--> Duygularınızı En İyi Anlatacak Özür Dilerim Mesajları | SozRehberi

Duygularınızı En İyi Anlatacak Özür Dilerim Mesajları

Özür dilemek, bazen çok zor olabilir. Ama sevdiğimiz insanlara karşı hata yaptığımızda, onlara nasıl pişman olduğumuzu ve onları kaybetmek i...

Özür Dilerim Mesajları
Özür dilemek, bazen çok zor olabilir. Ama sevdiğimiz insanlara karşı hata yaptığımızda, onlara nasıl pişman olduğumuzu ve onları kaybetmek istemediğimizi göstermenin en iyi yolu, samimi bir şekilde özür dilemektir. Özür dilemenin birçok yolu vardır. Mesela, özür dilerim mesajları, özür dilerim çiçekleri, özür dilerim hediyeleri, özür dilerim pastaları gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Ama bunların yanında, sözlerinizle de özür dilemeniz gerekir. Çünkü sözler, duygularımızı en iyi ifade eden araçlardır. Özür dilemek için kullanabileceğiniz bazı sözler şunlardır:

Sana yalan söylediğim için çok özür dilerim. Senin güvenini sarsmak istemedim ama sana gerçeği söyleyemedim. Sen benim için çok özelsin ve seninle her şeyi paylaşmak istiyorum. Lütfen bana güvenmeye devam et ve özrümü kabul et.

özür mesajları

Seni üzdüğüm için özür dilerim. Seninle mutlu olmak istiyorum. Lütfen bana destek ol.

Seninle olan her anım çok değerli. Ama bazen seni üzüyorum ve pişman oluyorum. Sen benim hayatımın anlamısın. Lütfen bana kızma ve özrümü kabul et.

Sana aldattığım için çok özür dilerim. Seninle olan aşkımızı tehlikeye attığım için çok pişmanım. Sen benim için çok önemlisin ve seninle birlikte olmak istiyorum. Lütfen bana bir kez daha şans tanı ve özrümü kabul et.

özür mesajları

Sana bağırmasaydım keşke. Öfkemi sana yansıttım. Sen hayatımın en değerli varlığısın. Lütfen beni affet.

Seni çok seviyorum ama bunu sana gösteremiyorum. Seni kırdığım için çok üzgünüm. Lütfen beni affet ve bana bir şans daha ver.

özür mesajları

Sana şaka yaptığım için çok özür dilerim. Seninle eğlenmek istiyorum ama bazen sınırları aşıyorum. Sen benim için çok eğlencelisin ve seninle her zaman şakalaşmak istiyorum. Lütfen bana kırgın olma ve özrümü kabul et.

Unuttun mu geçmişteki hatalarımı bilemiyorum. Ama hatayı telafi etmek öncelikle onu anlamakla başlar. Ben hatamı anladım üstüme düşeni yapmaya hazırım. İznin var mı sevgilim?

özür mesajları

Sana olan aşkımdan dolayı sana müdahale ettim. Senin hayatına saygı duymalıydım. Ne olur artık bu acıma bir son ver beni affet.

Keşke seni kırmadan önce akıllansaydım ama olmadı be güzelim. Beni affet desem bir anlamı olmayacak farkındayım fakat gel sen yine de affet beni bir tanem.

Pişmanlığımı anlatamam sevgilim. Seninle yeniden aşkımızı yaşamak istiyorum. Lütfen beni affet.

özür mesajları

Seni aldattığım için çok özür dilerim. Seninle olan aşkımızı tehlikeye attığım için çok pişmanım. Sen benim için çok önemlisin ve seninle birlikte olmak istiyorum. Lütfen bana bir kez daha şans tanı ve özrümü kabul et.

Seni ihmal ettiğim için özür dilerim. Seninle ilgilenmek istiyorum. Lütfen bana sabır göster.

özür mesajları

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Çocuk gibiyim değil mi? Sürekli hata yapıyorum. Hadi gel öpeyim seni barışalım ve bir daha hata yapmayayım.

özür mesajları

Seni üzdüğüm için çok özür dilerim. Seninle mutlu olmak istiyorum ama bazen yanlış şeyler yapıyorum. Sen benim için çok özelsin ve seninle her zaman gülümsemek istiyorum. Lütfen bana destek ol ve özrümü kabul et.

Seninle tartıştığım için çok üzgünüm. Bazen sana karşı çok sabırsız ve anlayışsız oluyorum. Ama seni çok seviyorum ve senin için her şeyi yaparım. Lütfen beni affet.

özür mesajları

Sana yeterince destek olmadığım için çok özür dilerim. Seninle mutlu olmak istiyorum ama bazen yanlış şeyler yapıyorum. Sen benim için çok özelsin ve seninle her zaman gülümsemek istiyorum. Lütfen bana destek ol ve özrümü kabul et.

Seni bir daha asla üzmeyeceğim. Ben gibi bir eşeği affedebilecek misin sevgilim? Eğer bir daha seni üzersem beni terk edebilirsin.

özür mesajları

Bana kızdığını gözlerinden anlıyorum. Sen gibi şahane birini kırdığım için kendimi asla affetmeyeceğim ama ne olur sen beni affet.

Seni kırdığım için ne desem boş. Seni çok seviyorum gerçekten. Unutma sevgilim sen istersen her şeyi bir an silip bambaşka bir sayfa açmaya hazırım.

Sana güvenmediğim için çok özür dilerim. Seninle dürüst olmak istiyorum ama bazen kıskanıyorum. Sen benim için çok güzelsin ve seninle her zaman güven içinde olmak istiyorum.

özür mesajları

Seninle konuşmadığım için çok özür dilerim. Seninle iletişim kurmak istiyorum ama bazen kendimi ifade edemiyorum. Sen benim için çok anlamlısın ve seninle her şeyi konuşmak istiyorum. Lütfen bana anlayış göster ve özrümü kabul et.

Seni korkuttuğum için çok özür dilerim. Seninle eğlenmek istiyorum ama bazen sınırları aşıyorum. Sen benim için çok eğlencelisin ve seninle her zaman şakalaşmak istiyorum. Lütfen bana kırgın olma ve özrümü kabul et.

Sana söylediğim sözler için çok özür dilerim. Seni incitmek istemedim ama sinirliydim ve kendimi kontrol edemedim. Sen benim için çok değerlisin ve seninle aramızın açılmasını istemiyorum. Lütfen beni anla ve özrümü kabul et.

özür mesajları

Sana hakaret ettiğim için çok özür dilerim. Seni küçük düşürmek istemedim ama gururum yüzünden böyle davrandım. Sen benim için çok anlamlısın ve seninle saygılı bir şekilde konuşmak istiyorum. Lütfen bana saygı duy ve özrümü kabul et.

Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkânsız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

özür mesajları

Sürekli hata yapıyorum ve her hareketimle seni kırıyorum bunun farkındayım. Bana olan aşkın o kadar büyük ki bu zamana kadar asla beni bırakıp gitmedin. Artık bu duruma bir son vermek istiyorum ve ilk adımı senden milyonlarca kez özür dileyerek başlatıyorum.

Sana yaptığım haksızlıktan dolayı kendimi affetmiyorum. Sen benim hayatımda çok önemli bir yersin ve seni kaybetmek istemiyorum. Lütfen bana bir şans daha ver ve özrümü kabul et.

Seni korkuttuğum için özür dilerim. Seninle eğlenmek istiyorum. Lütfen bana kırgın olma.

özür mesajları

Sana ilgi göstermediğim için çok özür dilerim. Seninle ilgilenmek istiyorum ama işim çok yoğun ve zaman bulamıyorum. Sen benim için çok değerlisin ve seninle vakit geçirmek istiyorum. Lütfen bana sabır göster ve özrümü kabul et.

Duygularını dinle güzelim. Benim pişmanlıklarımı hissedebilirsin. Lütfen bana sarıl ve özrümü kabul et.

özür mesajları

Beni doğuran kadına böyle davranmam gerekirdi ama ben bir hata ettim. Gel annem sen bu hata yapan çocuğunu affet de içim rahat uyuyabileyim.

Seni kırdığımın farkında bile değildim. Ne kadar utanç verici bir durum. Eminim ki beni kolayca affedemeyeceksin ama bil ki bende ömrümün sonuna kadar bu utancı taşıyacağım.

özür mesajları

Seni kırdığım için özür dilerim. Senin kalbini tamir etmek istiyorum. Lütfen bana bir yolu varsa söyle.

Seni ihmal ettiğim için çok özür dilerim. Seninle ilgilenmek istiyorum ama işim çok yoğun ve zaman bulamıyorum. Sen benim için çok değerlisin ve seninle vakit geçirmek istiyorum. Lütfen bana sabır göster ve özrümü kabul et.

Hafızanı biraz zorla güzel kardeşim. Biz seninle beraber büyüdük. Bu tarz durumların bizi ayırmasına izin verme. Gel sen affet bu kardeşini de affettireyim sana kendimi.

özür mesajları

Seni kırdığım için çok pişmanım. Seninle olan ilişkimizi bozmak istemiyorum. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve seninle her zaman yan yana olmak istiyorum. Lütfen bana kızma ve özrümü kabul et.

Kolay değildir hataları yok saymak. Sen zaten hep mükemmel bir erkek oldun. Bırak şimdi de ben durumu düzelteyim yeter ki sen sadece ‘’bağışladım’’ de.

özür mesajları

O kadar gergin o kadar sinirliydim ki gözüm bir anda karardı. Seni asla kırmak istemezdim ve sana o sözleri söylediğim için kendimden utanıyorum. Beni affet demek bile o kadar utanç verici bir his ki sen ne mükemmel bir insansın ki hala benim varlığıma katlanabiliyorsun.

Seninle tartıştığım için çok özür dilerim. Bazen sana karşı çok sabırsız ve anlayışsız oluyorum. Ama seni çok seviyorum ve senin için her şeyi yaparım. Lütfen beni affet.

özür mesajları

Seni hiçe saydığım için özür dilerim. Seni asla kırmazdım normalde. Beni tüm bunlara rağmen affedebilecek misin?

Seni aldatmak en büyük hatamdı. Seninle olmak istiyorum. Lütfen bana bir kez daha şans tanı.

Özür dilemek, ilişkilerimizi güçlendirmenin ve onarmamın bir yoludur. Eğer sevdiğiniz insanlara karşı hata yaptıysanız, vakit kaybetmeden onlardan özür dileyin ve onları mutlu edin. Unutmayın, özür dilemek büyük bir erdemdir.

YORUMLAR

Ad

14 Şubat sözleri,1,2021 sevgi sözleri,1,23 Nisan,2,23 nisan kutlama sözleri,1,25 yaş doğum günü mesajları,1,abiye doğum günü mesajı,1,ablaya doğum günü sözleri,1,ablaya güzel mesajlar,1,ablaya güzel sözler,1,acımasız sözler,1,ağır instagram sözleri,1,ağır sözler,2,ağır whatsapp sözleri,1,aile,1,aile ile ilgili sözler,1,albert,1,Amcaya Babalar Günü Mesajları,1,amcaya doğum günü mesajları,1,anlamlı anneler günü mesajları,1,anlamlı aşk sözleri,4,anlamlı doğum günü mesajları,2,anlamlı sözler,12,anne,4,anneanneye anneler günü mesajı,1,anneler günü mesajları,3,anneler günü sözleri,2,anneler günü sözleri güzel sözler,1,anneye anlamlı sözler,2,anneye cuma mesajları,1,anneye güzel sözler,2,anneye resimli cuma mesajları,1,arkadaş,4,arkadaşa doğum günü mesajları,7,arkadaşa esprili sözler,1,arkadaşa hediye,2,arkadaşa komik sözler,2,arkadaşa yılbaşı mesajları,1,aşırı anlamlı sözler,1,aşk,7,aşk mesajları,7,aşk sözleri,14,Atatürk,4,atatürk ile ilgili sözler,2,Atatürk özdeyişleri,1,Atatürk sözleri,1,Atilla İlhan sözleri,1,atom,1,ayetli cuma mesajları,1,ayrılık sözleri,1,baba,3,babalar günü,8,babalar günü mesajları,12,babaya doğum günü mesajı,2,babaya duygusal sözler,2,babaya güzel sözler,3,babaya mesaj,4,başarı sözleri,1,bayan sevgiliye hediye,1,bayram mesajları,1,bebek,2,bebek isimleri,3,belirli gün ve haftalar,1,benimle evlenir misin sözleri,1,Bilim,2,bilimle ilgili sözler,1,cuma,1,cuma kutlama sözleri,1,cuma mesajları,6,çiçek,1,çiçek hediyesi kart yazıları,1,çiçek kart yazıları,2,çocuklara güzel sözler,1,dayıya doğum günü mesajı,1,değişik doğum günü mesajları,1,derin sözler,1,dini doğum günü sözleri,2,dini sözler,1,doğa,1,doğa ile ilgili sözler,1,doğum günü,34,doğum günü hediye notları,1,doğum günü hediyesi,1,doğum günü mesajı,1,doğum günü mesajları,27,dosta güzel sözler,1,dostluk sözleri,1,dostlukla ilgili sözler,1,dualı cuma mesajları,1,duygusal hayat sözleri,1,düğün kutlama sözleri,1,düşündürücü sözler,1,einstein,2,en yakın arkadaşa doğum günü mesajı,1,erkeğe doğum günü mesajları,1,erkeğe güzel sözler,1,erkeğe sevgililer günü mesajları,1,Erkeğe Sevgililer Günü Sözleri,1,erkek bebek isimleri,2,erkek öğretmene öğretmenler günü mesajları,1,espri,2,esprili sözler,5,eşe hediye notu,1,etkileyici aşk sözleri,3,etkileyici doğum günü mesajları,1,etkileyici sözler,1,evlilik kutlama sözleri,1,evlilik tebrik sözleri,1,evlilik teklifi sözleri,1,ezhel,1,felaket,1,flörte sorulacak sorular,1,galileo,1,genç kıza doğum günü hediyesi,1,genç kıza hediye,1,güldüren nickler,1,güldüren sözler,2,günaydın mesajları,3,güncel aşk sözleri,1,güzel aşk sözleri,3,güzel mesajlar,2,güzel mesajları,2,güzel sözler,50,harbi derin sözler,1,hayat sözleri,5,hayırlı cumalar,1,hayvan,1,hediye,3,hediye notu,3,hediye notu yazıları,1,hüzünlü sözler,1,ışıklı çerçeve,1,ışıklı kalp pano,2,ilk buluşmada sorulacak sorular,1,iltifat sözleri,1,instagram sözleri,2,isimlerin anlamları,2,islam,2,islamın bilime bakışı,1,iş tebrik mesajları,1,iyi geceler mesajları,1,iyi ki doğdun mesajları,1,kadın,3,kadın olmanın zorluğunu anlatan sözler,1,kadınlar günü,1,kadınlar günü mesajları,4,kadınlar günü sözleri,2,kadınlarla ilgili güzel sözler,1,kadınlarla ilgili sözler,2,kandil,1,kandil mesajları,1,karakalem resim sipariş,1,kardeş,1,kardeşe doğum günü mesajları,1,kardeşe güzel sözler,1,katlanmakla ilgili sözler,1,kayınpedere babalar günü mesajı,1,Kayınpedere Doğum Günü Mesajları,1,kısa anneler günü sözleri,1,kısa aşk sözleri,2,kısa cuma mesajları,1,kısa güzel sözler,1,kıskançlıkla ilgili sözler,1,kız arkadaşa hediye,2,kız bebek isimleri,2,kız çocuğa doğum günü mesajları,1,kıza hediye,1,kızıma doğum günü mesajı,2,koca,1,kocaya güzel sözler,1,kocaya sevgililer günü sözleri,1,komik aşk sözleri,1,komik babalar günü mesajları,1,komik doğum günü mesajları,2,komik olmayan sözler,1,komik sözler,5,köpek,1,köpekle ilgili sözler,1,kuranda geçen bebek isimleri,1,kurban bayramı mesajları,1,kuzene doğum günü mesajları,1,kuzene sözler,2,laf,1,laf sokucu mesajlar,2,led ışıklı kalp pano,1,manitaya aşk mesajları,1,melankolik sözler,1,miraç kandili mesajları,1,nişan yıldönümü sözleri,1,nişanlı,1,nişanlıya doğum günü mesajları,1,nişanlıya güzel sözler,2,öğrenciye güzel sözler,1,öğretemene teşekkür mesajı,1,öğretmen,4,öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları,1,öğretmene doğum günü mesajları,2,öğretmene güzel sözler,8,öğretmenler günü mesajları,6,önemli günler,2,özel günler,1,özlü,1,özlü sözler,3,özür dileme mesajları,3,özür dileme sözleri,1,paylaşılacak güzel sözler,1,paylaşılacak sözler,1,resimli ağır sözler,2,resimli anlamlı sözler,1,resimli aşk sözleri,2,resimli cuma mesajları,3,resimli doğum günü mesajları,1,resimli özlü sözler,1,resimli paylaşılacak sözler,1,resimli sözler,1,resimli yılbaşı mesajları,1,resimli yıldönümü mesajları,1,romantik,1,romantik aşk sözleri,1,romantik çiçek notları,1,romantik doğum günü mesajları,1,seni seviyorum çünkü sözleri,1,seni seviyorum sözleri,2,sert sözler,1,sert whatsapp sözleri,1,sevdiğine aşk sözleri,1,sevgi sözleri,2,sevgili,36,Sevgililer Günü Mesajları,5,sevgililer günü sözleri,2,sevgiliye,7,sevgiliye aşk mesajları,5,Sevgiliye Aşk Sözleri,16,sevgiliye ayrılık sözleri,1,sevgiliye barışma sözleri,1,sevgiliye cuma mesajları,1,Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Whatapp,1,sevgiliye doğum günü mesajları,5,Sevgiliye Günaydın Mesajları,3,sevgiliye güzel sözler,19,sevgiliye hediye,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye iyi geceler sözleri,1,sevgiliye kadınlar günü mesajı,1,sevgiliye kaliteli sözler,1,sevgiliye muhteşem sözler,1,sevgiliye özür dileme mesajları,1,sevgiliye özür sözleri,2,sevgiliye romantik sözler,4,sevgiliye sorulacak sorular,2,sevgiliye sözler,6,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgliye hediye,1,soğuk espri,1,sokucu,1,söz,3,sözler,1,sözleri,2,şair sözleri,1,şairlerin sözleri,1,tahammül sözleri,1,teyzeye doğum günü mesajı,1,teyzeye doğum günü sözleri,1,unutulmaz öğretmen sözleri,1,uzun aşk sözleri,2,uzun doğum günü mesajları,1,uzun doğum günü sözleri,1,uzun güzel sözler,1,ünlü sözleri,2,Ünlü Şairlerden Güzel Sözler,1,ünlülerin özlü sözleri,4,üzgünüm sözleri,2,whatsapp,1,whatsapp durum sözleri,1,whatsapp sözleri,2,yakın arkadaşa doğum günü mesajları,1,yaramazlıkla ilgili komik sözler,1,yaratıcı doğum günü hediyesi,1,yaş günü mesajları,1,yaşamla ilgili sözler,1,yavrularıma güzel sözler,1,yazarların baba ile ilgili sözleri,1,yeni iş mesajları,1,yeni iş tebrik mesajları,1,yeni yıl mesajları,1,yılbaşı,2,yılbaşı mesajları,2,yıldönümü,1,yıldönümü hediye notları,1,yıldönümü sözler,2,yunus emre sözleri,1,
ltr
item
SozRehberi: Duygularınızı En İyi Anlatacak Özür Dilerim Mesajları
Duygularınızı En İyi Anlatacak Özür Dilerim Mesajları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjvIZCxPNrQO_xI5U4DFCrdYF65nN0WItO_n5ad8T2Ii-R0lXWfEwo_UXsJfz25EvsyJrgUMnNBFFcuxvtgXoRMpWWMx1Hp4hppCKuq5WW4yaO2TcObqhFud4svyjVTDmuZAa0vwHnugavRaqHGPkX9qZ3xfKodnE8BFdJ_I10lNrQbs2W_HzQo-EX4bZE/s16000/ozur.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjvIZCxPNrQO_xI5U4DFCrdYF65nN0WItO_n5ad8T2Ii-R0lXWfEwo_UXsJfz25EvsyJrgUMnNBFFcuxvtgXoRMpWWMx1Hp4hppCKuq5WW4yaO2TcObqhFud4svyjVTDmuZAa0vwHnugavRaqHGPkX9qZ3xfKodnE8BFdJ_I10lNrQbs2W_HzQo-EX4bZE/s72-c/ozur.jpg
SozRehberi
https://www.sozrehberi.com/2023/08/duygularnz-en-iyi-anlatacak-ozur.html
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/
https://www.sozrehberi.com/2023/08/duygularnz-en-iyi-anlatacak-ozur.html
true
4900690985331902386
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy