--> Sevgiliye Orijinal Günaydın Mesajları | SozRehberi

Sevgiliye Orijinal Günaydın Mesajları

Sevgiliye günaydın demek, ona olan sevgimizi ve önemsememizi göstermenin en güzel yollarından biridir. Sevgilimizin güne mutlu ve enerjik ba...

Sevgiliye Orijinal Günaydın Mesajları
Sevgiliye günaydın demek, ona olan sevgimizi ve önemsememizi göstermenin en güzel yollarından biridir. Sevgilimizin güne mutlu ve enerjik başlamasını sağlamak için ona güzel ve anlamlı bir günaydın mesajı göndermek isteriz. Ancak, her gün aynı günaydın mesajları göndermek hem sıkıcı hem de etkisiz olabilir.  O halde, sevgiliye nasıl orijinal ve benzersiz günaydın mesajları yazabiliriz? Bunun için en kolay ve en hızlı yollardan biri SMS, sosyal medya veya WhatsApp üzerinden mesaj göndermektir. Bu sayede hem sevgilimizi şaşırtır hem de ona ne kadar özel olduğunu hissettiririz. 

Günaydın Mesajları Örnekleri:


Günaydın aşkım, seninle başlayan her güne şükrediyorum. Sen hayatıma giren en güzel şeysin. Bugün senin için çok güzel bir sürprizim var. Akşam görüşmek üzere. Seni çok seviyorum.

Günaydın canım, uyandığında ilk aklına gelen kişi olduğumu biliyorum. Çünkü sen de benim ilk aklıma gelen kişisin. Seni çok özledim. Bugün seninle konuşmak için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, seninle birlikte yıldızları izlemek istiyorum. Senin hayalin beni uçuruyor. Senin dileğin benim dileğim. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, seninle birlikte kitap okumak istiyorum. Senin bilgin beni aydınlatıyor. Senin fikrin benim fikrim. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, seninle birlikte spor yapmak istiyorum. Senin enerjin beni güçlendiriyor. Senin formun benim formum. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, seninle birlikte müzik dinlemek istiyorum. Senin melodin beni sakinleştiriyor. Senin şarkın benim şarkım. Seni çok seviyorum.

Günaydın güzelim, seninle birlikte yemek yapmak istiyorum. Senin lezzetin beni doyuruyor. Senin tarifin benim tarifim. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Çünkü sen çok güzel ve başarılı bir insansın. Seninle gurur duyuyorum. Bugün sana çok iyi bak, kendini mutlu et ve bana da haber ver. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, bugün seni çok güldürecek bir şey söylemek istiyorum. Dün gece rüyamda seni gördüm. Sen benimle evlenmek istiyordun ama ben sana hayır dedim. Sonra uyandım ve çok pişman oldum. Lütfen beni affet ve evet de. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, bugün senin için çok özel bir gün. Çünkü bugün seninle tanıştığımız gün. Seninle tanıştığım için çok mutluyum. Sen hayatımın anlamısın. Bugün seni çok seveceğim ve öpeceğim. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Çünkü bugün benimle birlikte olacaksın. Seni çok seviyorum ve çok özlüyorum. Hadi kalk da hazırlan, seni almaya geliyorum. Seni çok seviyorum.

Günaydın canım, uyandığında ilk aklına gelen kişi olduğumu biliyorum. Çünkü sen de benim ilk aklıma gelen kişisin. Seni çok seviyorum ve çok özlüyorum. Bugün seninle konuşmak için sabırsızlanıyorum. Ama önce kahvaltını yap, dişlerini fırçala ve güzelce giyin. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, bugün senin için çok özel bir gün. Çünkü bugün senin doğum günün. Senin doğum gününü kutluyorum. Sen hayatımın en güzel hediyesisin. Bugün senin için çok güzel bir sürprizim var. Akşam görüşmek üzere. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Çünkü bugün benimle birlikte olacaksın. Seni çok seviyorum ve çok özlüyorum. Hadi kalk da hazırlan, seni almaya geliyorum. Ama önce bana bir fotoğraf gönder, seni görmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Günaydın canım, uyandığında ilk aklına gelen kişi olduğumu biliyorum. Çünkü sen de benim ilk aklıma gelen kişisin. Seni çok seviyorum ve çok özlüyorum. Bugün seninle konuşmak için sabırsızlanıyorum. Ama önce bir kahve yap, kendine gel ve bana da bir yudum gönder. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, bugün senin için çok özel bir gün. Çünkü bugün senin doğum günün. Senin doğum gününü kutluyorum. Sen hayatımın en güzel hediyesisin. Bugün senin için çok güzel bir sürprizim var. Akşam görüşmek üzere. Ama önce bana bir dilek tut, senin için gerçekleşsin. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, seni çok özledim. Senin yanında olmak istiyorum. Senin kokunu duymak, senin sesini işitmek, senin gözlerine bakmak istiyorum. Sen bana çok uzaksın ama kalbim hep seninle. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, seni çok hasretim. Seninle konuşmak istiyorum. Senin tatlı sözlerini duymak, senin güzel gülüşünü görmek, senin sıcak sarılmanı hissetmek istiyorum. Sen benden çok ayrısın ama ruhum hep seninle. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, seni çok arıyorum. Seninle buluşmak istiyorum. Senin elini tutmak, senin dudaklarını öpmek, senin saçlarını okşamak istiyorum. Sen bana çok yabancısın ama düşüncem hep seninle. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, seni çok bekliyorum. Seninle kavuşmak istiyorum. Senin yanımda olmanı, senin benimle kalmanı, senin bana ait olmanı istiyorum. Sen benden çok farklısın ama hayalim hep seninle. Seni çok seviyorum.

Günaydın güzelim, seni çok seviyorum. Seninle yaşamak istiyorum. Senin mutluluğunu paylaşmak, senin üzüntünü dindirmek, senin her şeyin olmak istiyorum. Sen bana çok değerlisin ama kaderim hep seninle. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, bugün seni çok güldürecek bir şey söylemek istiyorum. Dün gece rüyamda seni gördüm. Sen benimle şarkı söylemek istiyordun ama ben sana hayır dedim. Çünkü ben şarkı söylemeyi bilmiyorum. Sonra uyandım ve çok pişman oldum. Lütfen beni affet ve şarkı söylemeyi öğret. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Çünkü bugün seninle ilk buluştuğumuz gün. Seninle buluştuğum için çok mutluyum. Sen hayatımın en güzel anısısın. Bugün seni çok seveceğim ve öpeceğim. Ama önce bana bir şiir yaz, senin için okuyayım. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, bugün seni çok güldürecek bir şey söylemek istiyorum. Dün gece rüyamda seni gördüm. Sen benimle dans etmek istiyordun ama ben sana hayır dedim. Çünkü ben dans etmeyi bilmiyorum. Sonra uyandım ve çok pişman oldum. Lütfen beni affet ve dans etmeyi öğret. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Çünkü bugün seninle ilk buluştuğumuz gün. Seninle buluştuğum için çok mutluyum. Sen hayatımın en güzel anısısın. Bugün seni çok seveceğim ve öpeceğim. Seni çok seviyorum.

Günaydın hayatım, seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, senin sesini duymak için sabırsızlanıyorum. Seninle konuşmak beni çok mutlu ediyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, bugün seni çok öpücem. Senin dudakların benim için en tatlı şeker. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, bugün sana bir çiçek alacağım. Senin güzelliğin bütün çiçekleri solduruyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın güzelim, bugün sana bir şiir yazdım. Senin için kalemi kırdım, kağıdı yırttım. Ama senin için değer. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım, bugün seninle aynı güne uyanmak ne büyük mutluluk. Seninle her gün yeni bir macera yaşamak istiyorum. Sen benim hayatımın en güzel hediyesi ve en büyük aşkısın. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, bugün senin doğum günün. Senin için çok özel bir sürpriz hazırladım. Ama sana söylemem. Sadece şunu bil ki, sen benim için çok değerlisin ve seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Günaydın tatlım, bugün nasıl uyandın? Umarım güzel rüyalar gördün. Ben seni gördüm rüyamda. Seninle birlikte plajda yürüyorduk, el ele tutuşmuştuk. Sonra birden sen bana döndün ve bana bir öpücük verdin. O kadar gerçekçiydi ki, uyandığımda dudaklarım ıslandı. Seni çok özledim.

Günaydın aşkım, seninle birlikte uyumak istiyorum. Senin kokun beni rahatlatıyor. Senin kolların beni ısıtıyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevgilim, seninle birlikte kahvaltı yapmak istiyorum. Senin tatlı sözlerin beni besliyor. Senin güzel gözlerin beni büyülüyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın tatlım, seninle birlikte dans etmek istiyorum. Senin ritmin beni coşturuyor. Senin hareketlerin beni çıldırtıyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın balım, seninle birlikte sinemaya gitmek istiyorum. Senin yorumun beni eğlendiriyor. Senin kahkahaların beni mutlu ediyor. Seni çok seviyorum.

Günaydın güzelim, seninle birlikte seyahat etmek istiyorum. Senin maceran beni heyecanlandırıyor. Senin kültürün beni zenginleştiriyor. Seni çok seviyorum.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Sevgiliye Orijinal Günaydın Mesajları
Sevgiliye Orijinal Günaydın Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWE36Fox2Kp6ZurOz6RxNTJddGjMD1KpUyHbLhC7Mj7td-CUZ_k3-1nU9AMYm3ooXjgP_KRshxMUWt_mdoLNWeg8t1GcHhkAw9vg-YiWagxJgsdQ9qsdJhHTIhjlPo93MS-jtebZh0eRW_W72YwVkBSgZwhSoCyxpWi4HYB3l0LGFiOx1ApWTCu_4bogM/s16000/1.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWE36Fox2Kp6ZurOz6RxNTJddGjMD1KpUyHbLhC7Mj7td-CUZ_k3-1nU9AMYm3ooXjgP_KRshxMUWt_mdoLNWeg8t1GcHhkAw9vg-YiWagxJgsdQ9qsdJhHTIhjlPo93MS-jtebZh0eRW_W72YwVkBSgZwhSoCyxpWi4HYB3l0LGFiOx1ApWTCu_4bogM/s72-c/1.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2023/07/sevgiliye-orijinal-gunaydn-mesajlar.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2023/07/sevgiliye-orijinal-gunaydn-mesajlar.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy