi tarzına ve kuzeninin kişiliğine uygun bir hediye notu yazabilir. Ama eğer ilham almak isterseniz, size bazı hediye notu örnekleri sunacağız. Bu örnekleri okuyarak, kendi hediye notunuzu yazabilirsiniz.

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum ve çok değer veriyorum. Bu hediye de bunun bir göstergesi. Ama sakın açma, içinde bomba var! Şaka şaka, merak etme, sadece senin seveceğin bir şey. Aç ve gör!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en özel günün. Seninle gurur duyuyorum ve seninle mutluyum. Bu hediye de sana olan sevgimin bir işareti. Ama sakın beğenmezsen belli etme, yoksa alırım geri! Şaka şaka, tabii ki beğeneceksin, sana göre seçtim. Aç ve bak!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok özlüyorum ve çok merak ediyorum. Bu hediye de sana olan hasretimin bir belirtisi. Ama sakın küçümseme, yoksa küserim sana! Şaka şaka, tabii ki küçümsemezsin, sana yakışan bir şey. Aç ve sevin!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok takdir ediyorum ve çok saygı duyuyorum. Bu hediye de sana olan hayranlığımın bir göstergesi. Ama sakın kıskanma, yoksa sana vermem! Şaka şaka, tabii ki kıskanmazsın, sana layık bir şey. Aç ve beğen!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok özel, çünkü sen özelsin. Ama sakın bunu unutma, çünkü seni unutmayacağım!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok özel, çünkü sen özelsin. Ama sakın bunu unutma, çünkü seni unutmayacağım!

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok anlamlı, çünkü sen anlamlısın. Ama sakın bunu küçümseme, çünkü seni küçümsemeyeceğim!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok değerli, çünkü sen değerlisin. Ama sakın bunu kaybetme, çünkü seni kaybetmeyeceğim!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok güzel, çünkü sen güzelsin. Ama sakın bunu saklama, çünkü seni saklamayacağım!

Sevgili kuzenim, bugün senin en özel günün. Bu hediye senin için çok tatlı, çünkü sen tatlısın. Ama sakın bunu yeme, çünkü seni yemeyeceğim!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok eğlenceli, çünkü sen eğlencelisin. Ama sakın bunu bırakma, çünkü seni bırakmayacağım!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok şık, çünkü sen şıksın. Ama sakın bunu giyme, çünkü seni giymeyeceğim!

Sevgili kuzenim, bugün senin en mutlu günün. Bu hediye senin için çok sıcak, çünkü sen sıcaksın. Ama sakın bunu yakma, çünkü seni yakmayacağım!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok komik, çünkü sen komiksin. Ama sakın bunu güldürme, çünkü seni güldürmeyeceğim!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok sevimli, çünkü sen sevimlisin. Ama sakın bunu sevme, çünkü seni sevmeyeceğim!

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok anlamlı, çünkü sen anlamlısın. Ama sakın bunu küçümseme, çünkü seni küçümsemeyeceğim!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok değerli, çünkü sen değerlisin. Ama sakın bunu kaybetme, çünkü seni kaybetmeyeceğim!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Seninle neşeleniyorum ve seninle eğleniyorum. Bu hediye de sana olan dostluğumun bir işareti. Ama sakın şımarma, yoksa alırım elinden! Şaka şaka, tabii ki şımarırsın, sana uygun bir şey. Aç ve keyfini çıkar!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Seni çok anlıyorum ve çok destekliyorum. Bu hediye de sana olan güvenimin bir belirtisi. Ama sakın bozma, yoksa sana küserim! Şaka şaka, tabii ki bozmazsın, sana sağlam bir şey. Aç ve kullan!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok özel, çünkü ben seçtim. Ama sakın beğenmezsen bana söyleme, çünkü ben de beğenmedim!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok anlamlı, çünkü ben aldım. Ama sakın açtığında hayal kırıklığına uğrama, çünkü ben de uğradım!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok değerli, çünkü ben verdim. Ama sakın kullanırken bozma, çünkü ben de bozdum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok özel, çünkü sen benim için çok özelsin. Seninle akraba olmak bir şans, seninle arkadaş olmak bir nimet. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok anlamlı, çünkü sen benim için çok anlamlısın. Seninle çocukluğumuzu, gençliğimizi, hayatımızı paylaştık. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok değerli, çünkü sen benim için çok değerlisin. Seninle hem kan bağımız hem de dostluk bağımız var. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok güzel, çünkü sen benim için çok güzelsin. Seninle hem akraba hem de arkadaş olmak bir zevk, seninle hem sohbet etmek hem de eğlenmek bir keyif. Seni çok seviyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en özel günün. Bu hediye senin için çok tatlı, çünkü sen benim için çok tatlısın. Seninle hem kanımız hem de zevkimiz uyuşuyor, seninle hem ailemiz hem de hobilerimiz ortak. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok eğlenceli, çünkü sen benim için çok eğlencelisin. Seninle hem akraba hem de sırdaş olmak bir mutluluk, seninle hem dertleşmek hem de gülmek bir rahatlık. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok şık, çünkü sen benim için çok şıksın. Seninle hem kan bağımız hem de tarzımız var. Seninle hem ailemiz hem de modamız uyumlu. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en mutlu günün. Bu hediye senin için çok sıcak, çünkü sen benim için çok sıcaksın. Seninle hem akraba hem de yoldaş olmak bir onur, seninle hem destek olmak hem de ilham almak bir fırsat. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok komik, çünkü sen benim için çok komiksin. Seninle hem kan bağımız hem de mizah anlayışımız var. Seninle hem ailemiz hem de esprilerimiz eşsiz. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok sevimli, çünkü sen benim için çok sevimlisin. Seninle hem akraba hem de kardeş olmak bir bahtiyarlık, seninle hem sevmek hem de saygı duymak bir erdemlik. Seni çok seviyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok özel, çünkü sen özelsin. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok anlamlı, çünkü sen anlamlısın. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok değerli, çünkü sen değerlisin. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok güzel, çünkü sen güzelsin. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en özel günün. Bu hediye senin için çok tatlı, çünkü sen tatlısın. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok eğlenceli, çünkü sen eğlencelisin. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok şık, çünkü sen şıksın. Seni çok seviyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en mutlu günün. Bu hediye senin için çok sıcak, çünkü sen sıcaksın. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok komik, çünkü sen komiksin. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok sevimli, çünkü sen sevimlisin. Seni çok seviyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok yaratıcı, çünkü sen yaratıcısın. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en güzel günün. Bu hediye senin için çok akıllı, çünkü sen akıllısın. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok cesur, çünkü sen cesursun. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok zarif, çünkü sen zarifsin. Seni çok seviyorum!

Sevgili kuzenim, bugün senin en özel günün. Bu hediye senin için çok samimi, çünkü sen samimisin. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok ilginç, çünkü sen ilginçsin. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok sportif, çünkü sen sportifsin. Seni çok seviyorum!

Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları

Sevgili kuzenim, bugün senin en mutlu günün. Bu hediye senin için çok romantik, çünkü sen romantiksin. Seni çok özlüyorum!

Canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok başarılı, çünkü sen başarılısın. Seni çok takdir ediyorum!

Kuzenim, doğum günün kutlu olsun! Bu hediye senin için çok dostane, çünkü sen dostanesin. Seni çok seviyorum!

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları
Kuzene Doğum Günü Hediye Notu Yazıları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQjY5ZsvtYrj1eOCa-ym4I-5kdAsI-DneJcaxWXm4eeSAdJfvmkKUbLYyGpQNWzFhDPU0-Ke2jpXLImhcW0LuHzEg9aUm-VggVXH4w448CHpD4fulaRBbuR-C4ixs9pUPlIZthiw8n216nLB4rp__xWXPMQZex0Y-irGgUVSgjMEQJ8auboWJIEXrwNQo/s16000/111.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQjY5ZsvtYrj1eOCa-ym4I-5kdAsI-DneJcaxWXm4eeSAdJfvmkKUbLYyGpQNWzFhDPU0-Ke2jpXLImhcW0LuHzEg9aUm-VggVXH4w448CHpD4fulaRBbuR-C4ixs9pUPlIZthiw8n216nLB4rp__xWXPMQZex0Y-irGgUVSgjMEQJ8auboWJIEXrwNQo/s72-c/111.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2023/07/kuzene-dogum-gunu-hediye-notu-yazlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2023/07/kuzene-dogum-gunu-hediye-notu-yazlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy